Yves Rocher

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2014. július 21.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Testápolók

A madagaszkári tigrisfű feszesítő hatásával. A krém a bőrön selymes és púderes fátylat hagy.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelve.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Ildie

2015. július 29.

Nem egy hasznos darab. A megvétel oka az volt, hogy megsültem a Balcsin, és gondoltam a mellkasomnak, dekoltázsomnak egy kis extra nem árt, ha már így kicsesztem vele, hogy lepirult. Kenegettem én ezzel az eész mellemet, mellkasomat, de semmi olyat nem csinált, amit egy sima testápoló negyedennyiért ne tudna. Pedig nálam lehetne feszesíteni, de ezt most hagyjuk. Indulás elött nem használtam soha, vagy reggel, mert a cickók közötti rész izzadt tőle, pedig nem nyomorítom össze őket. Este úgy nem volt vele gáz.
Azt nem mondom, hogy kuka, de felesleges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 29.

Azt nem mondom, hogy kuka, de felesleges.

Adnilem

2014. szeptember 24.

Pár hete használom... Nem is tudom mit írjak. Lényegi változást nem vettem észre. Hidratál, hamar beszívódik és ennyi. Feszesítés? Nem látok semmi kiugró változást. Elhasználgatom, de egyelőre úgy gondolom, nem fogom újra megvenni. Ennyit egy testápoló is tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 24.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Mannuronate Methylsilanol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ázsiai gázló levelének kivonata. A CosIng szerint bőrkondícionáló, Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális anyag, ezért pattanásos bőrre igen jó hatással lehet.