The Body Shop

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: TheGirl, az összetevőket feltöltötte: FReka, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

2018-as karácsonyi limitált kiadás

A Vanilla Marshmallow kollekció testvajának otthonos és meleg illata az egyik karácsonyi kedvenc, ráadásul a Közösségi Kereskedelmi alapanyagokkal gazdagított formula intenzív hidratálást nyújt a bőr számára is. A klasszikus ünnepi illatok kedvelőinek ajánlott.

• Gazdagon hidratáló textúra
  • Közösségi Kereskedelmi sheavaj, szezámmagolaj, kakaóvaj, szója- és babasszuolaj valamint méhviasz is van benne
  • Madagaszkári vaníliával

The Body Shop Vanilla Marshmallow zsák
Ár: 1000 Ft , Eladó: Genever
Állapot: Új, Helyszín: Szeged, fizetés: Személyes átvétel Szegeden, vagy előre utalás után postán maradó ajánlott levélként/Foxpost csomagként küldöm
LindaErnszt

2019. március 19.

Amikor Parndorfba megyünk, mindig benézek a Body Shopba és sosem jövünk el üres kézzel.
Most ez a legújabb szerzeményem és imádom, az illata isteni édes, de nem zavaróan édes.
Már alig van belőle, biztosan újraveszem majd!

LindaErnszt
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Már alig van belőle, biztosan újraveszem majd!

Bettyke83

2019. március 18.

Az egyik kedvencem!
Édeskés,de nem tömény.Kellőképpen hidratál,száraz bőrre kifejezetten ajánlott.

Bettyke83
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 18.

Az egyik kedvencem!
Édeskés,de nem tömény.Kellőképpen hidratál,száraz bőrre kifejezetten ajánlott.

mafalda

2019. március 18.

Tipikus autó illatosító illat....de mint testvaj hozza a szokásos minőséget, vanília függők előnyben.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

03aniko12

2019. március 15.

Az eddigi legjobb illat. Nem szeretem amúgy a túl édes és “mű” illatokat,de ez nagyon ott van. Állagra szokásos TBS testvaj,jól hidratál. Itt az illat ami mindent visz. Sajnálom,hogy csak limitált kiadás volt.

03aniko12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 15.

negridin

2019. február 12.

1csillag mínusz, azért mert csak limitált kiadás! Ha állandó jelleggel elérhető lenne, biztosan újravenném!

negridin
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

Adriii93

2019. január 29.

Imádom a TBS testvajakat és imádom a Vanilla Marshmallow termékcsaládot is.
Eleinte féltem tőle, hogy túl geil lesz az illata végól mégis bevállaltam és egyáltalán nem bántam meg. Nagyon kellemes, visszafogott illata van, sokkal lágyabb mint például a Vanilla Pumpkin.

Adriii93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

Imádom a TBS testvajakat és imádom a Vanilla Marshmallow termékcsaládot is.

silence

2019. január 27.

Ezt a testvajat együtt vettem a tusfürdőjével és a kézkrémjével, és mindhármat imádom! ❤️
Nekem nagyon tetszik ez a finom, szolidan édeskés (nem émelyítően édes!) illat a vaníliával és a pillecukorral, ami nagyon hosszan tartóan meg is marad. Esténként a tusfürdő után ezt kenem, beissza magába a bőröm ezt a finom illatot, amit még reggel is érezni a bőrömön, az alvós trikómon és az ágyneműmön is ☺️
Ez az első testvaj, amit használok, eddig csak testápoló tejjel kentem magam, így féltem az állagától, de kellemesen csalódtam ebben is. Az állaga tényleg vaj-szerű, de testen szétoszlatva megpuhul, inkább margarin-szerűen kenhető és gyorsan beszívja a bőröm, nem hagy maga után zsíros érzetet. Minden második tusolásnál használom (reggeli tusolás után nem, csak este), de valami csoda, amit a bőrömmel tett! 😍 Annyira pihe-puha és bársonyos tapintatú lett, amilyen szerintem soha nem volt! 😯
Amióta ilyen jól hidratált a bőröm, a parfümök is jobban érvényesülnek rajtam és tovább tartják az illatukat is!
Amit hátrányként hoznék fel, az tényleg a kicsit borsos ára, de ebben az esetben a pénzünkért meg is kapjuk, amit várunk! Ha nem lenne limitált kiadású, biztosan állandóan újra vásárolnám!
Számomra ez tényleg csodaszer, jár az 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

silence
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

Számomra ez tényleg csodaszer, jár az 5 csillag! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Csillagporocska

2019. január 16.

Ajándékba kaptam egy pici szettet a tusfürdőjével együtt. Kiadós, sűrű állagú, szuperül hidratáló testvaj, igazi téli krém. Én alapvetően nem szeretem a vanília illatot, de itt kifejezetten tetszik.
A beszívódás nálam kicsit hosszabb ideig tart, de megéri, élmény a használata. Egy dolog nem tetszik, az ára.

Csillagporocska
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 16.

Vyvcsyke

2019. január 9.

Tökéletes TBS termék, igazi minőségi :) A tusfürdőjével használva egy cukros illatfelhő lebeg körülöttem, amit imádok :D

Vyvcsyke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Gabica55

2019. január 9.

Ez az első testvaj amit kipróbálok, de már is imádom. Szinte egész nap hidratál és az illata is nagyon finom. :) Nagyon emgszerettem

Gabica55
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.