Syoss

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 3.

Kategória:   Hajápolók

Értékes olajos ápolást biztosít a kiváló rugalmasságért a haj elnehezítése nélkül.

Stellacska6969

2018. szeptember 20.

Az oleo samponnal együtt használatom, haj mosás előtt egy órával rakenem a hajam közepétől, utána meg hajatmosok. Hogy mit tett? Csodát 😍 miután kimosom és szaradni kezd a hajam már akkor érzem hogy selymes, puha 😍
Igaz meg csak 3x használtam de nagyon remelem nem fogok csalódni. És meg plusz pont hogy nagyon dús hajam van tehát a pakolás hamar el fogy, ebből meg alig hiányzik 😨 imádom!❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

kissdorina

2017. szeptember 17.

Mivel sehol nem találtam a SYOSS RENEW 7 hajpakolását , mert valószínűleg megszűnt. Ezt vettem meg az ajánlások alapján. Őszintén szólva nekem nemhogy puhítaná a hajam még extrém száraz is lett tőle :( És elég nehéz megfelelő pakolást találni amibe nincs propylene glyocol. :( Szerintem sok ebben az illatanyag is. Bár jó édeskés illata van. De sajnos a hatás nálam elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Nancika

2016. szeptember 6.

Közel derékig érő, vörösre festett, eléggé igénybevett hajam van (fotózások erejéig besütve/tupírozva/feltűzve/vasalva/göndörítve stb.), így nagyon nagy elvárásokkal nézett szembe szegény termék. Jónak jó volt, kellemes az illata, az állaga, könnyen fésülhető, egyetlen hiábája volt csak: az aussie 3 Minute Miracle után használtam, és szembetűnően rosszabb volt annál kb hasonló áron. :) Különben biztosan öt csillagot adtam volna rá, de így visszatértem az aussie pakolására. :) Pedig sajnos mind a kettőért végeznek állatkísérleteket :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

HardCandy092

2016. március 15.

Nagyon hosszú hajra, balzsamként kezdtem el használni (hasonló tégelyes termékek után...) és annyira jól működik, hogy tényleg rá fogok állni, hogy csak pakolásként használjam, és beszerzek egy hasobnló balzsamot. Érezhetően puhább a hajam tőle, finom az illata. Mindenképpen megéri, akkor is, ha a fodrászt szeretném elkerülni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Dusinko

2016. január 29.

száraz göndör hajam imádja ezt a hajpakolást. nagyon tápláló és azonnal puha lesz tőle a hajam. maga a termék túl folyósan krémes, ezért elég gyorsan fogy, de végre találtam valamit ami használ is.
nekem személy szerint az illata egyáltalán nem jön be, nagyon tömény, mű parfüm illata van, amit a vizes haj eléggé felerősít, de ez a hatásából semmit nem von le. ha nem találok valami ennél is jobbat, akkor mindenképpen újraveszem ha elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.

Timcsi79

2015. október 3.

Az illata valami mennyei!! Es olyan tartos, hogy napokig folyamatosan erezni. Az allaga is jo sűrű es akciosan meg eppen hatar eset volt az ara is. De sajnos a hatasa nekem keves. Annyira sajnalom. Sajnos a syoss nem lesz a szivem csucske. Tok szarazak maradnak utana a hajvegeim. Puha lesz a hajam, de valahogy jobban gubancolodik. Szerintem nem hidratal elegge. Hjajj most hany pontot adjak neki? 3* -nal tobbet sajnos nem erdemel :(

Update: Kap meg egy + *-ot! :-) Adtam meg egy eselyt neki. Kb. Egy orias mareknyi pakolast tettem fel a hajamra belole. Annyira sokat, hogy tocsogjon. Jol belemasziroztam meg a fejborombe is. Ratettem egy zuhany sapit + torolkozot es jo fel orat rajta hagytam. Nna igy mar igen a hatasa! Igy mar nem csak csillogott, de puha is lett a hajam. Lehet, hogy ennek a pakolasnak ido kell, hogy kifejtse a hatasat. Mondjuk az illatabol meg pont be is csomorlottem, szoval igy a 4* helyes.

??? Ez a pakolas letezik, hogy szilikon mentes ???? Most leesett az allam. Na jo! Meg egy proba utan meglatjuk, lehet hogy a vegen megkapja az 5*-ot...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 3.

mugbug

2015. június 18.

Már szenvedek egy ideje, hogy megtaláljam az egyensúlyt a "száraz hajvégeimnek használ / te jó ég, hogy néz ki a töve hajam másnap reggel" címzetű libikókán, és sajnos macera, de kell a pakolás és az hajvégápoló, mert növesztem a hajam. A fekete dobozos testvérét használtam, szerettem a hatását - a benne lévő szilikont kevésbé - de mindig piszkálta a csőrömet, hogy egyáltalán nem tetszik az illata. Megvettem ezt, és engem is meglepett, de talán még hatásosabb is, sőt, nálam még az Alpecin sampon vérbeli pasasaromáját is kiüti. Hajnövesztés miatt pluszpont a panthenol miatt, de azt amúgy is használok külön hajnövesztő gyanánt, ez a pakolás inkább a szinten tartás miatt lett beszerezve. Ha a hajam nem szokja meg, biztosanújraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

A methylparaben nátriumsója. Tartósítószer.

Színezék. Barnás sárga.