Yves Rocher

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fairyfelicita, az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2016. szeptember 2.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Bőrtípus:   Normál

Bőrtökéletesítő BB krém  6 az 1-ben :

• 24 órán keresztüli hidratálás
  • Bőrkiegyenlítő hatás
  • Elfedi a bőrhibákat és a fáradtság nyomait
  • Bőrkisimító hatás
  • Ragyogóbb bőr
  • Védelem a külső hatások ellen

Könnyű állaga miatt  egyenletesen eldolgozható a bőr felületén.

hrcpc

2019. május 23.

Hatalmas csalódás! A márka termékeit imádom, ezért sokat vártam ettől a terméktől, de csalódnom kellett. Nagyon sűrű, nehéz, zsíros. Felkenni nehéz, rendesen eldolgozni még nehezebb... Nagyon rossz viselni, órákkal később is úgy érzem, mintha 100 réteg alapozó lenne rajtam, csak éppen 0 fedéssel. Az illata nem olyan rossz, talán ez az egyetlen jó tulajdonsága. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Aniko19870805

2019. április 15.

Ez mi a szent habakukk? Nehéz, testes, alig kenhető, kukacosodó, semmi színű izé. Direkt azért vettem, mert volt light árnyalatban, FPS20 és SPF 20 miatt kecsegtető ajánlatnak bizonyult, és emellett minden bőrtípusra ajánlott. Hát ez a mese része. Borzalmas....Ragacsos, semmi hidratálás, ami alatt a bőröm levegőért kiált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

ponczedina

2019. január 7.

Nem igazán tökéletesíti a bőrt, csak egy arckrém némi színezővel. De arckrémnek alapvetően szerethető. Kaptam, pénzt nem nagyon adnék érte. Olyan, mintha az arckrembe belekevernek egy kis alapozót. "jó van az úgy"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

vasariandi

2018. december 18.

Többet vártam ettől a terméktől. Nyáron vásároltam, remélve, hogy könnyedebb lesz mint alapozót viselni a meleg napokon.
Az oldalon kb 2 szín árnyalat volt, amiből sikerült egy elég sötétet választanom (medium). Számomra nehéz volt a felvitele is, nagyon maszatolódott, nem lehetett szépen eldolgozni és a fedése sem volt tökéletes.
Nekem nagy csalódás volt, pedig nagyon próbáltam megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 18.

Nekem nagy csalódás volt, pedig nagyon próbáltam megszeretni.

pindurmau

2018. augusztus 5.

nagyon sajnálom, hogy lecsrélték az előző formulát, nagyon nem fed semmit és zsíros érzetű fényes marad eldolgozva is, az előző, nem volt ilyen olajos azt nagyon szerettem, pont megfelelt egy BB krémnek, de ezt még eldolgozni is nehéz, ha nem vérok eleget hidratálás után akkor megcsomósodik a bőrön

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

kicsiparany

2018. július 24.

Nem szoktam alapozót használni, sőt, ez az első bb krém amit kipróbáltam. Se az állag,se a színe , se a fedése nem tetszik sajnos, de még próbálok kihozni belőle valamit, ennyi pénzért nem szeretném kidobni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

BlackVelvet

2018. június 7.

Akciósan vettem, teljes áron biztos nem venném meg. A színe nekem tökéletes, az állaga viszont fura, legalábbis az eddigi BB krémjeimhez képest. Nagyon masszív, az elején azt hittem, hogy lehetetlenség lesz eldolgozni, de aztán szépen beszívta a bőröm, igaz nekem alapvetően száraz. A ragacsos állag még később is megmarad, bár lehet kicsit sokat kentem, nagyon kevés kell, kb. 10-15 perc múlva már nem ragad a bőrön sem. Egyébként szép fedése van, egységesíti a bőrt. Majd meglátjuk. Nyáron csak önmagában szoktam használni a BB krémet, de mindig lefolyik az arcomról. Ezt még nem volt lehetőségem nagy melegben tesztelni, de talán az állaga miatt jobban fent marad. Egyelőre megkapja a 4 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

kakaska

2018. május 28.

Olcsóbban vettem én is, az eredeti árát nem érné meg. Finom illata van, nem zavaró, jól fed, de a szín nem volt telitalálat, pedig a boltban jónak tűnt. Medium Dark árnyalatban van meg, kicsit sötétebb mint kéne. Zsíros bőrre sem javaslom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 28.

Dinadino

2018. április 30.

Kuponnal vásároltam, az ára úgy 2390 volt. Szerintem kupon nélkül picit "húzósabb" ára van. Kellemes az illata, jobban fed, mint az eddigi BB krémjeim, szép, egységes arcbőrt ad.
Szívesen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 30.

Szívesen újraveszem.

Mhajni

2018. április 26.

Néhány hónapja használom a medium színűt. Bézses színű, viszonylag folyékony, ez által nagyon sokáig elég egy tubus. Nem sárgul be nap hatására, az illata jellegzetes, de nekem kimondottan kellemes. A fedése nem túl jó, de ezt inkább egy alapozótól várom, ezek a bb-k inkább egységesítik az arcbőrt, erre tökéletesen megfelel. Gyorsan kell vele dolgozni, de pozitívum hogy nem okozott pattanásokat, sőt, kifejezetten hatásosnak találom ellenük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 26.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.