The Body Shop

Ár:   7990 ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzZs1981, Módosítva: 2016. április 4.

Ár:   7990 ft
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Vörös alga kivonatot tartalmazó, tápláló bőrvilágosító nappali arckrém, mely klinikailag bizonyítottan csökkenti a hiperpigmentációból adódó sötét foltok számát, méretét és intenzitását. Gyorsan beszívódik a bőrbe, selymesen puhává, egészségesen ragyogóvá és egységes tónusúvá varázsolja azt.

• Hiperpigmentált bőrre
  • Napfoltok, hormonális változásból adódó foltok, szeplők, piros foltok, májfoltok halványítására
  • 4 hét használat után a bőr világosabb, egészségesebb és egyenletes tónusú lesz
  • Simább és hidratáltabb arcbőr

Mandarindream

2020. február 26.

Totál hatástalan krém, plusz szinte semmit nem hidratál. A TBS eddig próbált krémjei közül talán a leggyengébb. Azért nem kell csodálkozni rajta, miután a cég büszkén hirdeti, hogy légy büszke a ráncaidra, és milyen szuper is megöregedni. Kozmetikai cég, ilyen mentalitássa! Egyáltalán nem is értem, mit keres a páston? Miért nem gyárt direkt ráncosító krémeket, vagy olyat ami löttyedté teszi az egész testet, netán térdig lógó melleket csinál? (És most az öregedés egészségügyi vonzatáról ne is beszéljünk!) Hajrá TBS, eddig is végtelen sok baromságot leírtatok, de ez a hab a tortán!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 26.

Noemyy

2019. július 2.

Én évek óta ezt használom a pigment foltjaimra a termékcsalád többi tagjával együtt,nekem halványítja a foltokat,jól lehet rá alapozni egész nap kitart! Egy tunus kb 2 hónapig elég,nálam ez a nyerő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

KAdrienn88

2019. május 28.

Nagyon szeretem! Jó az állaga, könnyen beszívódik a bőrbe. Az érzékeny bőrömre is jó. Finom puha lesz tőle az arcom 👌🏻

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

mafalda

2018. október 20.

Mintám volt, elhasználtam de semmi extrát nem vettem észre, így hát nem ruházok be rá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Szandoca

2018. július 30.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a termékcsaládot... Második nekifutásra is bebizonyosodott, hogy allergiás vagyok valamelyik összetevőjére. Száraz, már-már égési sérülésekhez hasonló foltok lettek tőle az arcomon. A bőrgyógyász szerint talán a magas C-vitamin tartalmat nem bírja a bőröm. Sajnálom, bíztam benne, hogy megoldja a problémám. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

nemethdiana

2017. november 13.

Nekem nagyon bevalt! Konnyem beszivodik es kellemes erzet a bornek. Meg nem regota hasznalom de eddig teljesen bevalt. Nagyon tetszik, hogy a Drops of Light termekcsalad darabjai mennyit javitottak a borom allapotan ^^!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 13.

Katie

2017. május 23.

Mivel csak egy termékmintám volt, ami kb. 3 napig tartott, a világosító hatásáról nem tudok nyilatkozni. Hidratáló krémként használtam, annak elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Black Fairy

2016. december 20.

Bőrvilágosító hatását passzolom, mert szerencsére nem igazán vannak foltjaim - anyajegyeken kívül - én sima hidratálóként használom csak, és úgy bevált...Rugalmassá, puhává teszi a bőrömet, kellemes az illata, gyorsan beszívódik, nem hagy zavaró réteget se, simán rá lehet sminkelni kukacosodás nélkül...

Fényvédőt én se találtam benne, de engem ez annyira nem zavar, mert én mindig olyan alapozót használok, amiben van, így ezért nem vonok le csillagot...:)
(Bár halkan és félve jegyzem meg, hogy a nivea kombinált bőrre való termékei - nagyjából 1600 Ft körül mozognak - sokkal jobban beváltak, mint hidratáló krém...így négy csillagnál többet nem adok neki, kiemelném, hogy NEM az ára miatt, hanem mert kevésbé vált be.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 20.

agen

2016. április 26.

2 hete vettem, szóval túl sok hatás, mint bőrhalványító, még nem tapasztalható, de a krém maga, mint hidratáló, pazar. Olyan bársonyosan puha lesz tőle a bőröm, isteni, nagyon szolid illata van, nagyon kevés kell belőle és tényleg nagyon klassz bőrképet ad. Egyetlen egy dolgot hiányolok belőle, a fényvédelmet. Vagy vak vagyok, hogy sehol nem látom feltüntetve?...szóval ugyanúgy használnom kell napvédőt. Pár hét múlva majd frissítek, hogy tapasztaltam-e halványodást a kritikus pontokon. Addig 4 pontot szavazok meg neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Salicylic Acid
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Myristic Acid ti I eu I i 3 0