The Body Shop

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: Kissa, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ellenállhatatlan csokis testvajunk 13 Fair Trade összetevőt tartalmaz: a legtöbbet, amelyet valaha is sikerült egy termékbe zsúfolnunk. Csodálatos illatú, puhává és hidratáltá varázsolja a bőrt, amely 48 órán keresztül tart.

eveshepherd

2020. november 8.

Télre jó volt, még testvajként sem volt túl sok az illata, hosszan hidratál, kár, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

CataKatinka

2017. március 11.

Nekem ez sajnos szintén nem igazán jött be, túl mű az illata , nem is csokis inkább csak kakaós , de nagyon tömény. Az állaga tetszik , ez is gazdagabb krém, jól hidratál-de ez sem volt az igazi, nem bánom, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 11.

asdf27

2016. december 28.

Leárazáson vettem meg, nagyon jó az illata, komolyan olyan érzése van az embernek, mintha be lehetne kanalazni :-), viszont nagyon nehezen vagy nem is szívódik be, hagy egy filmes réteget az ember bőrén. Miután beszívódott, utána szépen hidratál. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

szaboanita1991

2016. augusztus 8.

Kellemes az illata, télen megfelelő a zsírossága is, nyáron annyira nem szeretem. Kicsit nyáron talán ragad is tőle a bőröm, miután "beszívódott". Azért így idézőjelben, mert maradéktanaul nem szívta be az amúgy ultra száraz bőröm, tehát közepesen könnyen szívódik fel, főleg inkább éjszakára érdemes kenni. Nyáron nagyon megolvad, szinte teljesen folyékony lesz, úgyhogy a tárolásával vigyázni kell, hogy ne dőljön el a melegben a tégely, különben kifolyik. Nem zár valami jól a teteje. El fogom használni a tégelyt, igaz nagyon lassan fogy, nem is az igazi. Ahhoz képest, hogy mennyibe került, nagyobb bummot vártam volna tőle, még jó hogy ajándékba kaptam, ha fizettem volna érte most nagyon morci lennék. TBS termékekhez képest ez eléggé alulteljesít. 3 csillagnál többet - tőlem - semmiképpen nem érdemel, de lehet hogy még az is sok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

Bogyinci

2015. június 14.

Az illatába első szippantásra beleszerettem, viszont az íze borzalmas. :D Bőrre kenve is isteni az illat, nagyon szépen eloszlik a testmelegre, pedig az elején picit féltem, hogy ez a szilárd cucc hogyan viselkedik majd. Télen használtam, nyárra szerintem sok lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 14.

Cristally

2015. május 30.

Isteni csokis illata van, viszont ne kóstoljátok meg, mert kicsit keserű. :D Én minden édes illatot imádok, vanília, csoki, kávé, kókusz, mandula, így nálam ez teli találat! Viszont nagyon tömény, sűrű anyagú a termék, ezért pl. talpmasszázshoz ajánlom, vagy amit kessi is írt, tengerparton a sós víz, vagy medence, vagy pl. egy Balcsis pancsi után, amikor alapból kiszáradt az ember lába pölö. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 30.

kessi91

2015. május 3.

Elég zsíros, úgyhogy éjszakára szoktam használni. Spórolok vele, mert most beszüntették sajnos, remélem őszre visszakerül a boltokba. :( Klóros víz, tengervíz, szolárium után szoktam főleg használni, mert nagyon jó sűrű, és az extra hidratálás után pihe-puha utána a bőröm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

szluca

2015. május 2.

Első szippantásra nagyon tetszett az illata, de rá kellett jönnöm, hogy bőrre kenve már nem az igazi. Az állagáról nem is beszélve. Olyan érzésem volt használat után, mintha étolajjal kentem volna be a bőrömet. Végül is elhasználtam a tégelyt, de kicsit még talán fel is lélegeztem, amikor elfogyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 2.

allebag2

2015. május 2.

Télre, hidegebb időszakokra tökéletes testvaj, viszonylag jó összetevőkkel. Nagyon sűrű, masszív vaj állag, jó hidratálás. Az illata megosztó, de én nagyon szeretem: erős csoki illat. Viszont azt a keserű anyagot kihagytam volna belőle...nem azért, mert meg akarnám enni, hanem mert nagyon rossz érzés, amikor bekent kézzel a szájához ér az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

nvfanni

2015. március 28.

A boltban nagyon tetszett, elkezdtem használni, nagyon megutáltam az illatát, iszonyatosan émelyítő, a végén már erőszakolni kellett magamat, hogy használjam, majd nekiadtam anyukámnak. Nem szeretem az állagát, nem szívódott be rendesen. Ha este bekentem vele magam, másnap este zuhanyzáskor még éreztem, hogy jön le a bőrömről. Ennyi pénzért többet vártam, nem csoda, hogy kivonták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Honey, Sucrose, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)