The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

kakaska

2021. február 11.

A kis kiszerelés van meg nekem is. Nagyon jól hidratálja a bőröm. Púderes illata van, nekem nem annyira a kedvencem de hamar elpárolog.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Juccimo

2021. január 16.

Tavaly kezdtem el ismerkedni a Body Shop testvajaival, ezt próbáltam először, a kis 50 ml-es kiszerelést vettem. Azóta már többet is beszereztem, és úgy vettem észre, ez a hígabb testvajaik közé tartozik. Sokáig pont a kis kiszerelés miatt, hogy tovább tartson, csak úgy használtam, hogy ha nap közben éreztem, hogy a szárazságtól viszket az alkarom, akkor bekenegettem vele. Nekem tetszett az illata, nem erősen rózsás, de határozottan érezhető a rózsa, kicsit talán púderes. 2-3 alkalommal aztán teljes testre is használtam, de őszintén jobban bejött, amikor csak a karomra kenegettem, ott az illata is kellemes maradt, de teljes testre kenve nem volt annyira kellemes, és szerintem a hidratáló hatása is kevés ahhoz, hogy így használjuk. Ennek ellenére nem zárom ki, hogy egyszer újraveszem, és megmaradok az alkalmankénti, kis testfelületen történő használatánál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

Egi

2020. december 16.

A többi testvaj jobban hidratál. Az illata túl erős, inkább női parfüm, mint rózsa.... az semmiképp. Vagy legalábbis nem egy naturális rózsa illat, hanem erős parfümmel keverve.
A hidratáló képessége miatt lepontozom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

A hidratáló képessége miatt lepontozom.

Fitzsimmons

2020. november 28.

Egyszerűen imádom az illatát, tényleg igazi, könnyed rózsaillat, nem tolakodó. A bőrömön és a ruhámon is érzem sokáig használat után, parfüm szinte nem is kell. :) Ajándékba kaptam 1-2 éve a mini verzióját, akkor lettem a szerelmese, és tavasszal vettem is magamnak ajándékba. A bőröm szinte felsóhajt tőle, olyan jól hidratálja, és a hatása tartós - kivéve kézre, a kezem gyorsabban szárad, arra nem elég sajnos, de van rá kézkrémem. Kicsit nehezen szívódik fel, javasolt este, lefekvés előtt használni, én is ezt szoktam, illetve borotválás után nyugtatónak szoktam még kenni a lábamra. Szépen csillog is tőle a bőröm. A minőségét figyelembe véve is túl drágának tartom (ahogy a márka többi termékét is), inkább luxustermék így, sajnos nem engedhetem meg magamnak a rendszeres használatot. Emiatt vonok le egy csillagot. De ha törődésre van szükségem, vagy egy ismerősömet akarom meglepni, vissza fogok térni hozzá. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 28.

hvnycsll

2020. november 6.

Nagymama szappan illata van és ez annyira jó, hogy még azt is megbocsátom neki, hogy marad egy kis ragacsosság használat után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 6.

TBianka

2020. október 30.

Nagyon sok idő míg beszívódik, ragad miután felkenem. Ezek után, ha beszívódik jól hidratál amúgy. De a tégelyes csomagolást se nagyon preferálom a krémeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

fioretta

2020. június 29.

Nagyon szeretem a rózsa illatot, de sajnos ez nem az igazi, ennél sokkal finomabb, természetesebb és intenzívebb rózsás termékek vannak.
50 ml-t 2200 Ft-ért vásároltam. Na ennyit nem ér meg, de még a harmadát sem.
A száraz, igénybe vett bőrt nem táplálja eléggé (mondhatnám semennyire..), ha normál, alapból puha a bőröm akkor meg minek használnék testvajat?
Az igaz, hozza a megszokott Body shop - drágán közepes/alacsony minőséget... A hangzatos reklámszöveg, dizájnos csomagolás már sajnos sokszor megtévesztett a márkával kapcsolatban.
Csak azért adok 2*-ot (és nem 1-et), mert használható, nem dobtam ki, de ezért az árért átvertnek érzem magam... Ha ajándékba kaptam volna, adnék rá 3*-ot, nagy jóindulattal talán 4-et.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

50 ml-t 2200 Ft-ért vásároltam. Na ennyit nem ér meg, de még a harmadát sem.

Amadea

2020. június 7.

Ennél a termékkategóriánál már valamennyire át tudom érezni a TBS iránti rajongást. Kis kiszerelésben volt meg, ami az én száraz bőrömnek nem volt sokáig elég, de szépen hidratált, gyorsan beszívódott és imádtam rózsaként illatozva bevonulni a hálószobába.
Szóval a két ünnep közötti leárazáskor testvajakból fogok feltankolni.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Szóval a két ünnep közötti leárazáskor testvajakból fogok feltankolni.:)

Marcipancica

2020. május 25.

Nagyon finom, könnyed, virágos illata van. A Lush Rose Jam-jével ellentétben (amit amúgy szintén nagyon szeretek) könnyed és friss, tavaszias az illata. Engem mindig a La Roche-Posay virágos illatára, és a Dior Cherie Blooming Bouquet-jára emlékezetet. A bőröm is nagyon szereti, sokáig elég, nagy kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

MaFa

2020. február 21.

Nekem az illata nem igazán tetszik és kiszárítja a bőrömet,főleg a kezemet. Nekem nem jött be.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.