Tigi

Ár:   4290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yndre, az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2013. február 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

A tökéletes, védelmet nyújtó ápoló hatóanyagok elegye egyensúlyba hozza a szőkített és vegykezelt hajat, hogy tincseid egészségesen tündököljenek.
A Colour Lockdown technológia segít megvédeni a hajszín ragyogását és  élénk árnyalatát. Hagyd hatni a hajmaszkot kb. 3 -5 percig, vagy akár naponta is bemasszírozhatod a hajvégeidbe, hogy csúcsformába hozd tincseidet!

szalamaja

2016. március 10.

Ez egy drága de semmit nem érő kondicionáló.se károsodott sem egészséges hajra nem ajánlom
Csikorgott a hajam amiután lemostam.és iszonyú szaga van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Csikorgott a hajam amiután lemostam.és iszonyú szaga van

Sh4ayoa

2015. november 18.

Fodrász ajánlása miatt vettem, de megbántam. Tudom sok mindenkinek beváltak a Tigi termékei, de én kilógok a sorból. Iszonyat nehéz volt kimosni a hajamból, nem volt elég 3 öblítés se, pedig nem használtam sokat egyszerre, hisz nagyon sűrű. Ragacsos haj, gyors zsírosodás, lelapulás volt a végeredménye ennek a terméknek nálam. Az illata jó, de nekem már émelyítő édes.
Csak azért 3 csillag, mert látom sokaknál best kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Csak azért 3 csillag, mert látom sokaknál best kategória.

Borsolina

2014. szeptember 6.

Pár hónapja ki lett szőkítve a hajam,akkor vaciláltam ,hogy ezt vegyem-e meg,vagy maradjak a jól bevált kék csomagolásos Urban recovery-nél.Végül ezt választottam.Kezdetben nem is volt vele problémám,hozta a várt hatást,szép puha lett tőle a hajam,az illata pedig isteni maradt napokig! Viszont egy idő után hozzászokott a hajam,és tényleg elég gyorsan zsírosította.Nem bántam meg,hogy ezt vettem,hiszen kellett egy kis változás a hajamnak,de azt hiszem én maradok a jól beváltnál,és azt veszem meg legközelebb,főleg hogy a szőke haj sem vált be annyira.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 6.

zsuzsika

2014. április 13.

nem is tudom, nagyon jó illata van, jópofa csomagolás, de ez már a sokadik Tigi termék, ami nem jön be. nagyon puha lesz tőle a haj, de az enyém még cserébe lelpaul és nagyon hamar zsírosodik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 13.

2013. november 26.

kb. két hónapja lett a hajam 3 árnyalattal szőkébb, és nagyon megviselte. még sosem volt festve, így nagyon szokatlan volt az "állaga", amikor először mostam így meg.. olyan volt, mint a beton, a végén pedig nem lehetett kifésülni, szárítás után szanaszét állt. Néha én is tapasztalom ezt a viaszos hatást, viszont teljesen rendbe tette a hajam. azóta sokkal kezelhetőbb lett, talán még puhább mint festés előtt. Nagy kiszerelésben (2 literes vagy 750 ml-s, egy parfümös oldalról rendelve) sokkal olcsóbb ml-enként, mint a drogériás samponok. a különbség viszont valóban ég és föld!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

ur.isten.ne.mar

2013. augusztus 4.

Nem nagyon tudom hová tenni. Február közepe óta szoktam néha-néha használni, mindig ugyanazzal a hatóidővel és ugyanazzal a módszerrel, de valahogy mindig más a hatása :D
Néha tényleg csodát tesz és érzem, ahogy a hajam issza és utána hálálkodik, néha pedig undorító viaszos réteget hagy a hajamon, és NEM, nem azért, mert nem tudom normálisan leöblíteni. Igazából azt gondolom, samponfüggő, hogy mennyire válik be, valamelyik samponnal jól összedolgoznak, néhánnyal meg nem, csak még sajnos nem sikerült rájönnöm, hogy mi a közös azokban a samponokban, amikkel jól működnek együtt :D
Négyest kap, mert amikor éppen beválik, az nagyon-nagyon-nagyon jó, amikor viszont viaszos réteg marad a hajamon, az sem vészes: összefogom kontyba és máris vállalható, ráadásul következő hajmosáskor bármit használok, gyönyörű lesz a hajam. *.*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Renata88

2013. június 15.

Szuper jo! Nagyon szeretem ennek a markanak a termekeit, es most sem kellett benne csalodnom! A legjobb!!! Alig varom, hogy ujra hajat moshassak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

stella07

2013. április 29.

Imádja a hajam, feketéből lettem szőke... kb a 20. balzsam volt amit az 1 éves folyamat alatt beszereztem. Az első balzsam ami után könnyen kifésülöm a hajam. A piros Tigi sem volt az igazi. Nálam No1., és nekem nem nehezít el, nem zsirosít. Sokkal dúsabbnak tűnik a hajam. A samponjával együtt használom. Hosszú barátság elé nézünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 29.

Kitti86

2012. december 25.

Néhány alkalommal használtam eddig, és azt el kell ismerni, hogy tényleg jó kis balzsam, puha, ápolt tőle a szőkített, száraz végű hajam. Azonban az is igaz, amit már előttem többen is leírtak, hogy tényleg zsírosíthatja, elnehezítheti a hajat, én ezért tényleg csak a végére rakok belőle, rajta hagyom pár percig, és nagyon alaposan próbálom kiöblíteni. A drogériás balzsamokhoz képest és ég föld a különbség, de azért nem vagyok tőle hanyatt esve, nekem az illata is kicsit émelyítő. Még keresem az igazit....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

vivuss87

2012. június 30.

imádom!!!!!!!!! semmi sem versenyezhet vele! roncsolt, szőkített hajam van. Ezt a balzsamot beissza a haj, nem csak csúszkál a felszínén. Az illata mesés. Még napok múlva is érezni. Hogy ne nehezítse el a hajat, hosszabb ideig kell öblíteni. Nekem megvan az egész család belőle, és úgy érzem, hosszas keresgélés után letáborozom mellette:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 30.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA, Alanine, Hydrolyzed Soy Protein, Histidine
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Dimethicone, Cetearyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Panthenol
Emulgeálószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Polysorbate-60, Cetrimonium Chloride
Fényvédők: Polysilicone-15
Szilikonok: Amodimethicone, Dimethicone
Tisztítószerek: Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Polysorbate-60, PPG-1 Trideceth-6, Cetrimonium Chloride
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool
Parabének: Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Behentrimonium Chloride, Cetrimonium Chloride, Phenoxyethanol, Isopropylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Propylparaben, Benzyl Alcohol

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

PCA h

Alanine a I h

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. A Threonine esszenciális aminosav, vagyis az emberi szervezet nem képes előállítani. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Színező anyag. (Piros)