Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2012. március 5.

Lelőhely:   Goods Market

Dúsító, hosszabbító vízálló szempillaspirál szilikon spirállal.

Ms.Cat

2014. február 16.

Nekem is volt ilyenem kb fél éve. 1000ft-ért vettem, mert megtetszett a keféje. Tényleg jó, szépen szétválasztja a pillákat és hosszabbít is. 100-ban lehet venni. Egyszer ha találok még, lehet újraveszem. :)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

csakbarbi

2012. november 3.

Ez nem golden line ,más a neve de am nagyon jó én imádtam olyan nagy szempillákat varázsolt :O :D Azóta sem találtam még ilyen jó szempillaspirált mint ez megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

vikkancs

2012. november 2.

jajj én nagyon nem szerettem.. csak összemaszatoltam magam vele, és nagyon csúnyák lettek a pilláim :////

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Cu2tka-baba

2012. március 7.

Kipróbáltam és az árához képest egész jó, bár kicsit sok festéket vesz fel a kefe. Ha nem vigyáz az ember könnyen összeragadnak a szempillák és kicsit lassan szárad a festék. Mindent összevetve pozitívan csalódtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.