The Body Shop

Ár:   1990 és 5490 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2017. november 23.

Ár:   1990 és 5490 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Limitált kiadás

Testvaj könnyű barackos illattal száraz és normál bőrre.

csillamunikornishercegno2003

2019. augusztus 6.

Isteni illata van! Könnyen beszívódik, hidratál, nem ragacsos. Belopta magát a szívembe, kár hogy limitált kiadás volt. Ez után muszáj új illatot szereznem, az epressel szemezek.
Sajnos borotválkozás után kipattogok tőle, de szinte mindentől (a neutrogena intense repair-je az egyetlen, ami nem irritálja a frissen borotvált bőrömet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

linszu

2019. június 30.

Az illata mennyeinek tunt, ezert esett ra a valasztasom. Azonban testre kenve teljesen mas. Mar nem az a gazdag, ledus barack illat, amire szamitottam, olyan mu az egesz. Elhasznaltam, de nem veszem ujra. Vannak jobb termekei is. Mint testvaj, a megszokott gazdag apolast nyujtja, akarcsak a tobbi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 30.

kamcsi28

2018. október 11.

elképesztő illat, és a body shoptól elvárható minőség. Az ára valóban borsos, de nekem lassan egy éve megvan...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 11.

Cherryeszti

2018. augusztus 16.

Olyan jó lenne ha valaki feltalálná végre azt a testvajat, ami teljesen beszívódik és marad sikamlós a bőr utána, de sajnos ez sem olyan. Szuper az illatam nagyon jól hidratál, de csúúúszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

doraa9814

2018. július 1.

Nekem a testápoló van meg belőle de az egy csoda. Hamar beszívja a bőröm, és bár az elején kicsit fás az illata, a bőrömön beédesedik, ami nagyon tetszik benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

lulley93

2018. június 29.

isteni illata van, vissza kell fognom magam, hogy ne akarjam megenni (bár az íze biztos nem jó :D). nagyon erősen hidratál, az INCI elején lévő kakóvajnak és sheavajnak köszönhetően. mikor épp kapható, mindig veszek belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

ZitaBalaton

2018. január 31.

Brutálisan barackos, mintha csak ott lenne előttem egy tálnyi. Nagy kedvencem volt, életem tragédiájának éltem meg, hogy csak szezonális...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 31.

Kakaobaba

2018. január 19.

Régóta vágytam rá, ezért végre bementem a boltba, megszagoltam, és nem hittem el hogy ennyire émelyítő illata van... Imádom a barack illatot, de ez... Ráadásul ennyi pénzért?? Nem értem hogy lehet ezt megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

Kinyi

2018. január 8.

Ah isteni illata van! Amikor az üzletben megszagoltatta velem az eladólány azt hittem menten elájulok. Kinyitva tényleg olyan illat csap meg, mint mikor felvágok egy barackot. :) Szóval instant beleszerettem, az már csak hab volt a tortán, hogy leárazva jutottam hozzá. A hidratálása nekem oké, mivel nincs olyan nagyon száraz bőröm (a kezem a kivétel), szóval az 5* leginkább az illatnak szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

flamingo-80

2017. november 25.

Idén nyáron vettem egy ilyet az azonos illatú tusfürdő mellé. A testvajnak is nagyon jó illata van, viszont az én bőrömnek nem elég ez a hidratálás, csak egy napig tart ki a hatása. Pedig a testvajnak számomra az lenne a lényege, hogy a testápolóval ellentétben ne kelljen minden nap használni. Mentségére szolgál, hogy ezt a terméket nem kifejezetten száraz bőrre ajánlják. Néha-néha jólesik használni az illata miatt, de az én bőrömnek jobban megfelel a TBS mangós testvaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 25.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Színező anyag. (Piros)