Terra Naturi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csakmoni, Módosítva: 2011. július 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

baobe

2013. november 30.

Akciós volt, megvettem, kipróbálás nélkül. (Nem emlékszem, volt-e belőle teszter.) Akármilyen gyorsan és egyenletesen próbálom felkenni (kézzel, ecsettel, szivaccsal), foltosra szárad, és nagyon erősen sötétedik. Bár felkenéskor zsíros hatása van, egy idő után úgy érzem, szárazon feszül a bőröm. Hidratáló mindenképp kell alá. A leírásban fenn az szerepel, hogy kombinált bőrre való, ami nekem van, azon "minden bőrtípus" szerepel. Kevertem bele hidratáló krémet is, világosabb alapozót, de ezek sem igazán segítettek rajta. (A krém és az alapozó pocsékolása volt csak.) Azért igyekszem elhasználni, mert mégiscsak natúr, de csak akkor próbálkozom vele, ha van elég időm azzal vacakolni, hogy a keletkezett sötét, maszkszerű foltokat eltüntessem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 30.

gwendolen

2013. augusztus 13.

Nagyon intenzív az illata, elsőre tetszett nagyon, másodszorra már kicsit émelyítő volt. Igazából éppcsak addig tart, amíg felkenem, ki lehet bírni. Valóban felkenésekor gyakorlatilag azonnal szárad, szóval nem árt odafigyelni, mert csíkosan felkenve nem túl esztétikus. Az alapszín amit ad tetszik, így tavasszal nagyon közel áll az eredeti bőrszínemhez. Fedése ahhoz képest, hogy csak hidratáló, szerintem nem olyan rossz, legalábbis az agyondicsért Garnier BB krémtől egyáltalán nincs messze, tehát ez egy olcsó és natúr alternatíva, ha valakinek nincsenek nagy bőrhibái és egyenletes arcbőrre vágyik.

Update: vacillálok, mert azt vettem észre, hogy egy kis idővel felkenés után elég sokat sötétedik. Plusz kell alá a hidratálókrémem, különben nem lehet szépen eloszlatni. Hm-hm. 4ről inkább 3.
Sőt továbbmegyek: a tubusban szépen megkukacosodott és tönkre is ment.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

Sőt továbbmegyek: a tubusban szépen megkukacosodott és tönkre is ment.

Monee

2013. április 13.

Csak hétvégén ide-oda rohangáláshoz teszem fel, mert felkenés után eléggé besötétedik és így már nem annyira természetes bőrszínt produkál. Eldolgozni sem egyszerű, gyorsan kell haladni, mert foltokban szárad és ilyenkor már szinte eldolgozhatatlan. Hidratáló mindenképp szükségeltetik alá. Ennek ellenenér egynek jó, legalább hétvégére nem a drága BB krémem használom.:)
+ : mattít (de sajna csak rövid ideig..), az illatát is csípem és natúr.
Mivel kaptam és nem került pénzbe, így elmegy, de nem hiszem, hogy venni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 13.

+ : mattít (de sajna csak rövid ideig..), az illatát is csípem és natúr.
Mivel kaptam és nem került pénzbe, így elmegy, de nem hiszem, hogy venni fogom.

rétipipitér

2012. november 6.

08/2012:Akciósan vettem, gondoltam nem sok vesztenivalóm van. Eddig csak néhányszor használtam, de alapvetően elégedett vagyok vele. Hidratáló krém szerintem elkel alá, de anélkül is jó lehet annak, akinek nem száraz a bőre. Könnyen eloszlatható, betartja az ígéretét, és valóban egyenletes színt ad. Természetesen a bőrhibákat nem fedi el, inkább csak "kendőzi", de nem is ez a feladata, hiszen nem alapozó. Szerintem tökéletes mindennapi használatra, nagyon praktikus, ár-értékarányban verhetetlen. Egyelőre négy csillagot kap ( így 2 nap után) - updatelek majd hosszabb használat után.

Update 11/2012: megkapja az ötöst. Jó kis termék. de azt hiszem már nem gyártják...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 6.

hbogi87

2012. augusztus 17.

Nem alapozó és nem is BB krém, így az a hatás sem várható el töle, VISZONT amikor az ember csak egy alap sminket dob fel, akkor tökéletes! Azt pedig, hogy kell-e alá hidratáló, azt börtípusa váltogatja, én nem mindig használok alá.
Egy hibája van, könnyen nyomot hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

Egy hibája van, könnyen nyomot hagy.

Doozy

2012. június 24.

Valahogy a fejemben rendet kell tennem, hogy mit is jelent a színezett hidratáló krém, mert nagyon mást kaptam mint vártam. Valóban színes - enyhe színt ad a bőrnek, de nem fed el semmit. Akkor meg minek bele a színezék?? Alapozót kiváltani vele lehetetlen, csak hidratálóként működik. Felkenéskor nem csillogó a finish, ez tetszett. Egyébként a többi hasonló terméknek van valamilyen fedőhatása? Mert én az alapozót akartam vele kiváltani nyárra.Szerencsére csak 1000 ft volt, nem vesztettem vele nagyot.3 csillag de csak azért mert natúrtermék és felkenve nem ijedtem meg magamtól, tehát használható :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

felicitas

2012. április 23.

Igaz színezett hidratáló, de kell alá arckrém, mert egyébként gyorsan rászárad a bőrre és "lehámlik". Ezt írja is a dobozon, így sokkal könnyebb eldolgozni. Tényleg gyorsan szárad. Kell fölé korrektor, de némileg egyenletesebb bőrképet ad. Az illatát elhagyhatták volna. Világos, de nem porcelán bőröm van, ilyenkor tavasz elején. Ez sötétebb a bőrömnél és nincs is más árnyalata. Fakóknak, porcelán bőrűeknek tuti túl sötét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

Beni1234

2011. november 17.

számomra maga volt a katasztrófa, nem hidratál, nem szívódik be hanem rászárad a bőrre, és ráadásul tele lettem tőle kiütésekkel, úgyhogy kukába került

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 17.

natasa

2011. március 22.

Eleinte lelkes voltam, mert színe szolid, de azért fed annyira, amennyire egy színezett hidratálónak kell. Többszöri használat után zsírosította az arcom, kis pattik is kijöttek sajnos. Kár, mert amúgy gazdaságos lett volna. Az összetevői jók, az ára is kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 22.

csakmoni

2011. március 18.

Én alapozó helyett használom, nem hidratáló krémként. Sűrű és elég erős a színe, ezért csak nagyon kevés kell belőle, így viszont nem szívódik be, hanem azonnal megszárad a z arcon. Tartós és elég természetes a hatás, az illata szerintem túl gyümölcsös. Van olyan jó, mint egy olcsóbb alapozó, az ára pedig sokkal kedvezőbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol

Ez az anyag egy cukorészter, emoillent, bőrápoló, emulgeáló hatású felüleletaktív anyag. Élelmiszeripari adalékanyagként is használható. Mivel kozmetikai felhasználása nem túl régi keletű, ezért viszonylag kevés információ érhető el róla a neten. Mindenesetre természetes molekulák természetes kötéssel való összekapcsolásából keletkezett, tehát "naturkozmetikában" használható vegyület.