Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2012. június 25.

Kategória:   Egyéb

Pillanatok alatt megszabadulhatsz a nem kívánt szőrszálaktól.  A Veet krém feloldja, nem pedig levágja a szőrt, így hosszabban tartó hatást eredményez, mintha borotvát használnál.  Emellett a krémek összetételének köszönhetőn bőröd selymesen puha, szexi és ellenállhatatlan lesz.

Hidratáló hatású lótusztej és jázmin normál bőrre.

Selma

2018. november 2.

The worst product i have ever used in my life.
My skin started itching and caused me pimples in my armpits and ingrown hair on my legs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

The worst product i have ever used in my life.

HontiAgi

2018. június 5.

UPDATE:
Amikor legelőször írtam az még tényleg percekkel a procedúra befejezte után volt és akkor még általánosságban érzékeny volt a lábszáramon a bőr, azóta viszont szembesültem vele, hogy egy bizonyos folton azért fájt jobban az átlagnál, mert konkrétan piros foltosra marta a bőrömet a cucc. Nagyon nagyon gáz. Tudom, hogy az 1 csillag a legrosszabb értékelés, amit lehet adni de most ha tudnám még azt is derékbatörném neki.

Hozzámkerült egy, nem pont ebből hanem valami lótuszos verzióból de gondolom szinte mind ugyanazt tudja. Ez konkrétan egy vegyi borotva és pont. Fel voltam rá készülve, hogy nem lesz túl hosszútávú hatása, de hogy konkrétan közvetlenül utána már jobban szúr, mintha borotváltam volna, az durva. Én emiatt nem szennyezem magam vegyszerekkel, magamnak biztos nem veszek se ilyet se mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

UPDATE:

dunaimano

2018. január 18.

Tökéletesen leszedte a szőrszálaimat. Véletlenül vettem a 3 perces verziót, meg is lepődtem amikor használat előtt nézegettem a dobozt, de jól működött szerencsére. Kb. 6 percet volt a bőrömön összesen. Kellemes illata van, nekem nem okozott semmilyen pirosságot, kiütést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

Gardana

2017. augusztus 24.

Ennél rosszabb kozmetikai terméket életemben nem használtam!!!
Teli lettem vörös,fájó duzzanatokkal és a szőrt se szedte le!
Mindentől függetlenül nem értem ilyen undorító összetevőkkel hogyan tehetnek ki bármit a boltok polcaira!
0 csillag lenne,de olyan nincs...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Ennél rosszabb kozmetikai terméket életemben nem használtam!!!
Teli lettem vörös,fájó duzzanatokkal és a szőrt se szedte le!
0 csillag lenne,de olyan nincs...

csibike100

2016. július 19.

Nem tudom, hogy én használtam-e rosszul (most használtam először szőrtelenítőkrémet) vagy tényleg semmit sem használ, egyetlen szőrszálat sem tüntetett el és még ki is pirosodott és viszketett utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.

LathatatlanOzike

2016. március 29.

Égett, csípett, kipirosodott a bőröm, és alig szedett le valamennyi szőrt. Mindig megjárom ezekkel a krémekkel.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 29.

ribizlizizi

2015. július 31.

páromnak a hónaljáról lehozta a szőrt hosszas vakargatás után, de pár napra rá tiszta piros volt még mindig tőle :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 31.

7ot

2015. július 29.

Tök jó. Pillanatok alatt megszabadulhatok a bőrömtől. Már az első perc után égetett, mosta is le és úgy lettem tiszta seb. Egy hétnél is tovább tartott, mire elmúlt. A gyönyörű összetevőit csak most látom... Ez még egy rinocéroszt is megnyúzna. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 29.

petran

2015. március 9.

Csalódás.. nekem allergiás is lett tőle a bőröm, nagyon viszketett aztán fél napig kiütések voltak rajta. Korábban is használtam már, akkor nem lettem rá allergiás, de én is azt tapasztaltam, hogy nem lett tökéletes az eredmény és utána esélytelen volt borotválni.. inkább nem ajánlom..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Ms.Cat

2013. augusztus 19.

Nekem több idő kell, míg hat, nem is szed le mindent. Annyira nem jött be. Az árát nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Hidratálók: Urea, Propylene Glycol, Dimethiconol

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20
Emolliensek: Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Xanthan Gum
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethiconol
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Linalool, Butylphenyl Methylpropional
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 22 Lake / CI 45380
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.