The Body Shop

Ár:   4690 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: keseruevelin, Módosítva: 2018. április 12.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Olajmentes nappali hidratálókrém, amely ultrakönnyed formulával biztosít erős hidratálást egész napra. Friss érzetű, hidratált és üde bőrt hagy maga után. A benne található málnakivonat olajmentes forrása az antioxidáns, szabadgyökök ellen védelmező E-vitaminnak és a természetes eredetű, biofermentált hialuronsavval együtt segít folyamatos hidratálást biztosítani a bőrnek, megelőzve ezzel annak idő előtti öregedését. Közösségi Kereskedelmi mexikói aloe verát is tartalmaz azért, hogy nyugtassa és frissítse is a bőrt.

alegria800

2019. szeptember 25.

ERZEKENY BORUEK NE KENJEK MAGUKRA!
Csatlakozom az elottem szolohoz. Termekmintat kaptam es a felvitelt kovetoen 10-15 percre ra viszketett a teljes bekent felulet. lemostam nagyjabol, de mar beszivodott. Reggelre arra ebredtem, hogy faj a borom, eg, csip, mar.
Leoblitettem huvos vizzel, de nem enyhul... Mindig szoktam borprobat csinalni, de most elkummantottam... =(

Annyit sikerult megallapitanom, hogy erosen parfumozott es szep, lagy fenyu reteget hagy a beszivodast kovetoen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

ERZEKENY BORUEK NE KENJEK MAGUKRA!

blanka0121

2019. augusztus 24.

Ragyák, viszketés. Soha soha senkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Ragyák, viszketés. Soha soha senkinek!

pacsezi123

2019. május 24.

Végre egy nappali arckrém, ami nem hagy csillogó, műanyag réteget a bőrömön, és nem izzadok egyből alá. Egyből nagyon szépen beszívódik, könnyed, jó illatú krém. Szépen hidratál, egy borsónyi mennyiség elég belőle. Talán nem csodaszer, de nekem ennyi is elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

katonabianka

2019. április 9.

Szeretem is, meg nem is. Nem zsírosodik tőle a bőröm, akár éjszakai krémként is használhatom, visoznt van, hogy nem csinál semmit, máskor pesig csodaszer. 1 éve használom már (újravettem), de leginkább azért, mert nem találtam jobbat. Hialuronsavat használok alá és úgy érzem kimaxolva a hidratáló hatását.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Gabika21

2019. március 22.

Nagyon szerettem ezt a krémet. Az árához képest remek. Könnyen beszívodott, puha volt tőle a bőröm. Csodát nem láttam utána, de kellemes érzést ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 22.

eszterrr95

2019. február 26.

Nagyon szeretem ezt a kis krémet! Remekül vitaminizálja és feltölti élettel a bőrömet! :) Zsíros, pattanásos bőröm van, de mégis a normál/kombinált változatát vásároltam meg és nem nehezítette el a bőrömet, nem zsírosít és nem alakultak ki pattanásaim se tőle. Nekem az a hidratáltság amit nyújt pont megfelelő.
Egyszer ajándékba kaptam egy borzalmas málna illatú parfümöt, ahhoz képest ez semmi. Sőt, nekem tetszik az illata. :) Csak ajánlani tudom! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

themrsnero

2018. december 23.

En tenyleg nem ertem, hogy miert ragaszkodnak ehhez a muanyag malna illathoz. Olyan mintha az arcomra olvasztanek egy illatosito gyertyat. Nem fogom ujra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 23.

Zsazsmazs

2018. december 1.

Használom, egy ideje. Kis egyszerű krém. Az árát bőven megéri. Jól hidratál, jó illatú, jó árban van. Megéri beruházni rá! De még az én kombinált bőrömnek is kevés így a hidegben! Zsíros bőrűeknek viszont szerintem pont elég. Megadom neki az 5 csillagot, mert egyébként tényleg kis csodakrém :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 1.

Zanli

2018. november 25.

Az első TBS krémem, nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és sminkelni is szépen lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Kitti199609

2018. augusztus 14.

Nyárra tökéletes kis könnyű krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Nyárra tökéletes kis könnyű krém.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak