Yves Rocher

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2021. március 17.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal táplálja a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és ragyogó arcbőr reggeltől estig.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

MargaRita16

Korcsoport: >54
2022. március 29.

Jó krémnek tartom, megfelelően hidratál és zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. március 29.

Jó krémnek tartom, megfelelően hidratál és zsírosít.

tonhalacska

2022. január 19.

A legjobb hidratáló a szerummal együtt. Évek óta használom, nincs jobb náluk. Extra száraz, vizhianyos, érzékeny bőröm van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 19.

VBRegina

2021. október 12.

Szülinapomra kaptam, de már rég ki akartam próbálni. Nekem nagyon bejött. Könnyen beszivja a bőröm, kombinált, száraz mégis zsíros a t vonalban az arcom. Ezt a krémet szereti a bőröm, nem irritáló, elviselhető az illata, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 12.

Saku28

2021. augusztus 23.

Véletlenül vettem a gél verzió helyett, nagyjából egy évvel ezelőtt, de amennyire imádtam azt, annyira gyűlölöm ezt. Ápolni ápol, viszont iszonyatosan fénylik, izzad, pár percen belül le lehet söndörgetni az arcomról. Azóta tudom elhasználni, hogy home officeban itthon ülök és nem számít hámlik-e a fejem egész nap, amúgy pocsék formula.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 23.

ZsapirPepi88

2021. április 18.

A szaraz, vizhianyos, erzekeny boromre nekem nem valt be, nem szeretem ezt a tul zsiros erzest amit maga utan hagy, fenylik tole az arcom. Maximum telen es ejszakara, de van benne vmi amivel nem tud kiegyezni az arcom. A sensitive parjat nagyon megszerettem, de hat azt meg ki kellett vezetni a piacrol :@ :,(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 18.

Bellana

2021. március 16.

2021.03.16: Újravevős krém lett nálam, nem okozott semmi irritációt és nagyon szépen hidratálta mindig a bőröm, néha először kis babaolajat teszek az arcomra, aztán ha az beszívódott nagyjából akkor ezt teszem rá és hihetetlen puha, hidratált az arcom tőle. Akciósan főleg megéri az árát.

2020.12.27:Nekem egyelőre nagyon jól bevált, könnyű, hidratáló krém, könnyű felvinni, elég gyorsan be is szívódik és jó puha lesz tőle a bőröm. Az illata sem túl erős és nem is pattogtam ki tőle, remélem így is marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 16.

Yura

2020. június 28.

Nem igazán jött be. Nekem amúgy sincs igazán száraz bőröm, csak egy akció keretében vettem meg, mivel amúgy is épp arcápoló hiányában voltam, de nehezen szívódott be a bőrömbe, az állaga sem az igazi és semmilyen pozitív hatást nem tapasztaltam, az illata pedig kifejezetten rossz szerintem. Összességében lehet a száraz bőrüeknek jobban használ, de az illata és az állaga miatt nem tudok jobbat adni 3 csillagnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

Rea96

2020. április 11.

Vízhiányos és extra száraz bőrömre vettem, és azt kell mondanom, hogy nem csalódtam. Szeretem az illatát és azt tudja ez a krémecske amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Fannie

2020. április 8.

Nagyon száraz bőröm van, amire hosszú ideje nehéz, zsíros krémeket használtam csak, mert úgy gondoltam, hogy azzal teszek neki a legjobbat. A télen annyira megviselte a hideg, száraz levegő a bőrömet, hogy olyan szárazzá vált, hogy a nehéz arcápolókat be sem tudta szívni rendesen. Akkor akadtam erre az Yves Rocher termékcsaládra, aminek adtam egy esélyt, mert a márkától több szuper terméket használtam már. A krém mellé a hidratáló szérumot is megrendeltem. Már néhány hete ezeket használom, kevés is elég belőlük, pedig nekem aztán hihetetlen száraz tud lenni az arcbőröm. Egy picit eloszlatok az arcomon és néhány perc alatt teljesen magába is issza a krémet. Szeretem az illatát is, nagyon enyhén lehet csak érezni, de felfrissít. Szeretem, mert nem kell sok belőle az arcomra, mégis jól hidratál, nem húzódik az arcom utána. Ha később is ilyen jó véleménnyel leszek róla, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

dynah13

2019. december 15.

Akkor kezdtem el hasznalni, amikor rajottem, hogy vizhianyos a borom. A termekcsalad tobb tagjat is hasznalom. Nem olcsok, de torzsvasarlokent mindig kapok kedvezmenyt, meg igazabol a borom meger ennyit nekem. Nagyon sokat segitett ez a krem az arcomon, azota mar nem is szaraz es vizhianyos alapesetben (telen nyilvan konnyebben szarad, de nem ugy, mint regen). A kozmetikusom szerint mar sima hidratalot eleg hasznalnom, szoval most probalgatok masfele kremeket, de akarmikor szaraz vagy vizhianyos lesz a borom, vagy valakinek, akit ismerek, biztos, hogy ez a krem fog eszembe jutni.
Nekem tokeletes volt! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Nekem tokeletes volt! 5*

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.