Yves Rocher

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. március 6.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Száraz és nagyon száraz bőrre.A mandulaolaj táplálja a bőrt,míg az agávé nedvének hidratáló hatása van.

Yves Rocher Cseresznyés Testápoló és Kézkrém
Ár: 1000 Ft , Eladó: titikutyus
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, készpénzes fizetés / posta is megoldható (+pk)
nnelli

2015. október 27.

Az igazat megvallva én ezt a krémet a kezemre használom csak, de a legjobb krém, amim valaha volt. Az illata fantasztikus, nem mű, igazi mandula. A krém nagyon jól beszívódik, és egy nagyon pici zsíros érzet marad utána, de tényleg épp csak annyi, amennyi természetes. Jó ideje használom, nem tudom megunni. Azt vettem észre, hogy télen a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

bogczi

2015. szeptember 18.

Végső elkeseredésemben mentem be az üzletbe, van pár termékük, amit imádok, de testápolót még sosem vettem náluk. Az eladó lány vagy 6 testápolóval kent össze 5 percen belül.. :D Végül ez nyert.
Az állaga remek, se nem túl zsíros és tömény, se nem túl könnyed vagy tejes, nagyon kellemes. Nekem extrémen szárazak sajnos a lábaim, azonnal beszívódik, pár percig megmarad egy minimális zsíros érzet, de nem zavaró, főleg, mert az illata csodálatos. Nem mű, igazi, picit kesernyés mandula illata van, egyszerűen imádom! Ha bekenem este a kis testem, még harmadnap is érezni a hatását, nagyon puha marad a lábam, szóval ezt nem csak a szilikon teszi. :) Most 1490-ért vettem, az eredeti ára 2200.-, ami szerintem már kicsit húzós 200ml-ért, de ha hosszútávon beválik, újra beruházok rá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

strauszkinga

2015. augusztus 18.

Imádom, imádom, imádom!
Újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Imádom, imádom, imádom!
Újravettem.

vzorka

2015. július 19.

Sajnos nekem kevésnek bizonyult, nem vettem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 19.

Sajnos nekem kevésnek bizonyult, nem vettem újra.

asztromélia

2015. június 2.

Teljesen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 2.

Teljesen jó.

Lena800805

2015. április 21.

A nagyon száraz bőröm pillanatok alatt beissza. Nem ragad, nem hagy furcsa érzést maga után. Az illata kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

Izawa

2015. március 1.

Lassan egy éve ajánlották ezt a terméket a boltban és azóta is ezt használom. Az alapvetően száraz bőrömet, hidratáltá teszi és az illat is sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 1.

ger.ne

2014. augusztus 8.

Most ürítettem ki a flakont. Korrekt krém. Az illata nagyon tetszett, különösen, hogy sokáig érezhető volt a bőrömön is. Annyira nem szívódott be gyorsan, ezért én mindig estére időzítettem a használatát, hogy ne "zsírozzam" be a ruhámat. Jól is hidratál, bár ár-érték arányban nem a legjobb, ezért nem tervezem, hogy újraveszem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

dorcus89

2014. március 1.

Nekem az illata miatt nem jött be, mást vártam. Kissé avas illatúnak érzem én is, nem az igazi. Egyébként egy könnyen kenhető, jól felszívódó krém. Az illat miatt én újra nem venném, hasonló áron kapok számomra kellemesebb illatút is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 1.

senskin

2014. február 1.

Kisebb kiszerelést kaptam belőle. Jó az illata, de nem igazán jött be. Bekenem magam este és másnapra olyan romlott, avas illatot hagy a börön. Alig várom, hogy lemossam.... Szóval, nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.