Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek

hnori

2013. május 13.

Nekem igazából tetszett a bronzos beütés, a karikákra a szemem alatt jó volt. Bár igaz, önmagában nem elég, úgyis kell rá korrektor is...Amúgy jó állagú, sokáig elég, de a tubust valóban szét kell vágni a végén. Amúgy csak kedvezménnyel érdemes venni, anélkül túl drága, nem éri meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 13.

senskin

2013. április 10.

Én is szétvágtam a kis tubust, nagyon sok maradt még benne. Nem a legjobb, nem vettem újra. Egy réteget hagy a bőrön, mintha be sem szívódna rendesen. Csillámos, enyhén narancssárga színt hagy maga után. Keni az ember, de csak olyan felületes marad a hatás. Aki szemkörnyékápolót szeretne, és kevés bosszúságot, az nem spájzol be vele, hosszútávra. Szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

gyorsi

2013. február 22.

Érdekes ez a bronzos beütés :) Valóban pici fényes kontúr marad utána a szem körül, de alapozó/púder lefedi, akit zavar. Viszont jó hatással van a szarkalábakra, reggeli táskákra :) Kellemes, könnyű állagú, gyorsan beszívódik. Nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

Makk Zsuzsó

2012. június 6.

Olyan rezesen-bronzosan csillog tőle a bőr. Mintha egy sci-fi filmből léptem volna ki. Nem nagyon hidratál, nem nagyon feszesít, a ráncmegelőzésről már ne is beszéljünk.
Jártam már így egyszer, amikor a Nivea Beauty halványrózsaszín 'bőrszépítő' szemkörnyékápolójától lettem metálfényű. Én sosem dobok ki semmit, hacsak nem teljesen használhatatlan, inkább az újrahasznosítás híve vagyok. Szóval a lényeg, hogy öszekevertem egy másik (nem csillámos) szemkörnyékápolóval, úgy már nem olyan koncentrált a csillámpor, sőt, kis mennyiségben még jót is tesz, kellemesen, egészségesen ragyogóvá teszi a tekintetet, korrektorra sincs szükség, viszont a másik krém (jelen esetben Ilcsi Anti-ageing) hidratáló, vagy egyéb hatása is érvényesül. Sajnálom is, hogy a Niveát már kivonták a forgalomból, mert arra a célra nagyon jó volt, hogy "felturbózzak" vele más krémeket.
De mivel itt nem a házi kutyulásaimat kell értékelni (ami 5 csillag :)), hanem az Yves-Rocher-t, hááát... 3.
Szerintem nem kell megijedni az ilyen mellényúlásoktól, meg kell próbálni kihozni belőle a maximumot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 6.

tamimaci

2012. június 5.

Én szeretem, kis mennyiségben szépen beszívódik, nem csillog zavaróan, egy kis fény pedig nem árt - szerintem :)
Picit drága, de mindig a nyári kuponfüzettel szoktam "feltankolni" úgy nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 5.

peachcricket

2012. május 11.

Nekem sem jött be :(
Nem hidratál eléggé, sokszor irritálta a szemem, zavaróan csillog és feszesítést sem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 11.

Nekem sem jött be :(

puszedli85

2012. március 5.

Szerintem is felesleges a színezés, régebben reggel kentem fel és barátnőm rámszólt, hogy csillog a bőröm...Egyébként a hatását sem látom. Ajánlhatna valaki egy jól bevált szemránckrémet, ami tényleg jó a megelőzésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 5.

Rosewood

2012. január 12.

Már régebben vásároltam ebből a termékből, nem nyerte el a tetszésemet.
A színe zavart, szerintem felesleges, hogy egy szemránckrémnek színe legyen, sőt lehet, hogy még árt is. Ugyanis nagyon irritálta a szemem, mindig könnyezett, amikor ezt használtam. Talán ettől? Nem tudom, de a hidratáló képessége is nulla volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 12.

Már régebben vásároltam ebből a termékből, nem nyerte el a tetszésemet.

duttyy.edit

2012. január 7.

Nekem tetszik. Könnyű állagú, gyorsan felszívódik. Nem csodaszer, de a karikáim halványodnak tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

chantal82

2012. január 7.

Kedvelem ezt a szemránckrémet, érdekes gyöngyházfénye
van, hogy még jobban 'palástolja' a szem körüli ráncokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Kedvelem ezt a szemránckrémet, érdekes gyöngyházfénye
van, hogy még jobban 'palástolja' a szem körüli ráncokat.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ginkgo Biloba Leaf Extract, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Propylene Glycol, Glycerin, Inositol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Squalane eo 1 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.