KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eniko04, az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2017. november 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2016-os karácsonyi limitált kiadás

"Vanília Chai testvajunk illata azonnal köréd varázsolja a karácsonyi hangulat melegségét és báját, miközben gazdag, tápláló formulájával tökéletesen puhává és illatossá varázsolja a bőröd. Krémes-tejes és elragadó vanília illat megfűszerezve meleg fahéjjal, kardamommal és barna cukorral, ami a lélegzetedet is elállítja majd."

• Nagyon száraz bőrre
  • Gazdag és krémes textúra
  • Puha, hidratált és ellenállhatatlan illatú bőr
  • Kézzel szedett vaníliával, Madagaszkárról

The Body Shop Vanília Chai Testvaj - 50 ml
Ár: 2000 Ft , Eladó: minaya
Állapot: Új, bontatlan csomagolás, sosem használt, Helyszín: Budapest (VII., VIII., IX., XI.), Szekszárd, Bonyhád vagy Bicske, fizetés: Elsősorban személyes átvétel Budapesten és fizetés készpénzben a helyszínen, de a postázás is megoldható előre utalás esetén.
Ár: 3500.- , Eladó: HontiAgi
Állapot: képen látható, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel (lehetőség szerint a 4-6, a 4-es metró vonalán, vagy más nagyobb csomóponton a belvárosban)

VNikol

2018. február 22.

Nagyon szeretem az illatát! Egész nap érzem a bőrömön. Gyorsan beszívódik, puhává varázsolja a bőrömet.

VNikol
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 22.

beauté

2018. január 31.

Imádom az illatát. Nekem annyira nem karácsonyi, de mivel most kezdtem ez használni, ez lehet, hogy nem is hátrány. :) Kellemesen hidratál, gyorsan beszívódik. Az állaga is jó, mert sűrűbb, amit én jobban preferálok.

beauté
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

dandelion

2018. január 27.

Hozza a megszokott TBS testvaj minőséget. Az illata nagyon kellemes édes-fűszeres vaníliás, amely viszonylag gyorsan szelídül és inkább a chai dominál később. Karácsony után le szokták árazni, akkor jobban megéri, bár az ára így is húzós.

dandelion
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

Bublup

2018. január 20.

Még ebből is van egy tégelyem, isteni, hibátlan!

Bublup
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Még ebből is van egy tégelyem, isteni, hibátlan!

laracroft

2018. január 11.

Kellemesen hidratál, viszonylag gyorsan fel is szívódik, az illata tartós szóval nem lenne rossz, de nekem ez az illat nem tetszik. Nem igazán vanília, nem is téli fűszeresség, hanem szerintem inkább szauna illata van.

laracroft
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

onecrimsonnight

2018. január 10.

Mindig The Body Shop szkeptikus voltam, ugyanis cruelty-freeség és igényes csomagolás ellenére is túlározottnak tartottam a termékeiket. Viszont a karácsonyi limitált kiadásokkal és kifejezetten a Vanilla Chai felkeltette az érdeklődésem már 2016 telén is. Tavaly ellent álltam, de idén mikor láttam, hogy ismét van Vanilla Chai vonal, megtört a jég amikor eljött a januári akció a maga 50%os kedvezményeivel. Szóval megszagoltam a tester tégelyt és rögtön vettem a nagy kiszerelést.
Számomra ez az illat ennél nem is lehetne karácsonyt idézőbb. Fűszeresen édes és melengető, olyan mint a meleg családi ház szenteste napján a mézeskalács és bejglik illatával. Ez az illat nagyon tartós, pedig nem vittem fel túl vastagon. Másnap is éreztem, és mikor napközben bementem a hálószobába, akkor is érezhető volt, szerintem megmaradt az illat az ágyneműn vagy köntösön és ilyet szerintem nem tapasztaltam egy kozmetikummal sem.
Hidratáló hatása is nagyon jó, hosszantartóan puha a bőr tőle. Szkeptikusságomat nem győzte meg, mert még mindig úgy tartom, van sok olcsóbb és legalább ilyen jól tápláló testvaj a piacon, akciós árnál többet jó szívvel nem adnék érte. De ha megtartják ezt az illatot, minden évben kivételt teszek majd ugyanis nekem ez tényleg a tégelybe zárt Karácsony illat.

onecrimsonnight
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

szilvike94

2018. január 6.

Karácsonyi csomagban a kis kiszereléses tusfürdőjével együtt van meg. Pihepuha bőr, isteni illat, a megszokott magas minőségű TBS érzés. Én se feltétlen vaníliásnak mondanám az illatát, inkább hasonlít valamilyen mézes, fűszeres sütire.

szilvike94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Dea

2018. január 5.

Ez az első body shop testvajom ,és nagyon tetszik,már kezdem érteni a hype-ot körülötte, nagyon fura állaga van, egyik másik testvajhoz sem hasonlítható, biztosan vennék még más body shop testvajt emiatt. Az illata nekem kalács illat, szerintem kalács illata van, és engem nem zavar, nem a kedvenc illatom valaha, de nem rossz :)

Dea
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

allebag2

2018. január 4.

Állagra szuper, csodálatos puha bőrt eredményez. Már kb. a márka összes testvaját használtam, így tudom, hogy minőség tekintetében szuper tápláló cuccok ezek egytől egyig, azonban a korábbi téli limitált vanília nekem sokkal jobban tetszett, ami az illatot illeti. Ennek számomra van egy furcsa mellékillata: mint amikor túl sokáig áll a főtt kukorica a hűtőben, és kezd már kicsit megerjedni.Persze ezt csak én érzem, a családom egyéb női tagjai imádják. Én is elhasználom, de nem ez lett a kedvencem. Viszont nincs szívem 3 csillagot adni, mert jó termék, hatásra benne van a top 3-ban.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Vikcy0311

2017. december 26.

Imádom az illatát és a hatását is.

Vikcy0311
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Imádom az illatát és a hatását is.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!