Wellness&Beauty

Ár:   500 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fanni_85, Módosítva: 2016. október 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Értékes kakaóvaj, sheavaj és jojobaolaj tartalma védi a bőrt a kiszáradástól, és megnyugtatja azt. E-vitamin és glicerin tartalma helyreállítja a bőr nedvességtartalmát, ami ettől puhává és selymessé válik. Bőrgyógyászatilag tesztelt. PH-bőrbarát.

hrk

2015. február 7.

Csodálkozom ezen a sok pozitív értékelésen. Én egyáltalán nem fedeztem fel hidratáló hatását, viszont ahogy felkentem elkezdett viszketni tőle a bőröm (talán a sok parfűm miatt), úgyhogy összesen egyszer használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 7.

Bnemrita

2014. július 31.

Jó. Bővebben: nekem nagyon jó (értsd: tetszik az állaga, illata, jól hidratál)! Ajánlom. Az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

szivi81

2014. február 15.

A legeslegeslegjobb testvaj amit valaha próbáltam, de sajnos Bp-en már a 4. rossmannban hiába keresem, szerintem kivonták a forgalomból. Ha valaki tudja hogy hol fellelhető még, szóljon, kapásból 2 tégelyre benevezek!!! Már kb 5öt elhasználtam. Isteni vaniliás, intenzív illata van, parfümöt sem kell használni, ha teljes testre használod, a kollégák meg fogják kérdezni mi ez az cukorkás, kürtőskalácsos illat ami körbeleng!
kézkrémnek, testápolónak, környökre, sarkakra szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 15.

kézkrémnek, testápolónak, környökre, sarkakra szuper!

gabi.kreiter

2013. október 12.

Most próbáltam ki, eddig elégedett vagyok vele. Ahhoz képest, hogy testvaj nagyon jól el lehet oszlatni a bőrön, és nincs is ragadós érzés utána, hamar beszívódik.
Az egyetlen negatívuma, hogy én egy nagyon kakaós illatra számítottam, ehhez képest az illatát nem sorolnám a kakaó "kategóriába". Sajnos a Rossmanban nem lehetett kibontani, hogy érezhessem az illatát. Mindenesetre akárminek nevezhetjük, nekem nagyon tetszik ez a kicsit édeskés illat. :)
Majd meglátjuk, hogy hosszútávon milyen, egyelőre adom az 5 csillagot, mivel szerencsére bár nem kakós, de kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 12.

Nicu

2013. szeptember 27.

Imádom az illatát, jól hidratál, naponta elég egyszer bekennem magam. 200 ml és 500 Ft, nem hittem, hogy ilyen jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

Benita

2013. május 16.

Pár hete vettem, de nagyon megszerettem. Ugyan jók a Nivea testápolók is, de ennek az illata! IMÁDOM! Annyira kellemes, nyári hangulatot kelt bennem, 5***** :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 16.

Eremiana

2013. április 30.

Egyszerűen imádom! 2011 nyarán használtam, aztán mostanában újra vettem egyet belőle. Rögtön az a nyár, és az emlékek jutottak eszembe róla:) Az illata isteni! És nagyon sokáig megmarad. Ez számomra az igazi tisztaság illata! Nem tudom megunni! Az állaga elég sűrű, nehezen kenhető, de ez nem vesz le az értékéből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 30.

bőregér00

2013. április 10.

Szeretem, jól hidratál, az illatát is imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Szeretem, jól hidratál, az illatát is imádom.

pmarcsi

2013. március 24.

Mindkét variációt imádom! Abszolult kedvencek! Bár meg kell mondjam, rajtam a másik illat sokkal tovább tart. Ettől eltekintve jól hidratál, még így is 5* jár neki!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

kriszti.07

2013. február 26.

Nem használom rendszeresem, mert szerencsére nincs szüksége a bőrömnek extra hidratálásra (ezt megoldottam a sok folyadék fogyasztásával) de az illata miatt imádom bekenni vele magam. A max pontot azért kapja mert nem irritálja a bőröm feleslegesen mint 1-2 natúr kozmetikum. Nem szépek az összetvői, de én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.