The Body Shop

Ár:   4790   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stellaa, Módosítva: 2017. május 18.

Ár:   4790
Kiszerelés:   50ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált

Ez az olajmentes, géles állagú hidratáló krém könnyedén felszívódik és tökéletes a kombinált bőrre. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt.

cheza

2019. október 6.

Nagyon megbízható arckrém, úgy hidratál, hogy úgy fogalmaznék nem zsírosítja egyáltalán a bőrömet. Az, hogy mattít, az talán túlzás, mert azért néhány óra alatt simán átüt a bőröm zsírossága. Szóval nem csodaszer, de még így is sokkal jobb mint sok versenytársa.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Kispanda

2019. május 15.

Régen szerettem, még az előző csomagolásában... akkor nagyon bevált, elég hosszan mattította az arcomat, miközben hidratált. Nagyon könnyű az állaga is, az illata sem kellemetlen, ráadásul nagyon sokáig kitartott. Újra vásároltam, akkor már az új csomagolásában volt és nem kizárt, hogy valamit megváltoztattak benne, mert már nem volt olyan jó a mattító hatása. :( Kár, pedig egy jó krém volt, smink alá is megfelelt. Jelenleg annyit tudok mondani, hogy drogériás saját márkás krém ugyanennyit tud, tized ennyiért... :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

slytherclaw

2019. május 5.

A tengeri hínáros vonal a Body Shoptól megváltás az én kombinált bőrömnek. A lemosót és ezt az arckrémet használom, és hosszú idő óta először végre úgy érzem, hogy teljes mértékben eltaláltam a bőröm igényeit. Az olajosabb részeket mattítja, a szárazabbakat pont elég jól hidratálja. Kellemes, géles állaga van, nekem az illata is tetszik.

Update: Azt hiszem, le kell vonjam a következtetést, hogy a bőröm egyszerűen nem kompatibilis a Body Shop arckrémjeivel. Mindegyik után úgy érzem, hogy marad egy ilyen filmes réteg a bőrömön, ami hosszabb távon apró, bőr alatti puklikat eredményez, amiket nem győzök kikezelni. Azt hiszem, nem próbálkozom tovább, visszatérek a jól bevált Nivea arckrémemhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

Adriii93

2019. január 29.

Igazi szerelem. Megfelelően hidratál, de közben nem zsírosodik be tőle az arcom. Tökéletes termék a kombinált arcbőrömre. Könnyed géles állaga van, ami hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Az éjszakai arckrémet és tonikot is használom ebből a termékcsaládból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

balkri

2018. december 6.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg és elnyerte a tetszésemet. Könnyű az állaga és hamar beszívódik, jól mattít, nekem több órán át nem fényesedik ki a bőröm. Szerintem ez egy nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 6.

summer88

2018. október 30.

A géles állaga miatt egy kicsit ragad tőle a bőröm, és szerintem annyira nem is hidratál. A teafaolajos mattító arckrém nekem jobban bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

Biusci

2018. október 23.

Már elhasznaltam egy tegellyel, de valószínű nem fogom újra venni. Nagyon jól hidratál és mattít is, de nekem alapozóval együtt nem működik,mert ha rá kenem az alapozót olyan mintha bőr darabkak jönnének le az arcomrol. De ettől eltekintve nagyon szuper kremnek gondolom tudom ajánlani csak én úgy érzem, hogy nem ez az igazi számomra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

lendjelnoora

2018. szeptember 2.

Nagyon jó választás volt megvásárolni. Csodákat művel a bőrömmel, mióta használom. Nem egy olcsó termékről van szó, viszont az eredmény minden pénzt megér. Ő a tökéltes számomra. Valóban azt hozza, amit ígér. Sokat javult az arcbőröm, amióta használom. A bőröm csillogása mérséklődött, olajossága majdnemhogy teljesen megszűnt. Nagyon szépen hidratál, finom puha tőle az arcom, szinte állandóan simogatnám magam. :D Nem hiszek a szememnek, ha tükörbe nézek. Sokkal egyenletesebb és tisztább a bőröm, nem tudok betelni ezzel a krémmel. Gyorsan beszívódik, könnyű eloszlatni. Az illata sem hivalkodó. Nem okoz irritációt, nem csíp, nem ingerli a szemem. Szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

EszterS05

2018. július 24.

Nem olyan régen vásároltam meg ezt a terméket, és egyenlőre úgy tűnik hogy beválik. Nagyon könnyű állaga van ezáltal egyáltalán nem nehezíti el a bőrömet., illetve nagyon hamar felszívódik. Amióta ezt a krémet használom tovább marad matt a sminkem is. Az illata kellemes, frissnek ható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

Csengusz08

2018. május 23.

Amit igér azt számomra teljesítette, a száraz részeket hidratálta viszont nem lettem tőle zsírosabb mint a legtöbb hidratálótól! Azért kap 4 csillagot mert nem éreztem azt, hogy ezentúl csak ezt venném, inkább keresem még a nagy őt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.