The Body Shop

Ár:   4090 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vanett, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

brigitta112

2017. november 21.

Tegnap próbáltam ki először és nagyon meg vagyok elégedve vele. Felkenéskor kellemesen melegíti a bőrt, 20 percet hagytam az arcomon, lemosás után pedig letljesen kitisztította a pórusaimat, mintha kozmetikából jöttem volna.

UPDATE: ahogy telt az idő a termék minősége is romlott, egy használat sem volt olyan mint az első!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

ErdelyiDiana

2017. április 20.

Szeretem ezt a terméket főleg télen, mert nagyon kellemes ez a hőhatás a bőrömön. Felkenés után pár másodperccel felmelegszik az arcon a pakolás és nagyon jó érzés, szereti a bőröm. Lemosás után is elégedett vagyok, szép bőrt hagy maga után, szépen tisztítja a pólusokat is. A lejáratára sajnos nagyon figyelni kell, pakolásmániás vagyok nehéz mindet elhasználni és egy idő után folyadék válik ki a pakolásból. Nálam mindenképpen 5*, ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 20.

necra

2013. augusztus 29.

Már többször vettem és nagyon szeretem, habár lemosás után picit "lisztes" érzés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 29.

Ferna

2012. május 28.

Nekem bevált. Nedves bőrre vittem fel, így a melegítő hatás is tovább kitartott. Azért a Seaweedes pakolást is kipróbálom, hátha még ennél is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 28.

vanett

2012. április 3.

Kicsit "Nesze semmi, fogd meg jól!"-érzésem van a maszkkal kapcsolatban.
A melegítő hatása csak a felkenés pillanataiban érezhető, utána csak lemosáskor, azokon a helyeken, ahol a kezed érintkezik a bőröddel.
Puhább lett tőle a bőröm, hidratáltabb is, de nem ájultam el tőle. Hogyha a tanácsom érdekel, inkább ne vedd meg. A Seaweed Ionic Clay Mask lehet, hogy drágább, viszont ár-érték arányban sokkal-sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Kicsit "Nesze semmi, fogd meg jól!"-érzésem van a maszkkal kapcsolatban.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: PEG-8, Glycerin, Methyl Gluceth-20, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Kaolin 0 0

Fehér kurkuma kivonata. A wikipádia szerint a gyökeréből kivont illóolajat parfümökben és szappanokban használják illatanyagnak. A CosIng levelének a kivonatát hidratáló összetevőnek kategorizálja.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.