Yves Rocher

Ár:   9900 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: LathatatlanOzike, az összetevőket feltöltötte: WZ, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek

• A ráncok mélysége napról napra csökken, bőre rugalmasabb lesz, és visszanyeri komfortérzetét.
  • 1 hónap használat után az arcbőr táplált és regenerált.
  • Könnyen olvadó, krémes textúrájának köszönhetően selymes és sima érzést biztosít az arcbőr számára.
  • A 30 értékes, jótékony hatású növényi olajat 1000 rózsa olajával gazdagították.

Water / Aqua Glycerin h 0 0Methylpropanediol Ethylhexyl Stearate eo Cocos Nucifera (Coconut) Oil eo 4Dimethicone eo I szil 1 0Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil eo Steareth-2 ti I eu 2 2Helianthus Annuus Seed Oil eo Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil eo Glyceryl Stearate eo I euSteareth-21 ti I eu Hydrogenated Coconut Oil eo Coco-Caprylate / Caprate eo Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil Centaurea Cyanus (Cornflower) Flower Water Butyrospermum Parkii (Shea Butter) eo Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax 1 0Aphloia Theiformis Leaf Extract Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil eo Phenoxyethanol ta Parfum / Fragrance i Xanthan Gum ti I eu Olea Europaea (Olive) Oil eo 2 0Ethyl Linoleate eo I i Zea Mays (Corn) Germ Oil eo Ricinus Communis (Castor) Seed Oil eo I i 1 0Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil eo 2 0Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil i Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil eo 0 0Retinyl Palmitate a I v 2 2Glycine Soja (Soybean) Sterols eo Lecithin eo I eu Tocopheryl Acetate a I v 0 0Sorbic Acid ta Prunus Persica (Peach) Kernel Oil Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil eo 2 0Pistacia Vera (Pistachio Nut) Seed Oil Persea Gratissima (Avocado) Oil eo I h 3 0Oryza Sativa (Rice) Germ Oil Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil eo 1 0Mangifera Indica (Mango) Seed Oil Juglans Regia (Walnut) Seed OilGossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil 3 2Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Seed Oil BHT a I ta Silybum Marianum Seed Oil Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil eo Oenothera Biennis (Evening Primrose) Seed ExtractLimnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil eo Carapa Guaianensis Seed Oil Camelina Sativa Seed Oil Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil a I eo Tetrasodium EDTA Sodium Hydroxide Rosa Damascena (Rose) Extract i Sodium Benzoate ta Tocopherol a I v 2 2Potassium Sorbate ta Citric Acid kh Citronellol i Alcohol al Propyl Gallate a I i

Ár: 3.500,- Ft , Eladó: Emiii
Állapot: új, védőfóliás, Helyszín: Budapest, XIV.kerület, fizetés: csak személyes átvétel
0bikbik0

2019. november 16.

Valamilyen akcióval került hozzám, a minták alapján, amiket korábban ebből a krémből kaptam, nem vettem volna meg. Borzalmas öregasszony szaga van...
Viszont, bár nehéz krém, könnyen csúszik felkenéskor. Ha kicsit többet sikerül felvinnem, akkor fénylik az arcom, de ha nem esek túlzásba, rendben van nappalra is.
Hatása: határozottan puhább, rugalmasabb a bőröm. NEM tűntek el a ráncaim, de erre nem is számitottam, bármit is igér a marketing.
A szagát leszámitva jó kis krém ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 16.

A szagát leszámitva jó kis krém ez.

Aniko19870805

2019. április 15.

Szerintem még valahol mindig ott lapul a szekrénybe a vége...Ajándékba kaptam online rendelésem mellé.
Nekem arcra nagyon testes, zsíros, mézédes krém volt. Csillogott a fejem, mint egy disco gömb. Megpróbáltam csak éjszakára, de úgy is sok volt. Érett bőrre, 50 felett ajánlatos, nekem még túl sok. Végül testápolóként használtam el. A csomagolása szép, elegáns, üveg tégelyes, és aránylag sok terméket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

GIldi

2018. december 7.

Ettől sem lettem 10 évvel fiatalabb. :-) Érezhetően jót tesz a bőrömnek. A reggeli arctisztítás után könnyen beszívódik, puhává teszi a bőröm. Nem zsírosít, nem tömíti el a pórusokat. Szeretem a szolid rózsaillatát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

nusmanna

2018. október 18.

Ez egy hatalmas kellemes meglepetés, tényleg fantasztikus.Illata és kiszerelése is finom. Nem hagy olajos érzetet maga után, de extra puha bőrt igen. Ez most nagyon kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 18.

devcat

2018. augusztus 7.

Szuper kis krém, az illatát egyenesen imádom. Reggelre nagyon jól feltölti a bőröm, puha lesz, mint a babapopsi. Az arcom imádja, már többször újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Csacsillus

2018. július 7.

Nappali krémnek is ideális, könnyen felszívódik, nem dobja vissza a bőröm, kevés is elég belőle 1-1 alkalommal. Az illata hosszan tart, amit nagyon szeretek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

szzh01

2018. február 21.

Bajban vagyok az értékeléssel, mert nálam allergiát váltott ki a krém valamelyik összetevője, eleinte enyhe, majd egyre erősebb szemkönnyezés formájában. Habár a tájékoztatón az szerepel, hogy mehet szemkörnyékre is, egy idő után leálltam a krémmel, vártam pár hetet, majd újra próbáltam a szemkörnyék teljes kihagyásával. Sajnos így is ugyanaz lett a helyzet. Szabályosan éreztem, ahogy valami irritáló szúrós dolog párolog a szemembe belőle, a könnyem pedig patakokban folyik este, pedig nem volt szomorú a film, amit néztem... :-).

Számomra egyébként az illat is irritálóan művi, pedig imádom a rózsát, de ezt nem tudtam szeretni az illatáért sem. Hatásáról túl sokat nem tudok mondani, de elég testes, nehezen beszívódó a krém. Igaz, 50+-os korosztálynak ajánlják, s nekem addig még van 3 évem, de ez általában nem szokott gondot okozni, mert a bőröm elég jól felveszi az olajban gazdag krémeket.

Valahogy az YR arcápolóival nem sikerül megbarátkoznom. Számomra nem makulátlanok az INCI-k sem, több természetességet várnék el. A hajápolóit szeretem és használom, de ennek a krémnek a tapasztalata is megerősítette bennem, hogy nincs keresnivalóm az üzleteikben arcápolás terén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Jegesmaci

2018. február 4.

Ez egy nagyon tápláló, nagyon jó krém. Illatát imádom, tiszta, rózsás. Éjszakára használom csak, mert zsíros érzetet hagy maga után, de reggelre nagyon jó puha az arcom tőle. Nyakamra, dekoltázsra is használom és itt vettem észre a legnagyobb változást: simább, tömörebb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Vilhelm789

Korcsoport: >54
2017. november 10.

Imádom. Az állaga tényleg jó, én éjszakára használtam, de nappali krémnek is alkalmas. A kiszerelése miatt sokáig elég.
Ami legjobban szeretek benne, hogy a damaszkuszi rózsa illatát hosszan érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 10.

Ami legjobban szeretek benne, hogy a damaszkuszi rózsa illatát hosszan érzem.

Alexandria89

2017. szeptember 22.

Teli idoszakra ajanlom! Tokeletes nappali krem, nagyon jol hidratal es jol mukodik smink ala is. Az hogy meg a kezdodo ekcemamat is rendbe teszi a szemem kornyeken szamomra hatalmas plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, BHT, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Dimethicone, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Macadamia Ternifolia (Macadamia) Seed Oil, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Coconut Oil, Coco-Caprylate / Caprate, Stearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Ethyl Linoleate, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Oil, Glycine Soja (Soybean) Sterols, Lecithin, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Orbignya Oleifera (Babassu) Seed Oil, Rosa Canina (Dog Rose) Fruit Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2, Glyceryl Stearate, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum, Lecithin
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Steareth-2, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Xanthan Gum
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ethyl Linoleate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Corylus Avellana (Hazel) Seed Oil, Rosa Damascena (Rose) Extract, Citronellol, Propyl Gallate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid, BHT, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Kókuszolaj egy kicsit módosított változata (a kókuszolajhoz egy kémiai folyamat révén hidrogént adnak, így megnövekszik az olvadáspontja, valamint a benne lévő telítetlen zsírok telített zsírokká alakulnak). A kozmetikumokban a kókuszolaj és származékai bőrpuhító (emollient) anyagként használtak.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.