The Body Shop

Ár:   5890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2017. november 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Az istenien selymes bőr titkát rejti magában ez a vitaminban gazdag testvaj. A búzacsiraolajból nyert természetes e-vitamin segít megőrizni a bőr nedvességtartalmát, hidratálja és puhává teszi azt. Visszafogott, púderes illatot hagy maga után a bőrön.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Naturmeo

2016. április 19.

Visszafogott, lágy illata van; a nagy melegben sem volt sok. Jól felszívódik, nem tapad, nem ragad, szuper kis krém. Mindenkinek tudom ajánlani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

juditkaa70

2015. július 17.

Még 2007-ben Skóciában vásároltam a Body Shop üzletben,elsőre beleszerettem az illatába,és,hogy könnyen felszívódik. Szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 17.

Xéni

2013. augusztus 12.

Fantasztikus! Elvarazsol a gyonyoru konnyed illataval, es barsonyossa varazsolja a borom. Sokkal szimpatikusabb, mint egy gyumolcsostalkent illatozni. Imadom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

UnVraiAnge

2011. július 13.

Amikor már kicsit torkig vagyok a különböző virágos-gyümölcsös- édes-fűszeres illatokkal, akkor szoktam elővenni ezt az alig-alig érezhetően púderes testápolót. Az állaga kifejezetten könnyed, szinte már légies hatású és nyomtalanul beszívódva teszi selymessé a bőrt. Hidegebb időben viszont nekem kevésnek bizonyult, így én olyankor egy kis plusz búzacsíra olajjal szoktam megsegíteni illetve annak híján pár E-vitaminos kapszulával. Persze kiszúrva, nem egyben:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Cyclomethicone, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.