The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cserfi, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Tengeri hínáros, könnyen beszívódó, géles állagú nappali arckrém, SPF15 fényvédelemmel. A tengeri hínár vitaminokat és antioxidánsokat tartalmaz, melyek egyszerre hidratálják és tisztítják a bőrt. Ez az "okos" tengeri hínár kivonat eltávolítja a felesleges olajat az arcbőrről, a fénylő részeken mattítja, a száraz részeken pedig hidratálja és táplálja azt. Nem tömíti el a pórusokat.

Közösségi Kereskedelemből származó tengeri hínárral, Írországból.

munoom

2022. március 15.

Egy hete használom, reggelente kenem fel az előtte sima langyos vízzel megtisztított arcomra. Gyorsan beszívja, úgy érzem, hogy használ, jót tesz a bőrömnek. A homlokomnál és az orromnál egy nagyon picit zsírosítja, de csak egészen napvégére látható ez igazán, úgyhogy nincs okom panaszra. Kicsit féltem használni, de jelenleg úgy érzem, hogy jó vétel volt, és jó szolgálatot fog tenni a téli napokon.

update:
eh, sajnos nagyon szárított, dehidratálttá tette az amúgy is vízhiányos, kombinált bőröm. csípte a szemem is, elajándékoztam egy idő után, mert úgy éreztem, hogy nem találtunk egymásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

update:

rainbowpotato

2022. január 29.

Első fényvédőm volt, nyáron erősem zsírosodó, de dehidratált bőrömre vettem (akkor még csak nyáron használtam fényvédőt) Engem kicsit kiszárított és még dehidratáltabbnak érzetem a bőröm napközben. A fényvédelme is alacsony. Nem ajánlom, szerintem találhatsz sokkal jobbat is ezért az árért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 29.

MulBria

2021. július 19.

Reggel használom a színezett fényvédő alá. Jó smink alap, nem fényesedik ki a bőröm miatta.
Viszont örülnék, ha nagyobb fényvédelmet adna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 19.

Viszont örülnék, ha nagyobb fényvédelmet adna.

mozartkuglof

2020. december 10.

Régóta keresek olyan fényvédős krémet, amitől nem zsírosodik ki látványosan a bőröm, de eddig nem sok sikerrel. Nem mondom, hogy ez csodaszer, de egészen jól bírta! Még eddig ez az egyik jobb fajta! Esetleg azt tudnám felhozni negatívumként, hogy kissé maszkos érzés viselni, nem ezt nevezném gél állagnak, ugyanis ez egy fehér, sűrű krém. Mostanában keverve használom egy pórusfinomító, jóval könnyebb arckrémmel, és úgy kenem fel, így az állagán tudtam könnyíteni, és így kellemesebb viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 10.

Saci22

2020. június 28.

Nem a legjobb krém, alap követelménynek megfelel, a fényvédő is elég alacsony. Az ára annyira nagyon nem vészes, láttam ugyanebben az árban rossz termékeket. Aki most kezd belerázódni az arcápolásba annak jó lehet. Tönkre nem teszi a bőröd, de ha inkább száraz ettől ne várjon sok segítséget, keressen olyat ami jobban hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Ritcyke

2020. június 17.

Sajnos, erre esett a választásom a teafaolajos termékcsalád helyett, mivel kombinált bőrre való arckrémet kerestem. Mattítani egyáltalán nem mattít, sőt az én arcom pár óra elteltével olyan gyönyörűen csillog mintha valami olajjal kentem volna be. Kellemes illat, jó állag, de egy jó pár óra után nagyon fényes lesz a bőröm tőle és úgy érzem mintha valami plusz réteg lenne az arcomon. Biztos, hogy nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Stellamy

2020. június 4.

Nem igazán váltotta be ez a krém a hozzáfűzött reményeimet. Nehéz érzetet hagyott maga után és problémás bőr esetében nem javítja a bőr struktúráját sem. Smink alá egyáltalán nem alkalmas.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

MoOEe

2020. február 19.

Sajnos nekem nem vált be, pedig elvileg kombinált bőrre ajánlott és nekem az van. A homlokom egyébként is fényesedére hajlamos és ez csak felerősítette, nem szívódott be rendesen az arcomon, így eléggé fénylett az egész. Nyárra vettem a fényvédő hatása miatt, azt egyébként jól teljesíti is, napérzékeny is vagyok emellett és nem pirosodott ki a bőröm, de a többi tulajdonsága miatt nem hiszem, hogy újra veszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

summer88

2018. október 30.

Mókás, amikor egy fényvédős krémre ráírják, hogy mattító... Remélem, az ilyesmit senki nem hiszi el! :D Amiben fényvédő van az valamennyire biztosan zsírosít! Mivel ebben nincs fizikai fényvédő, csak kémiai, így az eddig használt fényvédős arckrémekhez képest azt mondom, hogy ez zsírosít a legkevésbé, de tény, hogy zsírosabb, mint a fényvédő nélküli társa. A 15-ös faktorszám tényleg nem túl magas, ezen lehetne még javítani. Szépen össze tudom keverni a teafaolajos színezett krémmel, nyáron sokat használtam így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

kornzsofi

2018. július 8.

Tényleg nehezebben szívódik be, mint a "sima" barátja, de nem hagy ragacsos érzést maga után. A 15 SPF hatása valószínűleg nagyon hosszú távon érzékelhető csak, de megnyugtató, hogy van benne. :) Számomra hozza, amit ígér, de én is drágának tartom, ezért ha elfogy, meggondolom, hogy újraveszem-e. Ez csak a következő szezonban lesz esedékes, mert tényleg kevés is elég belőle, könnyű eloszlatni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sorbitol, Caprylyl Glycol, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Sorbitol h 1 1

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.