The Body Shop

Ár:   4790   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stellaa, Módosítva: 2017. május 18.

Ár:   4790
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Ez az olajmentes, géles állagú hidratáló krém könnyedén felszívódik és tökéletes a kombinált bőrre. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

GabriellaBodnar

2020. szeptember 26.

Nagyon szeretem, rengeteg tégelyt használtam már belőle. Könnyű állag, jól felszívódik, nem fénylik tőle a bőröm napközben. Abszolút hozza az ígért hatást. Nagyon kicsi kell belőle, így egy doboz sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

Accika

2020. július 30.

Két tégellyel használtam el belőle, igaz, a másik kinézetű, ugyanekkora kiszerelésből. Jól hidratálta a kombinált bőröm, megtartotta abban az állapotban, amilyenben volt, de javítani semmit nem javított rajta. Sokáig azt hittem, szuper termék, de aztán más kipróbálása után rájöttem, hogy ez csak hidratált, de semmi mást nem csinált a bőrömmel. Ettől függetlenül szerettem és az illata is jó volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 30.

Nika91

2020. június 12.

Ő az első TBS szerzeményem. Nagyon sok mindent kipróbáltam már a zsíros arcbőrömre, de van, amit nem lehet megváltoztatni - ez a krém azért segít az összképen. A mattító hatása nem tart túl sokáig, ugyanúgy átfénylik a bőröm pár óra múlva, viszont nagyon-nagyon szeretem a géles állagát, hogy könnyen felvihető és csak úgy beissza az arcom. Sajnálom, hogy a fényvédő kimaradt belőle, ezért éjszakára használom - hidratálóként nekem tökéletes, kevés is elég belőle! Az illatát nem tudom hova tenni, de kellemes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 12.

Sophie33

2020. május 18.

Kb egy hete kaptam névnapomra...kicsit csalódott vagyok, mert noha az illata jó, de a mattító hatása minimális számomra ( kevesebb mint 1 óra) és a tégely annyira pici amiben jött hogy nagyon rosszul esett. Azt hittem lesz akkora mint egy normál kis tégely arckrém, de azt gondolom ha ennél kevesebbet adnának akkor már a kis piros vietnámi balzsamos tégely is elég lehetne..mert hogy nem is volt tele...számomra csalódás sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

csibibubi

2020. május 2.

Sokat válogattam az arckrémek között, a krém leírása miatt végül erre esett a választásom. 2 hónapja használom és a kombinált bőrömre tökéletesen bevált, az eddigi legjobb. Remekül hidratál és a bőröm kevésbé zsíros, mint előtte. Hetente 1-2 gyulladtabb pattanás mindig szokott lenni az arcomon, a krém használata óta viszont szinte egy sem jelent meg. Az illata is finom, biztosan újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

cbf91XD

2020. március 26.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Szárít, csíp és zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Sajnos nekem egyáltalán nem vált be. Szárít, csíp és zsírosít.

pmarcsi

2020. március 4.

Jó kis hidratáló. Hamar beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet, puha lesz tőle a bőröm. Mi kell még? ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

indiigo

2020. január 16.

Egy darabig húztam a szám az ára miatt, de végül annyira elkeseredtem az arcom állapotán (száraz foltok és mély, gyulladt pattanások), hogy beadtam a derekam és beruháztam rá.
Kellett néhány hét, míg megszoktuk egymást, főleg az adagolást, de megérte a türelmet, mert összehasonlíthatatlanul jobb most a bőröm. A Bioderma Sébium micellás arclemosó után használok kb. egy borsónyit az egész arcomra, mostanra sokkal egyenletesebb, a pattanásokból csak 1-1 jön elő, és azok is lényegesen kevésbé agresszívak.
Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Újravevős!

Tothxheni

2019. november 15.

Azt nem mondom, hogy teljes mértékben mattít, de nem is zsírosítja jobban a bőrt. Tavasz-nyári időszakban szerintem szuper a bőrnek. Nagyjából fél évig volt elég és szerintem nem utoljára vásároltam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

cheza

2019. október 6.

Nagyon megbízható arckrém, úgy hidratál, hogy úgy fogalmaznék nem zsírosítja egyáltalán a bőrömet. Az, hogy mattít, az talán túlzás, mert azért néhány óra alatt simán átüt a bőröm zsírossága. Szóval nem csodaszer, de még így is sokkal jobb mint sok versenytársa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.