The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

Milka71

2022. február 2.

Az eddig próbált TBS testvaj közül ez tetszik a legkevésbé. Nekem ez olyan mű-rózsás, szintetikus illat. Mintát kaptam belőle, egy használatra volt elég. Nem is szeretnék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Klajdi

2022. január 6.

Nem vagyok oda az illatos kozmetikumokért, karácsonyra kaptam egy kisebb tégelyt ebből a termékből. Hatalmas meglepetés. Az állagát imádom: tömör, de a bőrön könnyen kenhető és nagyon hamar beszívódik. Nem marad utána kellemetlen zsíros, nehéz érzés. Az illata 1-2 percig erős és tolakodó de utána nagyon finom, diszkrét természetes rózsaillat. A hidratáló hatása is rendben van, bár felváltva használom a szokásos testápolómmal. Azt vettem észre, hogy szívesem kenem magam vele esténként, ami nálam nagy szó, mert a testápolózás a bőrápolási rutinom egyik leggyűlöltebb eleme :D Ha elfogy ez a kis adag, biztosan veszek egy teljes kiszerelést belőle, így 2-3 naponta nagyon jólesik használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 6.

alexandraporcelain

2021. október 7.

Ugyanolyan csoda, mint a többi testvaj. Tökéletes illat, tökéletes hatás. ❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 7.

Ugyanolyan csoda, mint a többi testvaj. Tökéletes illat, tökéletes hatás. ❤️

Kamea

2021. szeptember 24.

Nem ismertem a márka termékeit, de a shea vajas testvérkéjét kinéztem magamnak. A boltban azt mondták, hogy a család termékei kívül-belül meg fognak újulni, ezért a 40 %-os leárazást gyorsan kihasználva, a shea vajas változat mellett beszereztem ebből is egy hatalmas kiszerelést.
Kellemes állagú és illatú, ami felkenve már el is illan. Az idei nagy kánikulában ennek az illatát jobban is szerette az orrom, mint a shea vajasét. Azt hittem, soha nem fog majd elfogyni és nyáron nem fogom majd hasznát venni, ezzel ellentétben szeptember végére kiürült a hatalmas tégely. Főleg az alsó lábszáraimnak és az alkaromnak volt megváltás, érezhetően intenzívebb és hosszabban tartó ápolást nyújtott, mint egy sima testápoló. Hamar beszívta a bőröm, nem maradt utána ragacsos.
A shea vajas változatnál többen is kifogásolták az INCI-t. Bevallom, az INCI tanulmányozására nem fordítottam figyelmet a vásárláskor. Sose tudom eldönteni, hogy INCI függőként boldogabb lenne-e az életem…
Tőlem megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 24.

Tőlem megérdemli az 5 csillagot.

cagnes

2021. május 20.

Nagyon szeretem az illatát és tökéletesen ápolja a bőrt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Nagyon szeretem az illatát és tökéletesen ápolja a bőrt

Esztiike

2021. április 24.

Nagyon erős, parfümös illata van, nem rózsa
Hidratáló képessége gyenge

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 24.

Nagyon erős, parfümös illata van, nem rózsa
Hidratáló képessége gyenge

Puffancs007

2021. március 2.

Ajándékba kaptam egy kedves barátomtól, aki imádja használni a The Body Shop termékeket. Kellemeset csalódtam, isteni illata van, nehéz állaga van, de könnyen és hamar beszívja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

kakaska

2021. február 11.

A kis kiszerelés van meg nekem is. Nagyon jól hidratálja a bőröm. Púderes illata van, nekem nem annyira a kedvencem de hamar elpárolog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Juccimo

2021. január 16.

Tavaly kezdtem el ismerkedni a Body Shop testvajaival, ezt próbáltam először, a kis 50 ml-es kiszerelést vettem. Azóta már többet is beszereztem, és úgy vettem észre, ez a hígabb testvajaik közé tartozik. Sokáig pont a kis kiszerelés miatt, hogy tovább tartson, csak úgy használtam, hogy ha nap közben éreztem, hogy a szárazságtól viszket az alkarom, akkor bekenegettem vele. Nekem tetszett az illata, nem erősen rózsás, de határozottan érezhető a rózsa, kicsit talán púderes. 2-3 alkalommal aztán teljes testre is használtam, de őszintén jobban bejött, amikor csak a karomra kenegettem, ott az illata is kellemes maradt, de teljes testre kenve nem volt annyira kellemes, és szerintem a hidratáló hatása is kevés ahhoz, hogy így használjuk. Ennek ellenére nem zárom ki, hogy egyszer újraveszem, és megmaradok az alkalmankénti, kis testfelületen történő használatánál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Egi

2020. december 16.

A többi testvaj jobban hidratál. Az illata túl erős, inkább női parfüm, mint rózsa.... az semmiképp. Vagy legalábbis nem egy naturális rózsa illat, hanem erős parfümmel keverve.
A hidratáló képessége miatt lepontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 16.

A hidratáló képessége miatt lepontozom.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Színezék. Lilás piros.