The Solution

Ár:   4299 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: juditkaa70, az összetevőket feltöltötte: zsof97a, Módosítva: 2022. augusztus 4.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Intenzív hidratáló hatású testápoló termék, ami kifejezetten ajánlott a szárazságra és megereszkedésre, nyúlásra hajlamos bőrre. A krém nem hagy zsíros érzetet maga után. A Pro-kollagént és a Nátrium-laktátot ötvözi a bőr kisimítása érdekében, miközben fokozza a hidratáltságot és rugalmasságot is. Ebben a fantasztikus formulában természetes élénktő hatással rendelkező koffein is található, mely a vérkeringést serkentő és bőrfeszesítő hatásáról ismert, mely hozzájárul a bőr feszesebb megjelenéséhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Katie

2023. január 24.

Tesztelésre kaptam. Eléggé túl van illatosítva, nagyon émelyítően édes a szaga, rendszeresen biztos, hogy nem tudnám használni emiatt. Az állaga híg, ez először nem tetszett, mert szokatlan volt, de szépen beszívódik és nem kellemetlen érzés a bőrön. Ezeket leszámítva teljesen átlagos, nem kiemelkedően jó, de nem is annyira rossz. Az árát sokallom egy kicsit. Erős közepesnek mondanám összességében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 24.

kikolett

2022. október 11.

Tesztelésre kaptam a testápolót. Számomra kellemes illata van és tetszik, hogy hamar beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet. Szépen hidratál és táplál, de a bőrfeltöltő hatását nem tapasztaltam. Mivel nagyon folyékony, a tubusos csomagolás szerintem nem a legjobb választás ehhez az állaghoz (én fejre állítva tárolom). Nekem az árfekvése magas, teljes áron valószínű nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 11.

Amea

2022. szeptember 25.

Tesztelésre kaptam. Ha vakteszt lett volna, biztosan naptejre tippelnék, az illat és a lotion-szerű, folyós állag alapján. Flakonos vagy akár fújós kiszerelésben valahogy jobban el tudom képzelni ezt a terméket, bár egyébként nincs gond a csomagolással, csak nekem valahogy nem passzol.
Nagyon tetszett viszont, hogy nem egy testes, vajas krém, hamar beszívódik és tényleg hidratál. Pont a ragacsos utóérzet szokott visszatartani a testápolózástól fürdés után, de ez azonnal sima, puha bőrt eredményez, egyből fel is lehet öltözni, nem ragad és nem hagy kellemetlen zsíros érzetet.
Feszesítő hatással nem találkoztam így közel egy tubus elhasználása után sem, és az illatból nekem elég lenne a fele is, de ettől függetlenül szívesen nyúltam érte. Határozottan örülök, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 25.

Trixi

Korcsoport: >54
2022. szeptember 23.

Nekem nagyon tetszik az illata, számomra egy modern tisztaságillat, jól esik felkenni. A tubus is a fekete-fehér színekkel letisztult, semmi csicsa, csak a tartalom a fontos hatást kelt. Szérumszerű testápoló, folyós, gyorsan beszívódó, nagyon tartalmas érzetű, azonnali és tartós ápolást, hidratálást nyújt. Kifejezetten szeretem ezt az állagot, azonnal fel lehet öltözni, nem ragad semmim. Nagyon örülök, hogy itthoni drogériában megvásárolható. Ki fogom próbálni a többi típust is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. szeptember 23.

Darjeeling

2022. szeptember 18.

Tesztelésre kaptam a terméket.Első néhány használat után pozitívum, hogy kis mennyiség is jól eloszlatható belőle, és pillanatok alatt beszívódik.Az illat viszont nagyon erős, nekem férfias, ez szerencsére gyorsan alábbhagy.Feszesítő hatást egyelőre nem látok, viszont nagyon jól hidratál.A bőrfelszín viszont egyenletesebbnek tűnik, egészségesebb kinézetű.Ár-érték arányban elfogadható, ha sokáig ki fog tartani, s tartós eredmény is mutatkozik.

Update: Napozás utáni testápolóként használtam el, annak nagyszerű, bő egy hónapig kitartott. Az állaga valóban nagyon folyékony, viszont könnyedén beitta a bőr. Kollagénes arckrémhez fogható feszesítő hatást még dekoltázson sem eredményezett, viszont vitt egy kis luxusérzetet a testápolási rutinba.Ár-érték arányban egy-egy alkalomra bevállalható, de folyamatos használatra maradok a kiadósabb testvajaknál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

hugsandcups

2022. szeptember 14.

Tesztelésre kaptam, az illata először furcsa volt, de aztán megszerettem, kicsit kávés. Az állaga nekem túl folyós, vizes, nehezebb belemasszírozni a bőrömbe. Hatásban annyit vettem észre, hogy feszesebb a bőröm (fenék, comb területén próbáltam), de a narancsbőrrel nem nagyon tud mit kezdeni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 14.

gomoripetra

2022. szeptember 9.

Tesztelésre kaptam a terméket, pontosan ma van harmadik hete, hogy töretlenül használom. Elsősorban voltak bennem kétségek a marketingben megfogalmazottakkal, a három fő hatóanyag közül jelen esetben a kollagénnel. Minimálisan parasztvakításnak gondolom, hiszen külsőleg ilyen formában sosem fog látható hatást nyújtani. Nem is tapasztaltam simább vagy feszesebb bőrképet magamon. Igazából nem is fűztem ehhez sok reményt, így az elején elengedtem. Nagyon vártam, hogy kipróbálhassam, hiszen hosszú évek óta gondban vagyok a testápolózás fogalmával. Nagyon kritikus vagyok a testápoló termékekkel, sosem találtam meg eddig azt, amelyik végül bevált vagy megszerettem volna. Mindig problémát okozott a textúra, ebből kifolyólag az, hogy sosem szívódott fel normálisan a bőrömbe a termék és őszintén szólva fürdés után kimondottan kellemetlen tudott lenni, abszolút nem volt meg a tisztaság komfortérzete. Tömérdek testápolót elhasználtam tinédzserkorom óta, kezdtem is feladni ezt a testápolózás témát, nemhiába nem volt sose a kedvenc időtöltésem... Nos, megkaptam a terméket és jöttek az első benyomások. Állagra borzasztóan meglepett, iszonyatosan folyós, nem megszokott állag a termék típusát tekintve. Nem is tudom, talán olyan naptej állaga van, de tudjátok, az a nagyon folyós, fújós verziójú. Miután túljutottam a meglepődöttségen, illatát tekintve én a kókuszra asszociáltam. Igazából finom és kellemes, nekem bejön. Majd mikor már elsőre felkentem, pár pillanat alatt teljesen magába szívta a bőröm. Teljesen elvoltam képedve, hogy na, talán csak létezik egy olyan testápoló, amit nekem találtak ki. Őszintén szólva nagyon megszerettem. A koffein természetesen élénkítő hatását sem vettem észre, viszont tény, hogy fokozza a hidratáltságot és a bőr rugalmasságát. A bőrömnek abszolút kedvére való volt, szépen táplálta. Egy szó, mint száz, fogalmam sincs, hogy ár-érték arányban miért van ennyire elszállva a termék. Személy szerint iszonyatosan borsosnak vélem, viszont engem teljesen meggyőzött. Ha elfogy a termék, valószínűnek tartom, hogy újra fogom vásárolni. Nagyon örülök, hogy kipróbálhattam, rengeteg újabb szenvedéstől kímélt meg a szerencsém. Ha valaki hasonló cipőben jár, meleg szívvel ajánlom. Egyébként híg állaga ellenére úgy gondolom, hogy testes, szépen terül és kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 9.

vikkike

2022. szeptember 4.

Nagy várakozással kezdtem el használni ezt a terméket, mert a sorozatnak pont ez a darabja volt az, amivel már szemeztem a drogériában is, ezért nagyon örültem, hogy kaptam egyet tesztelésre. Elsőre azonban csalódást okozott, az állagán és az illatán is eléggé meglepődtem: nagyon folyékony, inkább lotion állagú, így a csomagolás kifejezetten nem praktikus (felbontás után egy nyomásnyi a tubus kupakjában is landolt egyből sajnos), az illata pedig egy lejárat közeli kókuszos naptejre emlékeztetett leginkább (ami szerencsére hamar elillan). Elsőre a comb-derék részen használtam úgy egy hétig, itt semmi érdemi hatást nem tapasztaltam.
Ezután a nyak-dekoltázs részen kapott még egy esélyt, ahol nekem tökéletesen bevált: a lotion állagnak köszönhetően gyorsan beszívódik (ezzel győzött meg leginkább), az illata is viszonylag hamar elillan, és nagyon szépen hidratál, sima bőrt eredményezett. Erre a területre nagyon jó kis termék! Ez alapján simán újra is venném, de az ár ismeretében az ár-érték arányt tekintve inkább a túlárazott kategóriába sorolnám, így ezt még átgondolom majd a teljes tubus elhasználását követően. A felemás tapasztalat miatt ezért elsőre 3 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 4.

HelloSziaIvett

2022. szeptember 3.

Tesztelésre kaptam a terméket és 10 nap használat után úgy érzem hogy teljes áron nem venném meg. Nekem nagyon tetszik az illata, viszont az állaga nem a legpraktikusabb. Konkrétan lotion állagú, ha kinyitom a tubust kifolyik belőle nagyon gyorsan. Mondjuk ennek köszönhetően tényleg szépen beszívja a bőr, semmilyen ragacsos érzet nem marad utána. Azonban az extra összetevők (amik miatt fancy a termék és ennyibe kerül) nem hoznak nálam olyan plusz hatást, amit elvárnék ezért az árért. Persze nem ígér konkrét feszesítést vagy bármilyen bőr minőség javítást, de a hidratáló hatáson kívül én semmit nem vettem észre ennyi idő alatt. Korrekt testápoló, jó illattal. Ha elhasználom a tubust és lesz változás, jövök felpontozni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 3.

Antioxidánsok: Caffeine, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Soluble Collagen, Salvia Hispanica Seed Oil, Sodium Lactate, Glycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A kozmetikumokban igen gyakran használt felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Koffein. Tanulmányok szerint bőrön alkalmazva három fő hatása van: antioxidáns, vízhajtó (átmenetileg simább bőrt eredményez) és érszűkítő (vagyis szem alatti puffadás, sötét karikák ellen hatásos lehet, ha azt nem melaninfelhalmozódás okozza), Paula Begoun szerint viszont nincs olyan kutatás, mely szerint bármilyen hatása lenne a szem alatti karikákra (péládul egy vak tesztes kutatás során szignifikáns különbséget nem tudtak kimutatni egy 3%-os koffeint tartalmazó és azt nélkülöző bőrápoló gél hatása között) , bár nyugtató és antioxidáns hatása miatt azért nem kifejezetten felesleges, ha van egy (szem)krémben. E szerint a kutatás szerint a koffein fotoprotektív hatással is bír, e szerint a 2017-es kutatás szerint pedig nagyon ígéretes hajhullás elleni összetevőnek bizonyult egy FDA által jóváhagyott, androgén alopecia kezelésére szolgáló hatóanyaggal összevetve.

Aminosav alapú tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer. Nagyobb mennyiségben felületaktív anyagként működik, jellemzően más tisztítószerekkel együtt használva. Természetesnek, környezetbarátnak és hipoallergénnek számít.

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Szorbinsav, melyet élelmiszerekben és a kozmetikumokban is tartósítószerként használnak, jellemzően más gyengéd tartósítószerekkel kombinálva. Enyhe, természetes eredetű összetevő, mely egy 2004-es tanulmány szerint még az ekcémás bőrűek által is jól tolerált.