The Body Shop

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: kesha420, Módosítva: 2016. január 29.

Ár:   1990 Ft és 4990 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Brit rózsás ragyogásfokozó testvaj a bársonyosan puha bőrért. Élvezd a 24 órán át tartó hidratálást a gazdag textúrájú és intenzív illatú testvajjal, mely azonnal ragyogóvá varázsolja a normál és száraz bőrt is.

• 24 órán át tartó hidratálás
  • Egészségesen ragyogó bőr azonnal
  • Kézzel szedett brit rózsák eszenciájával

Az angliai Herefordshire-ben a meseszép rózsákat kézzel szedik, majd kiszárítják őket és összekeverik friss, hegyi vízzel a lehető legtisztább rózsakivonatért. A környezetvédelmi díjat nyert farmonon nagy hangsúlyt fektetnek a biodiverzitás megőrzésére és a különböző növény és állatfajok harmonikus együttélésének megteremtésére.

kalmaniki

2019. november 23.

Most fogyott el nálam és imádtam! Isteni ez a rózsa illat, nőies, kifinomult. Gyorsan beszívódott mégis nagyon jól hidratált, nem is kellett mindennap használnom. Biztos, hogy újraveszem hamarosan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

eszterszekely

2019. november 21.

Ajándékba kaptam, magamtól biztosan nem ezt az émelyítő rózsa illatot válaszrottam volna, de úgy mondom inkább hogy ilyen erősen illatosított krémet legyen az egyébként bármilyen kellemes nem szívesen kenek a bőrömre. Több Body Shopos testvajat is próbáltam az elmúlt években , és tényleg nagyon finom illatúak, de talán ha fele ennyire lennének intenzívek az nem válna kárukra.
A hatása amúgy tetszik, nagyon gazdag krém, tényleg ragyogóvá teszi a bőrt, de közben nem hagy zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

kovre91

2019. október 7.

Páromtól kaptam ajándékba és nagyon telitalálat volt a részéről! Nagyon szeretem a TBS minden British Rose termêkét. Főként a lábamra szoktam használni pl borotválkozás után, és nagyon szépen megnyugtatja a bőröm. Az állaga nem zsíros, hamar beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

Babooca

2019. augusztus 21.

Édesanyámtól kaptam még tavaly ezt a változatot. Szeretem a nőies illatát, bár nekem már kicsit erősen rózsás. Nem olyan színtiszta rózsa illat, inkább bolgár rózsaolaj. Az ápoló hatása jó, a bőröm szereti. Télen a kézfejemre kevés volt, ezért váltanom kellett patikai krémre, de egyébként szuper. Már annyi ilyen testvajat felhalmoztam, hogy már nem is tudom melyik kerüljön sorra. :D Szuperek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Zsuzsi216

2019. július 9.

Nagyon szeretem az illatát és a hatását is. Kellemes rózsa illat és puha és szép bőr. Mi kell ennél több?
Nem lehet mellé lőni vele, ezért ajándéknak is szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 9.

Nem lehet mellé lőni vele, ezért ajándéknak is szuper.

Pappetra99

2019. május 28.

Egyik kedvenc testvajam a Body Shop-tól. Az illata hosszan tartó és nagyon kellemes emellett szuperül hidratálja az extrém száraz bőrömet! Sokáig kitárt egy kis doboznyi is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

mafalda

2019. április 25.

A TÖKÉLETES illat!! Annyira megfogott mint még soha semmilyen kozmetikum. Egész nap szaglásztam magam annyira fini 😂 majd mikor hazajöttem feltűnt, hogy a szabadidő rucim is illatozott, és még a pizsimre is átragadt az illatfelhő az éjszaka folyamán.🤩😍 így a tartóssága és illatereje vitathatatlan!
Na a hatásáról már nem is szólva, a TBS szokásos fantasztikus testvaja!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Na a hatásáról már nem is szólva, a TBS szokásos fantasztikus testvaja!

Nymphea

2019. február 1.

Nagyon-nagyon szerettem. Csak a kis kiszerelés volt meg, hamar elfogyott, a kevéske megmaradt vajat a kezeimre szoktam használni. Imádtam az illatát, nem az a tipikus nagyanyó illat volt, sokkal inkább valami finom és különleges, sokáig érezhető érzéki illat. Hamar beszívódott, az illatát sokáig érezni lehetett.
Azóta is osztom a véleményemet, fantasztikus testvaj ez, imádom, az egész termékcsaláddal együtt. Kellemes, nőies az illata, puhítja a bőrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 1.

mcspm

2019. január 16.

Én ajándékba kaptam, úgyhogy az ára most nem befolyásol. Nagyon tetszik az illata, kellemes, nőies és nagyon szép gyöngyház fényt hagy maga után. 5 csillag!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

DoraTresChic

2018. december 27.

Szeretem. Finom illat párosul megfelelő hidratálással és csinos csomagolással. Nem egy olcsó termék de ennyi "luxus" belefér. Ára miatt mínusz 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Színezék. Lilás piros.