Wellness&Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: shesso, Módosítva: 2015. január 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

-Juti-

2014. augusztus 16.

Ez a kedvenc testvajam, így mikor kivonták a forgalomból vadásztam rá egy darabig. Aztán letettem róla, míg nyaralásunk alkalmával a Pápai Rossmann polcán rábukkantam 3 tégelyre. Rögtön felvásároltam, hogy legyen egy kis tartalék.

Hogy miért szeretem? Jók az összetevői, könnyű felvinni és hamar, nyom nélkül felszívódik. Hidratál és táplál, és még az illata is kellemes. Nem utolsó sorban olcsó és sokáig kitart. Az új verziót nem próbáltam még, ez a készlet eltart majd egy darabig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

fille.tressee

2014. május 27.

nagyon szerettem ezt a testvajat, azonban elég lassan használtam, valószínűleg túl sokat állt, ezért már nem olyan jó az állaga, nagyon csomósodik, emiatt csak 4-et kap.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

kriszta9211

2014. április 15.

Számomra isteni az illata(lehet hogy ez már valakinek sok lenne), elég sokáig lehet érezni a bőrön és hamar be is szívódik. Nekem ez volt az első testvajam, de nagyon megszerettem és 500 Ft-ért bátran tudom ajánlani mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

dda

2014. január 2.

a másik, kakaóvajas változatért mentem, és mivel azt nagyon ajánlották, de nem volt, viszont már nagy szükségem volt rá, gondoltam, kipróbálom ezt, majd kiderül az illata is. sajnos számomra az a gyengepontja, ugyanis jól beszívódik, nagyon jó az állaga, tartja is magát egy ideig a bőrön, nem viszketek, nem száradok, de az illat... ha egy árnyalatnyival kevésbé akarták volna hangsúlyozni a rózsát, már nem lenne wc-frissítő illata. de ettől függetlenül, ha valakit ez nem zavar, akkor nagyon megéri legalábbis egy próbát tenni vele!

UPDATE
közben beleszerettem, a wc-illat ellenére, de mostanság tűnik el a boltokból, úgyhogy vadászni kell rá. elég sokáig elég volt, gyorsan szívódik és jól hidratál, és annak ellenére, hogy a bőröm mindenféle illatot gyorsan ledob, ezt még este is érezni, kellemes. szóval ajánlom, ha valakinek nincs problémája a közepesen intenzív illatokkal, mert nagyon jó kis kenőcs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

UPDATE

citrus95

2013. december 2.

Anyukám hozta Németországból, és nagyon megtetszett az illata amely rózsaszirmokra emlékeztet és tartós. Gyorsan felszívódik, a bőrömet 3-6 órán keresztül frissnek éreztem. Ez nem túl sok de megéri. Az ára is olcsó, csak nem tudom, hogy Magyarországon lehet-e mér kapni. Én nagyon megszerettem, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Cosmonaut

2013. augusztus 27.

Az itteni vélemények alapján egyenesen ezért mentem, az utolsó darabra le is csaptam, szintén 500 forintért. Én is nagyon szeretem! Parfüm illata van, kellemes és nem hivalkodó. Az állaga is jó, igazi vaj, de lehet kenni. Nem nagyon spórolok vele, naponta használom, ha látok még, a kakaósat is megveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 27.

Rainbow7

2013. augusztus 1.

Ez az elso testvajam. Azt kell mondjam h sokkal jobban szeretem mint a folyosabb testapolokat mivel ez sokkal jobban hidratal (ezaltal nem kell mindennap hasznalni) De ha kéne is, sokkal turhetobb mert nem ragadok, es sokkal hamarabb beszivodik. Ja es az illata vmi meses..bar mondjuk ez szemelyfuggo lehet, mert pl anyukam szerint tul tomeny. :) 5*/5

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Kolibricore

2013. június 8.

Nemrég vettem 500 ft-ért ,szerintem nagyon megérte,nagyon finom ,visszafogott (engem gyümölcsre emlékeztető) illata van,selymessé teszi a bőrt,nekem az összetevői is tetszenek,egy nagyon minimális negatívuma eddig hogy kicsit nehezen szívódik be ha vastagabban kenem ..Biztos hogy a kakaós testvérét is kipróbálom majd:) Szóval egy nagyon erős 4-es

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 8.

vador

2013. április 23.

Ha itt nem látom a remek értékeléseket, simán elmegyek mellette.
Kéz-, könyök- és lábkenegetésre használom, mivel amúgy normál bőröm van, ami nem igényel ilyen szintű hidratálást nagyobb felületen. Tényleg vajszerű állaga van, ez az Alverde testvajak után számomra meglepő, azok legfeljebb sűrű krémnek minősülnek. Az illata nagyon kellemes, olyasmi mint egy kellemesen citromos rózsaszorbet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 23.

Ha itt nem látom a remek értékeléseket, simán elmegyek mellette.

sritus

2013. április 7.

A tusfürdőjével együtt használom. Az illata nagyon kellemes, felkenve egyből selymessé varázsolja a bőrömet, eddig nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Alkoholok: Cetearyl Alcohol
Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Stearate, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Sodium Polyacrylate, Helianthus Annuus Seed Oil, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Pentaerythrityl Distearate, Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Geraniol
Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben
Színezékek: Amaranth, CI 42090
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.