Veet

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puppi, Módosítva: 2017. augusztus 27.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Normál

A Veet Supreme Essence rózsaillatú szőrtelenítő krém spray formában is elérhető, így a bőr egy fújással sima, selymes és ragyogó lesz. Ez a termék kifejezetten azoknak a nőknek javasolt, akik nem akarnak a krém felkenésével bajlódni. A rózsaillatú krém spray-t a normál bőrűek a lábon, hónaljon és bikini vonalon is használhatják.

lakica

Korcsoport: >54
2016. november 1.

Kiváló termék!!! Sajnos sehol nem lehet már kapni,remélem,hamarosan újra gyártani fogják!!!. Aki nem tudja megfelelően használni,annak lehet negatív véleménye, de az érzékeny bőrűeknek csak ez a megoldás!!Keveset fújj a bőrre-szőrös területre,várj míg felhabosodik,és 5-8 perc múlva szivaccsal langyos vízzel lemosva pengék vagdosása nélkül sima a bőr!!! Kérem, gyártsák újra!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. november 1.

tothaniko1986

2014. szeptember 9.

Most olvasom csak a kritikákat,sajnos már megvettem.
Először azt hittem csak nálam nem hatékony de ezek szerint másnál sem.
A hónaljra használtam,de hiába hagyom rajta 6 percig is,semmi. Eddig azért a többi krém állagú szőrtelenítő levitte,de ez nem.
A lábamon is kipróbálom majd,de amint láttam nem sok eredmény lesz ott sem.
Sajnálom,mert direkt azért vettem Veet-et,mert gondoltam hatékony ha már ilyen drága.Múltkor a Nivea golyósdezodorban csalódtam most pedig ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 9.

Most olvasom csak a kritikákat,sajnos már megvettem.
Először azt hittem csak nálam nem hatékony de ezek szerint másnál sem.
A lábamon is kipróbálom majd,de amint láttam nem sok eredmény lesz ott sem.

Klayura

2013. december 28.

Ennyi erővel dezodorral is befújhatnám magam, semmit sem használ csak bedugúl a szórófeje. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 28.

Madi

2013. november 26.

Az első használat közben dugult be a szórófeje...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 26.

Az első használat közben dugult be a szórófeje...

bogyo1995

2013. április 24.

Rossz a nyomógombja,büdös,nem távolítja el a szőrt....borzalmas. Senkinek nem ajánlom!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

kovacsrekaa

2013. március 28.

Vettem egyett kirpobálni, elég fura volt. Bénáskodtam a fújással.. De hát a két lábamra nem volt elég.. És a szőrt rendesen le sem szedte.. Aztán borotválhattam át.. Nagy név ez a Veet de a termékek hatása sajnos elmarad :((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

Missglamorazzi

2012. december 11.

Nekem nem volt még szerencsém a szőrtelenítőkrémekkel. Gondoltam, kipróbálom ezt, mégiscsak fújós meg Veet... Sajnos nem voltam megelégedve vele. A szőrt úgy ahogy levitte, de szörnyű, hogy mindenfelé fújja a habot, és a szaga is túl erős. Ennyi pénzért pedig tartósabb eredményt is elváram volna, nem csak mintha borotvát használtam volna. Úgy sajnáltam a több mint 2000 ft-ot rá, h nem igaz.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 11.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
doee77

2012. május 20.

Egy fontos alkalomra nem volt időm már kozmetikushoz menni, gondoltam... Először is, a fél fürdőszobát befújtam, mert a fej úgy van kitalálva, hogy ezt a tömény izét nem egy sugárban, hanem szanaszét spricceli... nagynehezen befújtam a lábaimat, de az utolsó fújásoknál beragadt a fej... szinte semmit sem vitt le, pedig szerencsére nem erős a lábamon a helyzet, de még így is a spatulával kapargattam a romokat.... a beragadt fej miatt a kb. háromnegyedig lévő flakont dobhattam ki, az nyugtatta csak a lelkem, hogy amúgyis ezt tettem volna. A szaga büdös, és kész. Nem rózsa, nem napfény, nem nyári szellő. Büdös vegyszeres. Nem vagyok igazán kritikus, ez látszik a sok-sok véleményemből, de ez a termék nálam kiverte a biztosítékot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 20.

varga.stella

2012. április 27.

Nagyon vacak. Egyszer vettem, de 2-3 szőrszálnál többet nem vitt le. Kuka!
...és ez a sok szemét, amit tartalmaz hasztalanul bekerül a folyóvizeinkbe! Felháborító!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

Nagyon vacak. Egyszer vettem, de 2-3 szőrszálnál többet nem vitt le. Kuka!

idusmidus

2012. április 21.

Közeli családtagom használta és az eredmény szánalmas, tipikusan pénzkidobás kategória. Nem hatékony, nem teljesíti amit ígér és emellett ilyenek az összetevők. Kérdem én akkor minek a káros anyag, ha még csak nem is érünk el semmilyen eredményt? Veetéknek ez n/sem jött össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Urea, Glycerin, Propylene Glycol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.