The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: missmarple, az összetevőket feltöltötte: gorsi, Módosítva: 2017. május 28.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

2016-os karácsonyi limitált kiadás

Frissen sült elragadó fahéjas alma illatú testvaj, ami nem csak az érzékeidet, a bőrödet is kényezteti. Egy igazán karácsonyi illat, melynek alapanyaga, az Alpokból származó almamagolaj, bársonyosan puhává varázsolja a bőröd, miközben igazi ünnepi hangulatot varázsol köréd.

• Nagyon száraz bőrre
  • Gazdag és krémes textúra
  • Ellenállhatatlan fahéjas alma illat
  • Alpokból származó almamagolajjal

allebag2

2018. január 4.

Kedvenc karácsonyi illatom, fűszeres, fahéjas, melengető sült alma. Egyszerűen nem tudok betelni vele. Nincs olyan parfümöm, amihez menne, mégis örömmel használom, és sokszor azért nem fújok magamra semmit, hogy ezt az illatot érezhessem teljes valójában. Hatásra is kiváló, nem allergizál, megfelelően hidratál. Csillagos 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

ayse

2017. március 20.

Nagyon szuper édes illata van.nagyon szeretem kedvenc tbs testvajam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 20.

Nagyon szuper édes illata van.nagyon szeretem kedvenc tbs testvajam

Frida999

2017. február 15.

Nagyon szeretem, de szerintem túl vannak árazva ezek a testvajak. Én Januárban vettem meg 40% kedvezménnyel, így már elfogadható ára volt. Az illata isteni, de csak este használom mert elég nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.

Eszter1101

2017. február 15.

Jól ápol, de nálam az illata hihetetlen mű. Este szoktam felkenni így reggelre elmúlik az illat. Ha valaki a nagyon cukros/édes illatokat szereti annak nagy kedvenc lesz, nekem ez már kicsit gejl. Jól hidratál ugyanúgy, mint társai, klasszikus TBS minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

Betti92

2017. február 2.

Egyszerűen imádom az illatát, ez a kedvencem a testvajak közül. Jól hidratál, amire ilyenkor télen végképp szüksége van a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

Daisyyy

2017. január 28.

Valóban nagyon kellemes az illata, és szuper hidratálást ad a bőrnek, valahogy mégsem lett nálam a nagy favorit. Akciósan vettem meg a januári leárazások során, de nem hinném, hogy újra venném. Az illat valahogy határeset nálam, időnként kicsit töménynek, túl szintetikusnak, túl műanyagnak érzem. A szilvás illat nekem jobban bejött a karácsonyi illatok közül, az összes kínálatból pedig a Fuji Green Tea illat az abszolút kedvencem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

barbyka01

2017. január 26.

Pici kiszerelésben rendeltem meg, amolyan táskába dobálósnak vagy utazásokhoz :) Valami isteni az illata, és szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

Mandy133

2017. január 20.

Isteni finom illata van, ami sokáig megmarad, hamar beszívódik, viszont kicsit ragacsos érzetet hagy maga után. Egész jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

relaj

2017. január 9.

Annyira tetszett az illata, hogy nem tudtam megállni és vettem egyet (bár a tavalyi havas szilvát szerintem nehezen tudják mag überelni). Mivel eléggé száraz a bőröm, ezért nem vagyok vele megelégedve, bár hamar felszívódik, de nem nem hidratál eléggé :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 9.

stiles

2017. január 4.

Nagyon oda kell figyelnem az összetevőkre, amikor hidratálót választok, akár arcra, akár testre használom, mert sajnos sok mindentől kipattogok, így a TBS legtöbb testvajától is. Ezt se merem rákenni az egész testemre, mint ahogy arra számítottam is már az INCI-csekkolás előtt, csak a nem érzékeny területekre (lábszár, kézfej, esetleg dekoltázs, nagyjából ennyi :D), de egyszerűen olyan isteni illata volt, amikor a boltban jártam, hogy nem tudtam megállni, és vettem egyet. Nagyon érzékeny vagyok az illatokra, főleg a mű, tömény, erősen parfümös krémekre, de nekem ez még pont belefér, bár a parfümöt kihagyom, ha bekenem magam vele. Reggel szoktam használni, és még órákkal később is kapok dicséreteket az illatra, mindenkit a karácsonyra emlékeztet :) Hidratálni engem tökéletesen hidratál, de egyáltalán nem száraz a bőröm, szóval nem tudom ilyen szempontból jól megítélni. A karácsonyi kollekcióból nekem ez az illat tetszett igazán, szóval ajándékokat is ebből az illatcsaládból választottam, a boltban megszagolgatva őket szerintem mindegyik isteni volt, a tusfürdőtől kezdve a testradíron át a kézkrémig :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sucrose, Caprylyl Glycol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.