Veet

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   90 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 100 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pocok, Módosítva: 2012. április 3.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 100 Ft

A Veet Supreme Essence illóolajokat és bársonyos rózsaillatot tartalmaz,hogy a láb hidratált és lágyan illatos maradjon szőrtelenítés után.Az új formula nem ragad, és olyan selymes és hatékony, hogy még egy vékony réteg (legalább 2mm) is  csábítóan simává varázsolja bőrét 3 perc alatt.

Ár: 1 100 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Mannika00

2020. június 27.

Alig szed le szőrt,amit leszed azt is foltokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Alig szed le szőrt,amit leszed azt is foltokban.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Ha egy picit tovább marad fent irritálja a bőrt. Büdös, de ha lemosóm tusfürdő semmi nyoma. Nagyon szépen leszedi a szőrszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

fokyandi

2019. június 16.

Kinyitottam, tényleg nincs erős vegyszer szaga. Erősebb szőrszálak is vannak a lábamon, kíváncsi voltam ezekkel hogy bánik el. Könnyen felvihető 3-4 perc után leszedett minden szőrt, puha lett a bőröm. Nem pirosodott ki és nem is csípett. Most 2 nap után sincs rajtam kipattogzás vagy bármi bőrhiba. Kíváncsi leszek mennyi idő után kell majd újra használni?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 16.

janes933

2019. május 12.

Joy napok. Még jó hogy 1 dbot vettem belőle. Miután leszedtem iszonyat kipersegett a lábam tőle. És a szőrt is csak felét szedte le. Soha többet nem vennem újra. Inkább borotva !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

tara95

2017. december 9.

Csak arcra és bikinivonalra használom. Szépen leszed mindent, puha és selymes bőrt hagy, több idő telik el, mire visszanőnek a szőrszálak mint a borotválás után. Kicsit büdös, de maximálisan meg vagyok vele elégedve, újra is fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 9.

bimbam

2017. május 17.

Nagyon selymessé és puhává teszi a lábamat szőrtelenítés után. A tartóssága olyan mint egy átlagos szőrtelenítő krémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 17.

petra5399

2016. november 29.

A szőrszálak nagy részét leszedte, de nem az összeset...ráadásul még büdös is és a bőrömet is irritálta, csípte. Néha alig jön le egy pár darab szőrszál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 29.

koirankeksii

2016. október 20.

Abszolút felesleges volt megvenni, azóta is a polcon áll. Vagy 2x próbálkoztam vele karra (az epilálástól alapból gyenge a szőröm ott),de még azt is hiányosan hozta le és még irritált is, égett szőr szag volt.... Mire jó ez? :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

Kingucii

2016. március 26.

Nekem tökéletesen lehozta a szőrt, viszont egy idő után brutálisan marta a bőröm, lehet azért,mert érzékeny bőröm van .Kár érte, jó termék .:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

LittleBaby

2016. február 2.

Khmm, Hát nem tudom, nekem miféle mutáns szőröm van (...... :) ), de én minden előírást betartva azt vettem észre, hogy egy darab szőrszálat sem hozott le.. :D totális pénzkidobás, egy darab .... az egész. Sosem hittem ezekben a krémecskékben, ezután sem fogok, nekem egy krém ne marja szét a bőröm. Inkább leborotválom duplaannyi idő alatt, mert az legalább kíméletes.. Ha lehetne, egy csillagot sem kapna, sőt, a boltok polcairól is eltüntetném.
Ja igen, a szaga az valami ritkabüdös, mint valami vegyszernek.. Mert véglis tényleg az..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Térfogatnövelő és sűrűség szabályozó segédanyag.

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.