Best of Beauty 2019

Yves Rocher

Ár:   5400 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2015. március 9.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden szem- és szájkörnyéki ránctípust megcéloz. 4 féle új szabadalom. A jeges kristályvirág kivonat újrakativálja a sejtek bőröregedést gátló működését, valamint az akácfagyanta újraindítja a bőr feszességét. Használatával a szem - és szájkörnyéki ráncok mélysége is csökken. Már 1 hónapos használat után a karikák elhalványulnak és a táskák csökkenek.

lukacskata

2019. március 16.

hááát .... nálam konkrétan semmi hatás .... 😓 hidratál, de azért többet vártam tőle 😓

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 16.

EnyediF

2019. február 14.

Termékmintát kaptam belőle, kellemes hidratáltságú lesz tőle a szemem környéke, viszont az apró ráncaim azóta is vígan ott mosolyognak a szemem körül. Különösebben nem naga durranás, ha kapok belőle termékmintát szívesen nyúlok érte, de megvenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Ann86

2019. január 4.

Nekem sajnos nem vált be, konkrétan semmilyen hatását nem láttam, de nem irritált és nagyon hamar beszívódott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 4.

edinahortobagyi

2018. november 14.

nagy reményekkel vásároltam, de sajnos semmilyen hatást nem látok, könnyen beszívódik, de a karikák és ráncok megmaradtak , nem fogom újra megvásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 14.

Belyus

2018. február 17.

Könnyen beszívódó, kellemes kis krém, de semmilyen ránctalanító, vagy karikacsökkentő hatását nem látom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 17.

bokri28

2018. február 7.

Egy vásárláshoz kaptam ajándékba, mert amúgy az Uriage egyik termékét használom, így ezzel van összehasonlítási alapom. Ennek az adagolóját kevésbé szeretem, nem találom túl praktikusnak. Hatásában elégedett vagyok a termékkel, jól hidratál, szépen lehet rá sminkelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

senskin

2017. november 11.

... Beszívódik, nyomot nem hagy maga után. A jeges kristályvirágnak utánakerestem. A virág kivonatából krémet készítenek, mert megőrzi a nedvességet, viszketéscsillapító, nyugtató alapanyag. Jó a tubus is, annyit adagolsz amennyit kell. :) Mondjuk nem tökéletes, eléggé zsíros krém és látszik, hogy csillogós. Csak szájkörnyékre használom, szem alá nekem nem vált be. Borzasztó egy krém. Egynek elmegy, de újravenni nem fogom. Sőt ezek után meggondolom mit is veszek tőlük...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Kedi81

2017. május 25.

Lassan elfogy a tubus,kb.2 hónap után,minden nap reggel és este is használtam,praktikus a kiszerelése,kellően hidratál,könnyű rá sminkelni,mert gyorsan beszívódik,de a cél a karikák halványítása volt,amivel sajnos nem birkózott meg,semmilyen hatást nem tapasztaltam ez irányban,mivel ráncaim szerencsére nincsenek,ez ügyben nem tudok nyilatkozni a hatásáról.
Felkenéskor nem csíp,nem irritál,kiütést se okozott szerencsére,de mivel 2 hónap alatt semmit se halványított a szemem alatti karikákon,ezért csak 3 csillagot adok,már várom,hogy elfogyjon,mivel az utódját már beszereztem :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 25.

Rendoca

2017. március 13.

Többé-kevésbé szerettem ezt a szemkörnyékápolót. Szépen hidratált, gyorsan beszívódott.
Sajnos időnként irritálta a szemem... emiatt nem vásárolnám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Sajnos időnként irritálta a szemem... emiatt nem vásárolnám újra.

cooleva

2017. március 13.

Nemsokára jön a kisbabám, éjszakánként elég ritkán megy az alvás, reggelre garantáltak a mély, sötét, duzzadt szem alatti karikák. A tökéletes korrektor megtalálásához fűzött reményekről lemondtam, inkább szérumot szerettem volna, hátha.. Nagyon tetszik a kiszerelése, könnyű adagolni és használni is. Én minden reggel és lefekvés előtt használom már kb. másfél hónapja, az eredmény elképesztő! A duzzadtságok teljesen eltűntek, a mélység is csökkent, egyedül a sötétség nem szűnt meg teljesen, de így is nagyon sokat segített, ami nálam kész csoda, hisz végre nem nézek ki úgy, mint egy élőhalott. Jól hidratál, nincs zsíros érzet, könnyen beszívódik. Ha a későbbiekben is fent áll a probléma, biztosan újraveszem! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!