The Body Shop

Ár:   3190 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szambi, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Lábápolók

A hidratálásra szomjas lábakért. Egész éjszakán át táplálja a megviselt talpakat és sarkakat. - puhítja a száraz bőrt - tápanyaggal tölti fel az elfáradt lábakat - segít a szag ellen.

balintnina

2018. július 22.

Nekem ez semmit nem segített a száraz sarkaimon. Kifejezetten ezt ajánlották az üzletben a problémámra. Ennyi pénzért számítottam némi hatékonyságra. Biztos hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Jellybean

2017. július 31.

Hirtelen felindulásból vettem meg, még sosem volt mentolos krémem. Sűrű, kézmelegtől hamar olvadó vaj, szeretem kenegetni, bár én hűsítő hatását nem igazán vettem észre. Hidratál, beszívódik hamar, de nekem ez picit kevés az árához képest. Olyan átlag lábápolónak tartom, nem hiszem hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Timi01

2016. október 2.

A lábápolást mindig ellustizom pedig hiba mert nekem még a talpam is száraz :/. Ezzel a krémmel viszont reggelre hihetetlenül puha lesz a bôröm, hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Egy fônyeremémy, komolyan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 2.

pono

2016. augusztus 27.

Toredezett sarokra eletmento, illata frissito es keves kell belole, ezen kivul kezre-koromagyra is nagyon jo: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

zsuzsoka0925

2015. november 6.

Nagyon hatékony, elég 2-3 hetente használnom, csak ajánlani tudom.
Az illata elég erős, de néhány használat után megszokható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Nagyon hatékony, elég 2-3 hetente használnom, csak ajánlani tudom.
Az illata elég erős, de néhány használat után megszokható.

BubuMaczko

2014. június 10.

Volt már mentolos lábápoló krémem, illetve jégzselét használtam, de egyik sem volt ilyen jó. Elég mentol van benne, hogy kellemesen hűtse a lábat, de nem zavaró, és nem olyan sok, hogy kiszárítsa, miután elpárolgott belőle.
Mint krém is nagyon hatásos: már első használat után is puhább, és hidratált volt a talpam. A szagokról nem tudok nyilatkozni, mert az nem volt probléma eddig sem... A tökéletes lábkrém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 10.

szambi

2013. október 22.

Kellemes rágógumi illata van, és teszi amit kell. Szépen puhítja, ápolja a körmök körüli bőrt és a talpat. A szagok ellen is mintha használna, de erre vonatkozólag nem tettem mélyebb megfigyeléseket.
Azért is tetszik, mert másnap nem olyan érzés, mintha be sem kentem volna a lábam. Ez használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Antioxidánsok: Propyl Gallate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lanolin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színezék. Lilás piros.