The Body Shop

Ár:   2990 Ft és 7390 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2022. október 27.

Ár:   2990 Ft és 7390 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Szeresd és tápláld bőröd British Rose Ragyogásfokozó testvajunkkal úgy, ahogyan eddig sosem! 96%-ban természetes eredetű összetevőkkel gazdagítottuk, beleértve az angol rózsakivonatot, a Méltányos Közösségi Kereskedelmi, kézzel készített sheavajat Ghánából, és a Méltányos Közösségi Kereskedelmi szezámmagolajat Nicaraguából. A csomagolás és az összetétel mellet az illat is megújult: mintha csak egy hatalmas csokor rózsa lapulna minden egyes tégelyben... Ez a kifinomultan virágos, krémes ápoló újrahasznosítható csomagolásban érkezik hozzád alumíniumkupakkal és Méltányos Közösségi Kereskedelemből származó, 100%-ban újrahasznosított műanyaggal Indiából. Gyorsan beszívódó formulája nem hagy maga után zsíros vagy ragacsos érzetet."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Nyulacska

2024. március 14.

A régihez képest a megújult változat egyértelműen csalódás.
Az egykor szeretett, harmonikus rózsaillat eltűnt, a jelenlegi eléggé szintetikus, szokatlan.
Bőrön talán fél óráig tart az egyre halványabb illat, egy idő múlva kesernyés, disszonáns gyógyszeres szaggá alakul.
Mint amikor egy betegség és az arra szedett gyógyszer megváltoztatja a bőr addigi kellemes-természetes illatát.
Volt, aki megkérdezte, miért ilyen fura a szagom, ugye nem vagyok beteg?
Ezek után nem szívesen használom...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2024. március 14.

A régihez képest a megújult változat egyértelműen csalódás.
Volt, aki megkérdezte, miért ilyen fura a szagom, ugye nem vagyok beteg?
Ezek után nem szívesen használom...

duchess_g

2024. január 31.

Ambivalens vagyok vele kapcsolatban, alapvetoen nekem oregasszonyos az illata, de megis idorol-idore ujraveszem a tobbi melle, mert kell a valtozatossag. Sajnos (mert az aruk eleg borsos :D) van valami a Body shop testvajakban, ami fuggoseget okoz :D Konnyu testvaj a tobbihez kepest (a sheas, mandarinos nehezebb, vaj-szeru; az epres valahol a ketto kozott), szinte mar testapolo allagu inkabb. Miota megujitottak a testvajakat, ennek is megvaltozott az illata. Nem tudnam kijelenteni, hogy egyertelmuen rossz iranyba, de mas lett az biztos, elotte parfumosebb, rozsasabb volt, most naturabb, vagott zold-illat erosebb benne. Plusz eltunt belole a csillamossag, eskuszom elotte olyan volt, mintha csillam lenne benne, tenyleg ragyogott tole a borom :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 31.

danio

2024. január 28.

Megszagoltam az illatmintát a boltban, és isteni volt,úgyhogy 8500ért levettem a polcról a krémet. Konkrétan kenhetetlen,avas szagú. Kidobni sajnálom ennyiért,úgyhogy lábkrémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 28.

drebeka

2023. október 2.

Nem lett a kedvenc TBS testvajam, de összességében elégedett voltam vele. Alapvetően nem szeretem a virágos illatokat, de ennek kifejezetten tetszett az illata. Nem volt túl tolakodó, inkább kellemes, bár egy kicsit mű. Puha lett tőle a bőröm, gyorsan beszívódott, és eloszlatni sem volt túl nehézkes.
Amivel bajom van, az az ára... :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 2.

Amivel bajom van, az az ára... :D

Glorcika

2023. július 5.

Az egyik kedves YouTuber-től nyertem egy csomagot és ez is benne volt. Őszintén, mikor láttam, hogy rózsás termék, tudtam hogy a férjem fogja elhasználni, mert a rózsa illatot csak a virágon tudom elviselni(pár éve Bulgáriából hoztunk haza egy rózsás testápolót, amit tényleg szerettem illatában is).
Viszont mikor először szagoltam meg, nem is tűnt rossznak, utána mikor használtam is, hát szinte "elájultam" olyan jó volt 😁
Nem sok TBS terméket használtam még mert borzasztó drágának találom, de ez egy álom testvaj. Abszolút kedvenc lett, és lehet, hogy beruházok később egyre, egy másik illatra is.

A bőröm bársonyos és puha a felvitel után, nem csodálom hogy ennyibe kerül (bár még mindig sokallom így is).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. július 5.

bitty.abbie

2023. március 16.

Szerintem is mű illata van, de hozzáteszem én szeretem ezt a szintetikus virág illatot, úgyhogy engem nem zavart, és ezért vettem. Jól hidratál, igénybe vett bőrre (sportolás után) használom, vagy borotválkozás után, nagyon szépen puhán tartja a bőröm, viszont van jobb, jobb illatú, olcsóbb termék ami szerintem könnyen felülmúlja. Ajándékba elfogadom, de magamnak nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 16.

pomme

2022. december 9.

Lehet, hogy az én ajándék mintám romlott, de ennek olyan szaga van, mint amikor a Dürer kertben valaki kettővel előtted hányt és a takarító fújt egy kis 200 Ft-os rózsás légfrissítőt, hátha... Szerencsére ilyen élményben már ezer éve nem volt részem, és ez az "illat" csak kb 5 percig érződik, de én rendesen hányásszagot érzek ki belőle, sajnálom :( Az állaga szuper vajas és sűrű, ilyenre számítottam, felkenve eléggé fókazsír, nem szívja be a bőröm, de brutálszáraz bőrön lehet, hogy javít. Talán a lábszáramra elkenegetem, az elég messze van az orromtól, amúgy az 5 perc letelte után egészen toleráltható illata van még úgy is, hogy alapvetően nem szeretem a rózsát. Nem tudom, mennyire bullshitelés a fair trade duma, de ha nem, akkor én szívesen kifizetek egy kicsit többet egy ilyen (más szagú) testvajért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 9.

Lyne

2022. október 31.

Még a húszas éveim elején kipróbáltam pár Body Shop-os smink terméket és arckrémet, de egyáltalán nem váltak be, uh nem erőltettem ezt a márkát. Most a Body Shop egy másik céggel közösen együttműködve kitaláltak egy akciót, így mivel én a másik cégnél vásároltam, kaptam a Body Shop-ba egy elég nagy értékű kupont. Mivel épp kifogyóban volt a tusfürdőm és testápolóm, gondoltam kipróbálom most ezt a vonalat, hátha...
Teljesen egyetértek az előttem lévő hozzászólókkal abban, hogy borzasztó mű rózsa illata van, de a márka shea vajas tusfürdőjét nem übereli..🤢 az valami réééémes! Más testvajakhoz képest, nekem ezt nagyon-nagyon lassan szívta csak be a bőröm.. a hidratáló hatása pedig nullával egyenlő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. október 31.

Katie

2022. június 1.

Erős műrózsás szaga van, és valahogy állagra se olyan, mint a márka többi testvaja, sokkal hígabb és nehezebb belőle pont annyit kivenni, amennyi kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Milka71

2022. február 2.

Az eddig próbált TBS testvaj közül ez tetszik a legkevésbé. Nekem ez olyan mű-rózsás, szintetikus illat. Mintát kaptam belőle, egy használatra volt elég. Nem is szeretnék többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Szójababból származó természetes növényi olaj, melyet bőrpuhító (emolliens), bőrkondícionáló anyagként használnak a kozmetikumokban. 48-59%-ban linolsavat, valamint olajsavat és némi linolénsavat is tartalmaz, melyek hirdratálják, táplálják és erősítik a bőr védőrétegét. Tanulmányok kimutatták, hogy a szójában található vegyületek segítenek elhalványítani a napsugárzásból és más forrásokból származó makacs elszíneződéseket és csökkentik a hiperpigmentációt is. A szójababolaj ezen kívül olyan antioxidáns hatású polifenolokat is tartalmaz, melyekről kimutatták, hogy segítenek megvédeni a bőrt az UV-fény által kiváltott károsodásoktól és a vízvesztéstől. (forrás)

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Bőrpuhító (emolliens) és sűrítő anyag. Antimikrobiális hatása is van, így tartósítszerként is használt. Gyakran használják UV szűrőt tartalmazó termékekben oldószerként. Selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.