Best of Beauty 2019

The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2014. április 8.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Olajmentes, zselé állagú arckrém, mely megakadályozza a kombinált, zsíros bőr kifénylését, és egész nap matt hatást biztosít, miközben pedig a szárazabb területeket hidratálja, illetve megvédi a bőrt a káros UVA/UVB-sugaraktól.

ihavefivecats

2018. március 26.

Ez egy jobb a semminél krém.
Direkt az eladóhölgytől kéródeztem, h mit ajánlana a kombinált bőrömre. A t-vonalam zsírós, az arcom többi része száraz, mint a sivatag.
Rögtön, mutatva az újságot is, közli hogy ez az én szerem. Meg is vettem, egész készletet. :D
A krém hamar beszívódik, nem is hagy zsíros érzést, a t-vonalamat valóban mattítja egy kissé de az orcáim ugyanolyan szárazak maradnak. A szaga kiváltképp nem tetszik de meglehet szokni. Igazából csak pár órára hat, utána olyan, mintha nem is kentem volna az arcom semmivel. Nem rosszabbodik, de nem is javul.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Ez egy jobb a semminél krém.

Jrsmn

2016. január 14.

Nagyonnagyonnagyon nem vált be sajnos. Keveset felkenve sem szívódik be rendesen, percekkel(!!!) később pedig már zsíros tőle a bőröm :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Jasa

2015. április 27.

Nyárra vettem meg még tavaly, de nem nagyon használtam. Nekem egyáltalán nem mattít és a nyári melegben sok is az arcomra. A hidratáló hatása és a fényvédelem rendben van, csak a t-zónám nagyon csillog tőle. Nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 27.

Dalmicica

2014. november 12.

Egyet fizet kettőt kap mini kiszerelésben próbáltam. Imádtam. Sajnos elfogyott , a normál ára elég borsos. Illata isteni, a bőröm puha lett tőle, elég érzékeny a bőröm és hamar pattanásosodik, de ettől nem jöttek ki. Nap végére már olajosodott a T-zónám, de szerintem eddig a legjobb hidratáló amit használtam.A teafa olajos nappali krémmel használtam együtt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 12.

lzsoficim

2014. január 22.

Érdekes,hogy mennyire nem jött be senkinek, nekem viszont nagyon... Nyáron a teafásat használtam egy hatalmas "bőrlázadás" miatt,de most h helyreállt és végre a szokásos kombinált bőröm van, tökéletes ez a krém. Nem lesz zsíros a fejem,de érzem h hidratál. Lehet h nem mattít,nem tudom,mert púdert szoktam használni arcápolás után a sminkhez. Az illatát meg kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

matrjoska

2012. június 9.

Az üzletben az eladó ezt az algás krémet ajánlotta a zsíros-vegyes arcbőrömre, kaptam is a krémből mintát. Hát mit ne mondjak. Pozitívum, hogy van benne fényvédő, viszont vagy nem szívódik fel rendesen vagy hamarabb elkezd zsírosodni tőle a bőröm. Talán télen újra kérek belőle mintát, talán akkor másképpen viselkedik, nyárra egyelőre senkinek sem ajánlanám. Talán a zöld teásat kipróbálom még. Mindenesetre nem kap tőlem elégtelent, mert mint ahogy írtam, van benne fényvédő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 9.

Kriszti.B

2012. május 11.

Csak mintát próbáltam, 4 napig használtam ezalatt tele lettem pattanásokkal, évek óta nem volt ilyen rossz álalpotban a bőröm, nekem nagyon nem jött be, bár, ahogy írtam, ez csak 4 nap tapasztalata, nem heteké vagy hónapoké, de emiatt nem fogom megvenni.
Viszont szimpatikus, hogy adnak mintát, így lehet, hogy más terméküket megveszem még, nem zsákbamacska.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 11.

momo

2011. augusztus 6.

Nem szívódott be. Talán télen még próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 6.

Nem szívódott be. Talán télen még próbálkozom vele.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Butylene Glycol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Cyclopentasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Cetyl Dimethicone, Cetyl Alcohol, Fucus Vesiculosus Extract
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Sodium Stearate, Xanthan Gum
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Phenyl Trimethicone, Cetyl Dimethicone, PEG-12 Dimethicone
Tisztítószerek: Potassium Cetyl Phosphate, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Sodium Stearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Octyl Salicylate, Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Acacia Senegal Gum, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone
Parabének: Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Színtelen, olajszerű szerves vegyület, enyhe virág illattal. A CosIng besorolása szerint illatosításra haszált összetevő. 2 vegyületből tevődik össze, így a két fő tulajdonsága, hogy zsíralkohol és emollient egyben. Az összetevőt elsősorban naptejekben, vagy olyan kozmetikumokban szoktak használni, melynek összetevői elnyelik az UVB fénysugarakat. Vízálló réteget tud képezni a bőrön.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.