The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anitapec, Módosítva: 2017. november 24.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

2016-os nyári limitált kiadás

Az egzotikus kókusz és ananász illat azonnal elrepít a Karib-tengerre, gazdagon tápláló, mégis könnyed formulája pedig 24 órán át tartó hidratálást biztosít.

Sisszy

2019. október 1.

Szuper illata van, szerintem ezzel nem mondok újat :) Akciósan vettem, egyébként sajnálom a pénzt a TBS testvajakra. :)) Szerettem használni, gyorsan beszívódik, viszont senki nem pusziljon meg utána, mert undorító íze van :P :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

Bettina1984

2018. augusztus 17.

Júliusban vásároltam.Akciósan . Nagy reményeket fűztem hozzá, viszont állagra picit töményebbre gondoltam lévén a kaméliás testvajhoz.
Számomra nehezen szívódott fel és picit viszkedtem tőle, holott a túsfürdőjével semmi problémám nem volt.
3 csillag, az illata miatt, több nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 17.

3 csillag, az illata miatt, több nem.

angyalka1225

2018. július 10.

Itteni negatív vélemények alapján hezitáltam,hogy a mojitos vagy ez jöjjön velem,de ahogy felkentem a kezemre,eldőlt: ennek sokkal finomabb és természetesebb az illata. Na,nem az ananászra meg kókuszra kell gondolni,hisz akkor az lenne a neve.. Ez Piňa Colada illat,abból viszont a Pavlov-reflexes fajta. :D Szóval örülök,hogy "őt" vettem meg,nem a "szúnyogriasztót". A hidratálásával is elégedett vagyok. Ezt úgy teszteltem, hogy csak az egyik lábszáramat kentem be estére és reggelre tapintható volt a különbség.. :)

Update: Sajnos a vőlegényem rosszul van ettől az illattól, ezért csak távollétében használhatom, ami nem fog nehezemre esni, ugyanis ez az első testápolóm, ami után nagyon kell vigyáznom, hogy ne nyúljak a bekent részhez, utána meg az arcom közelébe, mert nagyon keserű. :( Nem tudom, azért csinálták-e, hogy gyerekek meg ne egyék a finom illat miatt, de az elég hülyeség lenne, mert így meg kukába vágná az ember, ha véletlen a szájára (vagy más szájára) kerül. :-/ Már nem jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

lulley93

2018. június 29.

isteni illata van. a virgin mojito is bejön, de ha döntenem kéne, ezt választanám. elég erősen hidratál. mikor épp kapható, mindig veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

estagnus

2018. június 23.

Igazi nyárillatú testápoló, alig vártam, hogy idén újra kapható legyen :) Nem kifejezetten kókuszos, vagy ananászos, gyümölcsös az illata, ezt én kedvelem benne, azonban sajnos nem érződik sokáig. A valamivel könnyedebb állagú testvajakhoz tartozik, ami hamar beszívódik, de közben kellően hidratál. Néha mintha hagyna egy alig észrevehető réteget a bőrön, de abszolút nem zavaró módon.

Zárójelben a Fa kókuszvizes tusfürdőjével szuper páros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Zárójelben a Fa kókuszvizes tusfürdőjével szuper páros.

csill87

2017. július 30.

A két limitált testvaj közül ez a könnyedebb állagú, ennek szerintem teljesen hagyományos testápoló állaga van. A két testvaj közül nekem a Virgin Mohito sokkal jobban tetszik, szebbek az összetevői és annak az illata is finomabb. Ez is nagyon kellemes, nekem ez is tetszik, de bevallom meglepve olvastam a véleményeket és bőszen szagolgattam közben a testvajamat, mert én se kókuszt, se ananászt nem érzek rajta, de bizony egy csöppet sem. Nagyon furcsa, lehet az én orromban van a hiba :D Persze finom illat, de engem nem emlékeztet sem a koktélra, sem a gyümölcsre.
Azért klassz, de míg a Virgin Mohito-ból az egész termékcsaládot fel szeretném vásárolni, ennél nem érzem ugyanezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

Black Fairy

2017. július 15.

Hatalmas rajongója vagyok a márka testvajainak, és tavaly lemaradtam a koktélosokról, így idén ráállítottam pesti rokonomat, hogy vadásszon nekem mindkettőből...

Villám gyorsan beszívódik és kitűnően hidratál - mint az összes többi, ettől is selymes lesz a bőröm - viszont ennek könnyedebb az állaga (ugye kétféle testvajuk van...ez az "enyhébben" hidratáló) szerintem átmeneti időszakra és nyárra tökéletes, télre inkább nehézkesebb testvajakért nyúlnék. Az illatának a tartóssága is nagyon jó, bár a kókusztól féltem, én inkább az ananászt érzem ki belőle. (Bár szerintem nem látott ananászt, ugyanis allergiás vagyok rá, és nem jelentkezett semmiféle irritáció a bőrömön.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

edi01

2017. június 23.

Szeretem nagyon. Ilata nagyon isteni csak ez is mintha kicsit ragadna. Nem annyira mint a virgin de enyhen. Attol ez meg husito es friss

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 23.

barbimariposa

2017. június 2.

Nekem nagyon tetszik az illata és a többi TBS testvajhoz képest sokkal könnyedebb textúrájú :) Nyárra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

mafalda

2017. június 2.

Finom illat, bár nekem inkább az ananász érződik ki mint a kókusz. Egyébként jól hidratál, igaz nincs vmi túl száraz bőröm, arra már lehet nem lenne elég, lazább formula mint a téli testvajak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak