The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, az összetevőket feltöltötte: chococat, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gyömbéres csillámos testvaj a 2012-es karácsonyi limitált kiadásból.

tenagi

2017. december 11.

Én ajándékba kaptam karácsonykor (ezek szerint 2012-ben), már réges-rég elfogyott, azóta is kerestem, hátha megint lesz. Aránylag gyorsan elkenegettem. Imádtam az illatát, jó kis téli, melengető illat volt. Remélem majd lehet kapni valamelyik évben megint, most nem láttam a Shopban :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

lili0229

2016. november 30.

Igazi karácsonyi illata van, szuperül hidratál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Igazi karácsonyi illata van, szuperül hidratál.

nyinails

2016. április 7.

Engem nem zavar az illata, bár tényleg kóla szagú, de 1-2 óra múlva már csak úgy érzem, hogy megszaglászom az adott testrészt. Sűrű, nehezebben kenhető,d ezt nem vettem rossz pontnak. Én megfelelőnek érzem a hidratáló hatását is.

Most egy problémám van kb 2 napja 3 pattanásszerű puklim lett a mellkasomon, ami szerintem csak ettől lehet. Ez eléggé elkeserít, mert még a fele megvan a doboznak, és azóta lett 2 másik illatom is:(( Még használom pár napig, és meglátom, hogy mit okoz. Gondolom ez a sűrű krém eltömíti a pórusokat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 7.

allebag2

2016. január 28.

Hát, ezt nagyon szerettem...Friss, gyömbéres-kólás illat, tökéletes textúra, jó hidratálóképesség. Sajnos nem hozták vissza, és ezt nagyon bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

bebababa66

2015. május 1.

Az itt leírt vélemények miatt vettem meg. Sokaknak nem jött be, hogy nem a jó kis mézes-gyömbéres süti illat fogadta őket, hanem a kólás Haribo-s gumicukor. Na, ez engem pont megfogott, így mikor az egyik portálon megláttam, hogy valaki megválna tőle, egyből lecsaptam rá, és hát...sokkal, de sokkal jobb, mint amire számítottam. Egyszerűen imádom az illatát! Este bekenem magam vele és még reggel is bőven érezni. Azóta beszereztem a kézkrém változatát is. A bőröm szereti, gyorsan beszívódik, jól hidratál, finom illata van és leárazva vettem; nagyon fog hiányozni, ha majd elfogy...Csillagos 5-ös!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 1.

etoc

2015. április 27.

Nem éreztem sem mézeskalácsosnak, sem gyömbéresnek az illatát, de elég édes, az biztos. Hosszan tartó az illata, ami kifejezetten előny, a pizsamám is átvette az illatát. Az állaga nekem túl sűrű, és kissé nehezen kenhető, emiatt nekem annyira nem vált be, de jól hidratál. Összességében véve nem ajánlom, mert ennél ezerszer jobb is van a piacon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 27.

Heloise

2014. november 12.

Én is mézeskalács illatra számítottam, és csalódtam is, mert megtévesztő a mézis csomagolás. :( Ha valaki gyömbéres kólát szeretne magára kenni, ám legyen, de akkor annak kéne a csomagoláson lenni. Így szerintem sokan nem fogják újravenni az ünnepek alkalmával.. Már ha lesz idén újra. Mindegy. Azért elhasználtam tavaly Karácsonykor egy tégellyel, de ettől annyira nem jöttem hangulatba.. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 12.

duchess_g

2014. szeptember 22.

Imádom. A legjobb illatú krém, amit valaha használtam! Egyszerűen mesés, legszívesebben megenném. Mézes kalács, gyömbér, tél illat, teljesen új megközelítésben, ami hihetetlen jól sikerült. Minden télen újra veszem. A hidratálással nem vagyok teljesen megelégedve, és az illata is lehetne tartósabb ennyi pénzért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 22.

claudia.nyilas

2014. július 12.

A tavaly téli szezonban csábultam el rá. Nekem inkább a kólás gumicukrot juttatja eszembe. De nagyon elütött a többi illattól, amit magamon viseltem, szóval én maradok a vaníliás testvajnál, az jobban bevált. De ez is kifogástalan minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 12.

terezia.kovacs

2014. május 9.

Ajándékba kaptam, s bár tényleg jól hidratàl, az illata miatt mégsem venném meg. Nagyon mű(anyag), kesernyés gyömbérszaga van, ami órák után is ott lengedez a bőrömön.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Sclerocarya Birrea Seed Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Glycine Soja (Soybean) Oil, C12-15 Alkyl Benzoate, Dimethicone, Bertholletia Excelsa (BrazilNut) Seed Oil, Ethylhexyl Palmitate, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Caprylyl Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance, Phenethyl Alcohol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Zingiber Officinale (Ginger) Root Extract, Benzyl Salicylate, Cinnamal, Eugenol, Citral, Linalool, Citronellol, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil
Színezékek: Caramel, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 14700

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Színező anyag. (Piros)