The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: Jadviga, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Peppermint Candy Cane kollekció testvajának friss és édes illata a legnagyobb különlegesség az idei szezonban. Az illatos, ünnepi testápolási rituálé hangulata mellett Közösségi Kereskedelmi alapanyagaival a bőr puhaságáról is gondoskodik tetőtől-talpig, a télhez igazodva.

• Közösségi Kereskedelmi sheavaj, szezámmagolaj, kakaóvaj, szója- és babasszuolaj valamint méhviasz is van benne
  • Borsmentás sorbet, a jeges narancs, a fehér liliom és az édes tonkabab illatjegyeivel

Adriii93

2019. február 16.

Párom használ több terméket is a Peppermint Candy Cane termékcsaládból, nagyon szereti őket. Szuper illata van, puha lesz tőle a bőre és sokáig elég. Viszont annak nem ajánlom, aki nem olyan nagy mentol fan mert nagyon erős illata van és eléggé hűsíti is a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

slytherclaw

2018. december 6.

Először a kézkrémet vettem meg és teljesen beleszerettem az illatba, úgyhogy végül megvettem a testvajat is. Sosem volt még TBS testvajam, valahogy eddig elkerültem őket, de nem csalódtam. Télen eléggé ki tud száradni a bőröm, ilyen húzódósan-kényelmetlenül-nagyon, de már az első használat után éreztem a megkönnyebbülést és az enyhülést. Nagyon krémes állaga van, jól kenhető és kevés is elég belőle. Gyorsan vettem is még egyet, nehogy véletlenül elfogyjon a tél vége előtt :)
Az illata tényleg csodálatos, mentás-édes (anyukám szerint After Eight-illata van), a csomagolása pedig a Body Shoptól megszokott módon nagyon ízléses.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

kockasfulu

2018. december 4.

Klasszikus, TBS-en belül talán közepes intenzitású krém. Durván száraz területekre nem, de normál, télen szárazabb bőrre teljesen jó. Valószínűleg nagyon megosztó illat, vásárlást csak az illat kipróbálása után javasolnék. Ünnepi ráhangolódáshoz teljesen jó.
Az illata nekem bejön,de a téli szárazsághoz maradnék a kókuszos változatnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Az illata nekem bejön,de a téli szárazsághoz maradnék a kókuszos változatnál.

micsmics

2018. december 2.

Télen félelmetesen ki tud száradni a bőröm. Ezeknek a testvajaknak hatalmas a népszerűsége itt a km-án, ezért úgy voltam vele, hogy egy próbát megér. Nem leszek rajongó, ez biztos. Nálam ez a termék tökéletes példája az issssszzonyatos drága, ám tudásban meglehetősen gyengusz, de remekül marketingelt cuccoknak. Szerencsére a kicsi kiszerelést választottam, mert nem ismerem, próbának meg az is megteszi, nos, megtette. Felszívódása rendben van, gyorsan, ragadósság nélkül pikk-pakk. Illata nekem kifejezetten tetszik. Hatása viszont a nullával egyenlő, reggelre pont olyan száraz volt a lábamon a bőr, mintha semmit nem használtam volna este. A horrorisztikus ára miatt, amit kicsit sem ér meg, kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 2.

annaavarga

2018. december 1.

Elsősorban az illat ami megfogott, mentolos és mégis édeskés. A bodyshoptól megszokott hidratálás, kellemes állag, gyorsan beszívódik.
Ár érték arányban tökéletes választás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

Ár érték arányban tökéletes választás.

Zanli

2018. november 25.

Nagy rajongója vagyok a TBS testvajaknak, ennek az illata óriási szerelem lett számomra. Inkább a menta érződik ki belőle, az édes aroma háttérbe van szorulva, de nekem elsőre az egyik kedvenc illatom lett. Hidratálása hasonló a többi testvajhoz, hidegebb időben nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 25.

Wee

2018. november 4.

Tökéletes az édes illatú bőrömön.
Fehércsoki illattá változik reggelre ha este tusolas után bekenem magam vele.
Nagyon jó benne a peppermint és jól hidratál, ahogyan a tbs testvajak szokták.
Kezdetben menta, majd édes lesz az illata. Takaróm is szuper édes illatú lesz tőle.
Tökéletesen adja a karácsony hangulatot.

Nem bántam meg!
És ha karácsony előtt elfogy tuti újra veszem, hogy a tél maradék részére is maradjon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Tökéletes az édes illatú bőrömön.
Fehércsoki illattá változik reggelre ha este tusolas után bekenem magam vele.
Nagyon jó benne a peppermint és jól hidratál, ahogyan a tbs testvajak szokták.
Tökéletesen adja a karácsony hangulatot.

Nem bántam meg!

minaya

2018. november 1.

A héten volt szerencsém kipróbálni. Amikor megtudtam, hogy ezek lesznek idén karácsonykor, azt hittem, hogy majd húúú de imádni fogom, és nah, ez majd végre versenyre kelhet minden idők másik 2 kedvenc limitált illatommal (Glazed Apple és Vanilla Pumpkin)...hát sajnos annyira azért nem jött be a minta, hogy meg is vegyem teljes kiszerelésben. Pedig tényleg szerettem volna szeretni! :(
Évek óta TBS fan vagyok, és általánosságban nagyon szeretem a testvajaikat. Ez is hozza azt a szintet állagban, testességben, hidratálásban stb. tehát funkcionális jó krém -> ezért is jár neki a 4 csillag, de nekem egyszerűen túl mentás. Szinte teljesen elnyomja az édes cukorkaillatot. Felkenéskor is kb. csak azt lehet érezni, és hűsít is 1-2 percig. (Ez utóbbi nyáron nagyon jól is esne, de ősszel-télen nem szeretem a hideg/hűsítő kencéket magamon.) 10-15 perccel később viszont előjön az édes cukorkaillat, és akkor már szinte semmit sem lehet érzeni a mentából. Szóval ezt a illatot szerintem inkább 2 rétegként kell értelmezni, mint ha a fejillat lenne a menta, és a szívillat a cukorka. ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

vivuss87

2018. október 19.

Imádom a klasszikus borsmentás cukorbot illatát, nekem nagyon tetszik. Kissé talán erőteljes illat, így aki nem kedveli ezt, szerintem ne próbálkozzon vele. A testvaj szokásos, sűrű és tápláló, évek óta hűséges vagyok a tbs testvajakhoz. Hidratál, táplál, mégsem nehéz, vagy ragacsos. Az illata elég sokáig megmarad. Nálam a három közül ez a kedvenc:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.