Tom Ford

Ár:   15 990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: florcsiii, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 14.

Ár:   15 990 Ft
Kategória:   Sminkek szájra

Vibráló, pigmentált rúzs, amely egy réteggel is tökéletes és hosszan tartó fedést, emellett könnyed viseletet biztosít. A ritka és egzotikus összetevők, mint a szójabab kivonat, murumuru vaj és kamillaolaj kollagénnel és tengeri összetevőkkel egészültek ki a hidratált, érzéki ajkakért.

15 árnyalatban kapható

Dimethicone eo I szil 1 0Octyldodecanol eo I i I al Polyethylene Trimethylsiloxysilicate eo I szil C30-45 Alkyldimethylsilyl PolypropylsilsesquioxaneHydrogenated Styrene/ Methyl Styrene/ Indene CopolymerC30-45 Alkyl Dimethicone Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Astrocaryum Murumuru Seed Butter Acacia Decurrens Flower Wax eo Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Oil Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil eo Glycine Soja (Soybean) Seed Extract Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters eo I h Palmitoyl Tripeptide-1 pep Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer szil Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Wax Stearyl Dimethicone eo Phenyl Dimethicone Disteardimonium Hectorite Propylene Carbonate Polyglycerin-3 h Polyhydroxystearic Acid eu Tribehenin eo Sorbitan Isostearate eu 1 0Lactic Acid h I kh Vanillin Alumina Parfum/Fragrance i Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl HydroxycinnamateMica Titanium Dioxide / CI 77891 sz CI 42090 sz CI 77491 sz CI 77492 sz CI 77499 sz Red 6 / CI 15850 sz Red 7 Lake / CI 15850 szYellow 6 Lake / CI 15985 sz Red 28 Lake / CI 45410 sz CI 45370 sz Red 27 / CI 45410 szRed 21 / CI 45380 szRed 33 Lake / CI 17200 sz Bismuth Oxychloride / CI 77163 sz Manganese Violet / CI 77742 sz Yellow 5 Lake / CI 19140 sz Carmine / CI 75470 sz 0 0Red 30 / CI 73360 sz Red 22 Lake / CI 45380 sz

Ár: 6000 Ft , Eladó: florcsiii
Állapot: párszor használt, képen látható állapotban, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta, foxpost
7500 Tom Ford Satin Matte Rúzs
Ár: 7500 Ft + postaköltség , Eladó: schnau.adelle
Állapot: 1x swatcholt , Helyszín: --, fizetés: Fizetés előreutalással, postán maradó ajánlott levélként küldöm

florcsiii

2020. szeptember 14.

4 árnyalatom van: LA Woman, Invite only, Stiletto és Shanghai Lily. Az biztos, hogy többet nem fogok venni. Nem azért, mert nem jó rúzsok, hanem mert ennyi elég is ebből a verzióból. Nekem mindnégy rúzs ugyanolyan tartós és ugyanannyira pigmentáltak. Az Invite Only-n kívül a másik 3 a piros 3féle árnyalata. Az Invite Only egy szürkés mauve, érdekes szín, nekem nagyon tetszik és teljesen hétköznapi viselet. Sokszor szoktam csak úgy bedobni a táskámba és napközben felfrissíteni vele a sminkem. A másik 3 árnyalat közül az LA Women pirosa tetszik legkevésbé (ezért is tettem fel eladni), nem tudom, nem mondanám narancssárgásnak, de kékesnek sem. A Stiletto egy sötét bogyós piros, inkább hidegebb árnyalatú. Tartósságra egész jó, ahoz képest, hogy kb. félmatt, persze mindent megfog. Én jobban szeretem TF sima matt rúzsait, azok tartóssábbak. Az illatuk botrányos, mindnek zsírkréta szaga van. Az első vásárlásnál azt hittem, hogy valami romlott száz éves rúzst vettem, hát nem, mindnek ez a szaga. Hál égnek felkenve egyáltalán nem érződik. Összességében egy tök jó rúzs, gyönöyrű árnyalatokban, szokásos TF csomagolásban. Csak azért adok 4*-ot, mert ennyi pénzért van tartósabb rúzs is, viszont a színek bombajók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 14.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Polyglycerin-3 , Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Dimethicone, Octyldodecanol, Trimethylsiloxysilicate, Ethylhexyl Palmitate, Acacia Decurrens Flower Wax, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Passiflora Edulis (Passion Fruit) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Stearyl Dimethicone, Tribehenin
Emulgeálószerek: Polyhydroxystearic Acid, Sorbitan Isostearate
Szilikonok: Dimethicone, Trimethylsiloxysilicate, Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ethylhexyl Palmitate, Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Red 28 Lake / CI 45410, CI 45370, Red 27 / CI 45410, Red 21 / CI 45380, Red 33 Lake / CI 17200, Bismuth Oxychloride / CI 77163, Manganese Violet / CI 77742, Yellow 5 Lake / CI 19140, Carmine / CI 75470, Red 30 / CI 73360, Red 22 Lake / CI 45380

Egy ausztráliában őshonos akácféle virágából nyert viasz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emmolliens, bőrkondicionáló és bőrvédő hatású összetevő.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Lilás piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.