The Body Shop

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2015. március 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Testápoló vaj ellenállhatatlan marokkói rózsa olajjal

Sofia1976

2014. október 11.

Tényleg finom volt tudásra jobb mint a többi de az illata és hidratáló hatása miatt újra venném ha lenne még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 11.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nagyon szeretem az illatát. :) Viszont nem zsíros bőrűeknek alkották meg. :) Nem volt alkalmas minden napos használatra a bőrtípusom miatt (apró pattanások jelentek meg a karomon illetve a lábszáramon a folyamatos használat miatt), de hetente egyszer-kétszer belefért, mert annyira finom az illata. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

menczelenike

2012. november 20.

A legcsodálatosabb testkrém, amit egy nő valaha is magára kenhet. Ilyen puha, illatos bőröm még sosem volt. Leginkább egész nap magamat szagolhatnám és simogatnám a bőröm. :D De tényleg! Ajándékba kaptam, spórolok vele, de nagyon különlegesnek és nőiesnek érzem magam, ha ezt használom. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 20.

morning_glory

2011. november 19.

Valóban nincs klasszikus rózsaillata, inkább virágos, amiben van egy kis rózsa is, de nekem tetszik. Mint ahogy az is, hogy vizes ÉS olajos egyben, így igazán hidtarálttá és ápolttá teszi az én, nem kicsit száraz bőrömet is. Én tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

csoki

2011. augusztus 11.

Nekem nagyon bejött! Szerintem kellemes az illata, bár a kelleténél egy kicsit erősebb. És testápolónak nagyon jól funkcionál, mindenképpen erősen száraz bőrre ajánlanám. Gyorsan felszívódik, ápoltság és tisztaság érzését nyújtja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 11.

UnVraiAnge

2011. július 13.

Miután én imádok mindent, ami rózsás, így természetesen ezt a krémet sem hagyhattam ki és gyors vettem is belőle egyet a gyűjteményembe.
Elsőre igen erős virágillatú, de mégsem tisztán érezni benne a rózsát, hanem inkább úgy mintha egy harmatos lugasban sétálnánk, befogott orral. A hidratáló ereje is igen kérdéses, mert ugyan ápol, de nem tartósan, valószínűleg azért, mert állagra inkább vizes, mint olajos, ami nem is lenne baj, ha a hatása tovább tartana egy kicsivel. Szóval így utólag rájöttem, hogy ez a testvaj márpedig a mellőzhető kategóriába tartozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Rosa Centifolia Flower Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Lanolin Alcohol, Phenethyl Alcohol
Emolliensek: Glycine Soja (Soybean) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cyclopentasiloxane, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, C12-15 Alkyl Benzoate, Lanolin Alcohol, Caprylyl Glycol, Rosa Centifolia Flower Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lanolin Alcohol, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Phenethyl Alcohol, Citronellol, Geraniol, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 14700
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Százlevelű rózsa virágából származó olaj. A CosIng besorolása szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a rózsa olaj jó bőrpuhító (emollient) olaj és antioxidáns tulajdonsága is van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)