The Body Shop

Ár:   5299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: spavanilly, Módosítva: 2019. június 26.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Limitált kiadás

Gyömbéres testvaj indiából származó gyömbérrel és Ghana-ból származó shea vajjal. 72 órás ápoló hatás a normál, valamint száraz bőr számára.

20 % kedvezmény!! The Body Shop Gyömbéres Testvaj
Ár: 4.500,- Ft (-20%) , Eladó: ViKimi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Kaposvár, fizetés: Személyes átvétel, ajánlott posta előre utalás után
emb1p3

2019. december 10.

Ajándékba kaptam, egyébként nem vennék testápolót ennyiért, amíg létezik kék Nivea és sajátmárkás drogériás termékek. Száraz a bőröm, ráadásul most télen is naponta 15 km-t biciklizem naponta, így ezzel a testvajjal is naponta (kellene) kenegetnem magam. Inkább normál bőrre ajánlom tehát. Az illata egész jó, bár nem tudom, kinek van szüksége ennyi illatanyagra. Átlagos termék nevetséges áron, bármit próbáltam a márkától, nem sikerült megértenem a hype-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

DittiH

2019. december 10.

Szeretem a gyömbért, de alapvetően féltem a termék illatától, mielőtt először kipróbáltam. Végül kellemes meglepetést okozott, nagyon friss aromája van. A The Body Shop-os testvajakhoz hasonlóan nagyon jól hidratál, puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 10.

mafalda

2019. október 23.

Én szeretem használni, hozza a szokásos tbs testvaj minőségét. Táplál és kellemes a illata, én egész nap kellemes gyömbér illatot érzek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

duchess_g

2019. augusztus 18.

Jó illata van a tégelyben, frissítő vele bekenni magam így nyáron, viszonylag jól hidratál. Sajnos az illata nem tartós a bőrön, sőt kifejezetten rossz, izzadtságszag-szerű, fanyar lesz pár óra múlva, ezért csak éjszakára használom. Egyébként nekem úgy tűnik, hogy a limitált illatok az állandó testvajakkal szemben általában kevésbé tartós illatúak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol