Terra Naturi

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2016. október 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Gyorsan felszívódó nappali krém ligetszépeolajjal, hialuronsavval és Reforcyl®-lal. Hidratálja az érett bőrt, és támogatja védekező képességét a külső környezeti hatásokkal szemben. Rendszeres használata segít csökkenteni a ráncok mélységét, és feszesebbé tenni a bőrt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Emimo

Korcsoport: >54
2019. március 27.

Könnyű krém, érzetre nem zsíros, kissé folyékonyabb kinyomva, kellemes viselet. Már azért valamivel drágább... Én szeretem néha, most pl. tél vége felé kevésnek bizonyult több alverdés és terra naturis hidratáló krém, és erre váltottam ismét. Egy ideig most ez marad neobios hidratálóval. Néha még pár csepp valamilyen alverdés, terra naturis vagy más (pl jojobás rózsaolajat) olajat is teszek rá. Nekem nagyon jó. Biztos, hogy dolgozik a "mélyben", de csodát soha nem vártam semmitől. A ráncaimat nem most fogja kivasalni, hanem késleltetni fogja a szaporodásukat! Ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. március 27.

Dorci1987

2016. december 6.

A hidegebb idők beköszöntével gondoltam úgy, hogy jól jön egy kis extra hidratálás, nyáron a vadrózsás krémet használtam. Valóban nehezebb krém, mint a másik, imádom az illatát, és bár nem a korosztályomnak való, de még az én ráncaimat sem simította, sajnos semennyire :-( Nem éreztem azt sem igazán, hogy feszesebb lett volna tőle a bőröm, vagy élettel telibb (arra ott a csipkebogyó olaj!! :-D), de a szép összetevői és a kellemes érzés miatt azért 4*-ot mindenképpen megérdemel :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

felicitas

2016. november 15.

Ezt a krémet mintha az arcomra se kentem volna, ugyanolyan száraz maradt. Gondoltam, hogy mivel érett bőrre van, jó lesz a vízhiányos bőrömnek, de tévedtem. Most megnézve az összetevőit, sejtem, hogy az alkohol a bűnös. Pedig a Terra testápolói pl. jók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Az glutamin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van. A glutamin továbbá segíti a bőr természetes védőrétegének erősítését.