Yves Rocher

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: daisydream, az összetevőket feltöltötte: jaimenature, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Azonnal táplálja a bőrt, így az visszanyeri komfortérzetét és 48 órán át folyamatosan hidratált marad. Az eredmény friss és ragyogó arcbőr reggeltől estig.

Rea96

2020. április 11.

Vízhiányos és extra száraz bőrömre vettem, és azt kell mondanom, hogy nem csalódtam. Szeretem az illatát és azt tudja ez a krémecske amit kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Fannie

2020. április 8.

Nagyon száraz bőröm van, amire hosszú ideje nehéz, zsíros krémeket használtam csak, mert úgy gondoltam, hogy azzal teszek neki a legjobbat. A télen annyira megviselte a hideg, száraz levegő a bőrömet, hogy olyan szárazzá vált, hogy a nehéz arcápolókat be sem tudta szívni rendesen. Akkor akadtam erre az Yves Rocher termékcsaládra, aminek adtam egy esélyt, mert a márkától több szuper terméket használtam már. A krém mellé a hidratáló szérumot is megrendeltem. Már néhány hete ezeket használom, kevés is elég belőlük, pedig nekem aztán hihetetlen száraz tud lenni az arcbőröm. Egy picit eloszlatok az arcomon és néhány perc alatt teljesen magába is issza a krémet. Szeretem az illatát is, nagyon enyhén lehet csak érezni, de felfrissít. Szeretem, mert nem kell sok belőle az arcomra, mégis jól hidratál, nem húzódik az arcom utána. Ha később is ilyen jó véleménnyel leszek róla, újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

dynah13

2019. december 15.

Akkor kezdtem el hasznalni, amikor rajottem, hogy vizhianyos a borom. A termekcsalad tobb tagjat is hasznalom. Nem olcsok, de torzsvasarlokent mindig kapok kedvezmenyt, meg igazabol a borom meger ennyit nekem. Nagyon sokat segitett ez a krem az arcomon, azota mar nem is szaraz es vizhianyos alapesetben (telen nyilvan konnyebben szarad, de nem ugy, mint regen). A kozmetikusom szerint mar sima hidratalot eleg hasznalnom, szoval most probalgatok masfele kremeket, de akarmikor szaraz vagy vizhianyos lesz a borom, vagy valakinek, akit ismerek, biztos, hogy ez a krem fog eszembe jutni.
Nekem tokeletes volt! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

Nekem tokeletes volt! 5*

pantyus

2019. november 25.

Sajnos eléggé csípi az érzékeny bőrömet, nem túl kellemes. A hidratáló hatása átlagos...Nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

zsuzska82

2019. május 28.

Vízhiányos bőrömnek nagyon jó választás. :) Egy csillagot azért vontam csak le, mert kicsit nehéz krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 28.

BlackRose101

2019. április 15.

Sajnos nekem is egy nagyon zsíros, nehéz krémnek tűnik, és noha eleinte szerettem, mostanra már alig várom hogy elfogyjon. Hidratálni jól hidratál, de a fényes, zsíros finish-t nem győztem tompítani, és a túl erős illattal sem tudok kibékülni. Dekoltázsra azért még elhasználom, de mostanra már szebb INCI-vel rendelkező, komolyabb krémekre váltottam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 15.

lillus09

2019. február 23.

Ez ugyebár normál, száraz bőrre való, az én bőröm pedig kombinált de mivel a kombinált bőrre való arckrémtől ugyanettől a márkától hámlottam kipróbáltam ezt. Nagyon zsíros, mint egy diszkógömb úgy fénylik tőle az arcom miután felkenem, pedig igyekszem nagyon picit felvinni így leginkább éjszakára használom. Viszont jól hidratál, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 23.

chi0731

2019. január 28.

Felkenés után egy kis ragacsos érzete van, de gyönyörűen hidratálja a bőrt, és olyan mintha egy vékony réteget képezne rajta.
Télen ideális, és most először, még korcsolyázás közben sem pirosodott vagy száradt ki a bőröm, úgyhogy ez volt rajtam.
Én imádom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Én imádom. :)

MissKenedy

2018. december 16.

Olyan semmilyen számomra. A rózsaszín top termékük helyett vettem, ezt ajánlotta az eladó száraz, vízhiányos bőrre, amire sminkelhetek. Hát nem mondom, hogy 100%-ig elégedett vagyok az ajánlással. De végülis nem bántja a bőröm, elhasználom, újravenni nem fogom.
Nem olyan szerelem mint a kipirosodás elleni

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

Nem olyan szerelem mint a kipirosodás elleni

Nymphea

2018. október 23.

Nagyon szeretem, már másodjára vettem meg, mert a bőröm nagyon szereti. Könnyen beszívódik, az illata meg isteni. Akciósan megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone, Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Urea
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.