Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   5800 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: antonelly, az összetevőket feltöltötte: eveartstar, Módosítva: 2015. május 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden szem- és szájkörnyéki ránctípust megcéloz. 4 féle új szabadalom.

A Cosmétique Végátal© kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert és újra aktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A homoktövismag-kivonat javítva a bőr rugalmasságát és feszességét.
Használatával a szemkörnyéki ráncok és a szarkalábak mélysége is azonnal csökken. Már 1 hónapos használat után a karikák elhalványulnak és a táskák csökkennek. Ezt a lágy és hidratáló textúrát használja reggel és este a szemkörnyékén, különösen a szemhéj területén. A speciális fejecske segítségével vigye fel a szokásos nappali és éjszakai krémek előtt. Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt termék.

A botanikus szakértelem szívében, La Gacilly városában (Fr.), termesztett Jeges Kristályvirágot és több mint 90%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz. A csomagolás fenntartható erdőgazdaságból származik. Ásványi olaj és parabénmentes.

0bikbik0

2017. április 8.

Ajándék volt rendelés mellé (ha végig gondolom gyakorlatilag YR szemránckrémet eddig mindig ajándékba kaptam valamilyen akcióban :-)
Nem várok csodát egy szemkrémtől, az én koromban már a hidratálás, némi optikai tuning (mivel mással, szilikonnal...) is elégedettséggel tölt el.
Ezeket ez a krém tudja. Rugalmasan tartja a szemkörnyék bőrét, felkenés után tompulnak a ráncok, egy ideig.
Karika és "bőrönd" karbantartásra semmit sem ér, de ilyen elvárásom a leírás ellenére sem volt vele kapcsolatban.
A kis szilikonos fejecskéje érdekes, de nem tudom, hogyan kellene másképp, extrán használni, ezért hagyományosan használom, így is tökéletes.
Nem tudom teljes árán megvenném-e, gondolkodom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 8.

Nem tudom teljes árán megvenném-e, gondolkodom rajta.

Rendoca

2017. március 13.

Nem tapasztaltam különösebb változást a használata során. Egynek elment, de nem vásárolnám újra.
A speciális fejecske nekem nem könnyítette meg a termék felvitelét... sőt épp ellenkezőleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Anitamakeup

2016. január 4.

Az eddigi legjobb szemkörnyékápoló krém, amit én valaha használtam. Nincsenek mély ráncaim vagy ilyesmi, de sötét fekete karikás beesett szemem van minden nap, és bizony a szarkalábak, nevetőráncok is gyarapodnak. Már több mint egy hónapja használom, szerintem látható eredményeket hozott.
Simább a szemem környéki bőr, feszesebb, és halványított is sokat.
Abszolút megéri az árát, és valamit tud.
A csomaglosása a mennyisége pedig isteni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Simább a szemem környéki bőr, feszesebb, és halványított is sokat.
Abszolút megéri az árát, és valamit tud.
A csomaglosása a mennyisége pedig isteni.

devcat

2015. szeptember 4.

1 hónapon át kentem reggel, este. Semmit sem javított, pedig nem vagyok 100 éves. Egy idő után ha a szememhez nyúltam, hurkában le tudtam dörzsölni, és mintha a szememet is irritálta volna, nem láttam rendesen, zavart, bár lehet, hogy csak a szemembe kentem véletlenül. A tubus nem túl praktikus, a végén felvágtam ollóval és tégelybe tettem át, mert másképp nem jött ki. Kuponnal vettem, így nem fáj annyira. Soha többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

antonelly

2015. február 1.

A lifting arckrém mellett használom ezt is. Szintén bevált. Nagyon szép a szem környék tőle. Feltölti a kis szarkalábakat, hidratálja a bőrt. Tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol