Vollaré Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Goods Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: arminacska, Módosítva: 2012. április 11.

Lelőhely:   Goods Market

csibike100

2016. április 6.

Szép pillákat csinál, viszont nem túl tartós. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 6.

Szép pillákat csinál, viszont nem túl tartós. :(

arminacska

2012. május 14.

Nővérem vette egy 100Ft-os boltban ezt a szempillaspirált, a keféje tetszett meg neki nagyon benne. Nekem is tetszett, így vettem egyet magamnak is. Nagyon megérte az árát, kb. 500Ft lehetett, nem több. Amin meglepődtem, hogy a honlapjukon 1000-1200 Ft az áruk a spiráloknak, a 100Ft-os boltokban viszont 300-900 Ft között hozzá lehet jutni. Nem értem, miért. De a Vollaré termékek nekem nagyon beváltak, sok mindent használok közülük. Ez a szempillaspirál pedig az én apró, rövid, alig dús szempilláimból olyan gyönyörűeket csinál, hogy csak na! :) Megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 14.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.