Yves Rocher

Ár:   6900 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mandala77, Módosítva: 2015. december 18.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A szérum, ami újra aktiválja bőre ragyogását.

A növények jelentik a legnagyobb élő energiaforrást a világon. Az Yves Rocher kutatói az Elixir 7.9 komplexet fénymegújító technológiával párosították. A bőr belsejében található sejtek 4-szer több kollagént tartalmaznak. A felszínen lévő tükörsejtek újra visszaverik a fényt, így az arcbőr ragyogóbbá válik.
Eredmény: már 1 nap alatt bőre energiával teli, egységes és ragyogó.
Egy hét alatt bőre simábbá válik és sötétebb zónái halványodnak.
Egy hónap alatt bőre fiatalosan sugárzik és az Ön legszebb tükrévé válik.
Több mint 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. Ez a szérum ragyogó és tökéletes bevonatot képez bőrén. Parabén- és ásványiolajmentes.

Rendoca

2017. március 13.

Nagyon szeretem a YR szérumokat, így ezt a terméket is szerettem volna kipróbálni. Szépen hidratált, de nem tapasztaltam különösebb változást...
Nekem zavaró volt az a fényes, mályvás-lilás bevonat, amit a bőrömön hagyott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Nekem zavaró volt az a fényes, mályvás-lilás bevonat, amit a bőrömön hagyott.

Dorett

2017. február 19.

Eddig minden arckrem kiuteseket okozott az extra érzékeny arcomon. Teljes szkepticizmussal vettem meg ezt akció keretében. Ez az első Yves Rocher kérném, de szerencsére beletrafaltam. Se kiütés, se égő érzés. De azokat, amiket ígért nem váltotta be. Nekem mégis kellemes elmeny. Csak azért nem használom most, mert várandósan kerülöm a retinyl palmitatot és társait. De amint lehet, újra ezt a krémet fogom választani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 19.

eveartstar

2016. november 29.

2016 május 16: ...nem tudom, nem igazán tudom, hogy mire jó ez a termék. Nem lett szebb, kiegyenlítettebb az arcbőröm tőle.
És tele van csillámos mica porral, vigyázzatok! :)

Kicsit hanyagoltam a krémet május óta, gondoltam újra használni kezdem. Totál megavasodott, dobhatom ki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 29.

És tele van csillámos mica porral, vigyázzatok! :)

mandala77

2015. december 7.

Nagyon szeretem! Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet. Ragyogóvá varázsolja a bőröm, és egységessé a bőrfelszínt. Még csak a negyedét használtam el, amikor megvettem a második üvegcsével, azon megfontolásból, ha esetleg kivonnák a forgalomból, ne maradjak "anyag" nélkül. :) Mivel elég keveset felvinni belőle, sokáig elég a 30 ml, úgyhogy ár-érték arányban megéri. Ráadásul gyakran van rá akció. Ma kezdtem meg a második flakont, az első több mint egy évig tartott napi használat mellett. Mindenképpen újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Antioxidánsok: Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Inositol