Wella

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Hajfestékek
Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csillag1219, az összetevőket feltöltötte: SierraBp, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Lelőhely:   drogériák, fodrászatok, fodrászkellékes
Kategória:   Hajfestékek

70%-os őszfedést biztosít, 50%-kal nagyobb csillogást nyújt a hajnak. A roncsolt, fakult hajat újjáépíti, fényessé, kezelhetővé teszi.

silver

2015. november 15.

2014. dec. 1. A sors seszínű szőkésbarna hajjal áldott meg, ezt nagyon meguntam, és felkerekedtem a fodrászhoz (10-12 centivel váll alá ér amúgy). Valami fantasztikus lett a végeredmény, finom puha tapintású lett utána a hajam, és bár fogalmam sincs, milyen vastag réteget képezhet a hajszálakon ez a festék, valahogy tömöttebbnek is tűnik tőle. Az az egy dolog viszont kicsit furcsa, hogy a hajam végét kevésbé fogta be alapból. A fodrász azt mondta, ez az első alkalommal így szokott lenni, meg az én hajam egyébként sem volt sosem se festve, se színezve, se semmi. A héten megyek megint. Majd meglátjuk.
dec. 8. Igaza volt a fodrászomnak, a második festés után született meg az "igazi" szín, nagyon elégedett vagyok vele! Baromi fényes és puha a hajam, rengetegen dicsérték. Mindenkinek ajánlom ezt a terméket :)

UPDATE 2015. október
Már egy ideje zavart, hogy hiába ammóniamentes, talán mégsem kéne rezorcinnal mérgeznem magam (erről persze kussolt a fodrászom) A legutóbbi festés után pedig égető, viszkető érzést tapasztaltam. Többet nem fogom ezzel festeni a hajam, nem éri meg, hogy aztán a végén még egyszercsak anafilaxiás sokkot kapjak... Szép volt, jó volt, elég volt. Várni fogok néhány hónapot, és kipróbálom a hennát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 15.

UPDATE 2015. október

felicitas

2013. február 20.

Nekem átlagos. A hajszínezőktől pont azt várom, hogy nem kell extrém fedő képesség, de legyen gyönyörű árnyalata a hajamnak tőle, és legyen puha, csillogó, ne mint egy hajfestéktől. Ennek bár jók az összetevői, nekem nem lett olyan amit vártam. Inkább festékszerű, viszont a szín még a hajszínezőkétől is nagyon lemarad. A fele még megvan, ha elhasználtam és változik a véleményem, jövök. Nem vagyok újonc festő, se fodrász, de nekem ez nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

Marcsici

Korcsoport: >54
2012. november 26.

Sziasztok! Melírozott sötétszőke-világosbarna hajam van,ősz hajszálakkal.Nagyon untam,ezért befestettem Wellaton 8/0-val. Iszonyatos vöröses sárgás lett.3 nap múlva újrafestettem Wella color tuch szinezővel 1 egész 8/0 és 1/4 8/881 el 3% oxival. Valamivel jobb lett,de még mindig elkeserítő volt. Kétnap múlva rákentem a maradék 8/881 1,5% oxival. Gondoltam lesz ami lesz, majd sapkát veszek. 25 perc után lemostam,rákentem Serical kreatin balzsamot,alufóliát tettem a fejemre,10 perc után lemostam,szárítottam.Gyönyörű természetes hamvas közép-szőke színt kaptam, eszméletlen sima és fényes lett a hajam! Most már csak az a kérdés,ha lenövésem lesz,akkor azt is így fogja majd be? Nagyon örülök az eredménynek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. november 26.

setrof

2012. szeptember 7.

Imádom! Fekete hajam lett leszívva és ezzel ( szín: 8 ) befestve. A vékony szálú hajamból kb 3 cm-t kellett vágni, pakolás nélkül is puha, gyönyörű és fényes! Csillagos 5-ös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 7.

SierraBp

2012. augusztus 17.

77/07 natur-középszőke árnyalatot vásároltam meg.
60 ml festék + 120 ml krém 4%-os oxigenta (2800 Ft-ba került)

Festékmennyiség: váll fölöttig érő hajam van, és kb 1/3 mennyiség maradt meg, úgy hogy nagyon bőven tettem rá (szóval nekem a fele mennyiség is elég az egész befestéséhez).

Festékállag: egy nagyon könnyű állagú pépet kaptam az összekeverésekor. Nagyon jól lehet eloszlatni a hajon. Úgyhogy gondolkodom rajta, hogy veszek egy felvivő flakont, mert most ecsettel vittem fel.

Hajállag: nagyon selymes puha, szép fényű lett a hajam. Kellemes a tapintása (mondjuk utána raktam rá Serical Latte hajpakolást, de ezt minden festés után teszek, és ennyire még egyik festés után sem volt selymes a hajam).

Szín: középszőkét vettem és nálam középbarna lett (előtte nekem fahéj-barnás színre volt festve, eredetileg közép-sötétbarna a hajam) (mondjuk nem 20 percre hanem 35 percre sikerült fenn hagynom). Szóval világosabb árnyalatot kell venni, és csak kevesebb ideig rajta hagyni. De szép barna színe lett.

Fedés: minden ősz hajszálamat teljesen befedte, és az ősz hajszálak fedésénél sem lett világosabb mint a természetes színű hajszálak festése.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 17.

77/07 natur-középszőke árnyalatot vásároltam meg.
60 ml festék + 120 ml krém 4%-os oxigenta (2800 Ft-ba került)

Heli

2012. május 2.

Én is csak pozitívakat tudok nyilatkozni róla. Mondjuk nekem nem volt gondom a színválasztással, mert fodrász csinálta. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

mig

2012. január 21.

Aki fényt szeretne, vagy egy-két árnyalatot módosítani csupán, illetve az első őszes hajszálakat fedni, annak ideális. Szőkítéstől totál hazavágott hajam teljesen rendbejött 1 év alatt. Valóban inkább két árnyalattal világosabbat válasszunk, mivel hajlamos sötétedni, nekem is nehéz volt belőni, középszőkét a 8.0 árnyalattal érsz el - nyáron szépen világosodik természetes szőkére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 21.

petra

2011. december 17.

annyira puha és fényes lett tőle a hajam, mint egy extra pakolástól. az árnyalat kiválasztásánál viszont tényleg nagyon kell vigyázni, ha nem nézed meg előtte a színskálát (ami kevésbé megtévesztő, mint az árnyalatok neve), könnyen ráfázhatsz. nekem is sötétebb lett egyébként a vártnál..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 17.

csillag1219

2011. november 19.

Most festettük be a hajamat ezzel a hajszínezővel. Szép fényes lett, DE eszméletlen sötét! Természetes sötétszőke árnyalatot választottam, ehelyett sötétbarna lett. Lehet, hogy még kopni fog, majd meglátjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. november 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Vitaminok: Ascorbic Acid

Lauryl alkoholból származó tisztítószer, felületaktív anyag és emulgeálószer.

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.