The Body Shop

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Olajmentes nappali hidratálókrém, amely ultrakönnyed formulával biztosít erős hidratálást egész napra. Friss érzetű, hidratált és üde bőrt hagy maga után. A benne található málnakivonat olajmentes forrása az antioxidáns, szabadgyökök ellen védelmező E-vitaminnak és a természetes eredetű, biofermentált hialuronsavval együtt segít folyamatos hidratálást biztosítani a bőrnek, megelőzve ezzel annak idő előtti öregedését. Közösségi Kereskedelmi mexikói aloe verát is tartalmaz azért, hogy nyugtassa és frissítse is a bőrt.

Ár: 2500 , Eladó: szea
Állapot: Párszor használt, szinte teli van., Helyszín: Budapest belváros , fizetés: Személyes átvétel Budapesten

Trengyi

2020. október 18.

Nekem nagy csalódás . Alkoholos, szilikonos, illatos és csíp is,ami várható is volt :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

szappanka

2020. szeptember 9.

Nagyon erős, néha már émelyítő az illata, ezért én pl. éjszakára nem is tudtam használni, annyira zavart. Finom az illat, csak sok és tartós. Állagra tényleg gélszerű, könnyű kenni, viszonylag gyorsan be is szívódik, de egy kicsit ragacsos marad utána a bőr. A hidratálást nem viszi túlzásba, ettől függetlenül kellemes érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 9.

plentnerk

2020. augusztus 9.

A cégére nagyon meggyőző, tetszetős a csomagolás és az igéret, no meg az E-vitamin kiemelése. Amit kaptam az kevésbé volt meggyőzö: illatos, jól kenhető rendkivül átlagos hidratáló, amely valóban könnyed, ám ha választanom kell árban hasonló hidratálók között nem választanám ezt még egyzer.
Egy picit zsíros utóérzetet hagy, nem sminkelhető utána gyorsan a bőr. S végül úgy tapasztaltam ár &érték arányban kedvezőtlen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

eszterrr95

2020. június 17.

Hidratálni hidratál, de pattanásokat okozott az arcomon és a nyakamon is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Hidratálni hidratál, de pattanásokat okozott az arcomon és a nyakamon is.

-.Nikii.-

2020. április 17.

Dobozán az volt: nem tesztelnek állatokon, nincs benne alkohol és nincs benne parfüm. Nos, alkohol is meg parfüm is van benne, sőt, elég előkelő helyet foglalnak el a felsorolásban. Ezt akkor is meg tudtam volna állapítani, ha nem jövök fel ide és nézem meg. Műanyag, parfümös szagbomba. Nemhogy arckrémnek, parfümnek is sok lett volna nekem ez az "illat". Az állaga amúgy jó, meg be is szívta a bőröm, de küldtem vissza ezt is, mert nem szándékozom ilyen ótvar összetevőkkel teletolni a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 17.

Brigi08

2020. január 21.

Sajnos nekem is érzékeny és száraz a bőröm, az egyik üzletben ezt ajánlották de mèg jobban kiszáritotta a bőröm es érdes lett a bőrfelület..szerencsere nem lett viszketes es piros foltok, de erzekeny boruek ne hasznaljak!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 21.

alegria800

2019. szeptember 25.

ERZEKENY BORUEK NE KENJEK MAGUKRA!
Csatlakozom az elottem szolohoz. Termekmintat kaptam es a felvitelt kovetoen 10-15 percre ra viszketett a teljes bekent felulet. lemostam nagyjabol, de mar beszivodott. Reggelre arra ebredtem, hogy faj a borom, eg, csip, mar.
Leoblitettem huvos vizzel, de nem enyhul... Mindig szoktam borprobat csinalni, de most elkummantottam... =(

Annyit sikerult megallapitanom, hogy erosen parfumozott es szep, lagy fenyu reteget hagy a beszivodast kovetoen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

ERZEKENY BORUEK NE KENJEK MAGUKRA!

blanka0121

2019. augusztus 24.

Ragyák, viszketés. Soha soha senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ragyák, viszketés. Soha soha senkinek!

pacsezi123

2019. május 24.

Végre egy nappali arckrém, ami nem hagy csillogó, műanyag réteget a bőrömön, és nem izzadok egyből alá. Egyből nagyon szépen beszívódik, könnyed, jó illatú krém. Szépen hidratál, egy borsónyi mennyiség elég belőle. Talán nem csodaszer, de nekem ennyi is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

katonabianka

2019. április 9.

Szeretem is, meg nem is. Nem zsírosodik tőle a bőröm, akár éjszakai krémként is használhatom, visoznt van, hogy nem csinál semmit, máskor pesig csodaszer. 1 éve használom már (újravettem), de leginkább azért, mert nem találtam jobbat. Hialuronsavat használok alá és úgy érzem kimaxolva a hidratáló hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak