Yves Rocher

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: p.cseresznye, Módosítva: 2015. március 12.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Minden ránctípust megcéloz és helyreállítja a bőr öregedését. 4 féle új szabadalommal. A Cosemtique Végétal kutatói a Jeges Kristályvirágot választották mivel kivételes életerejéről ismert. Ez a kivonat serkenti a bőrben lévő mTOR fehérjét, ami újraaktiválja a sejtek bőröregedést gátló működését. A kettős hatás elérésének érdekében, az akácfagyanta újraindítja a kollagén és a hyaluronsav egybeolvadását újraélesztve a bőr belső struktúráját. Napról napra még a mély ráncok is feltöltődnek. Gazdag textúrája egész nap hidratálja bőrét és egyben kitűnő sminkalapot is ad. Használja minden reggel arcbőrén. Jeges Kristályvirágot és több mint 89%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Az üvegtégely újrahasznosítható, a csomagolás fenntartható erdőgazdálkodásból származik. Ásványi olaj, színezék és parabénmentes.

Ár: 5000 , Eladó: szaknoncsi
Állapot: Bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes posta Foxpost
buba83

2017. augusztus 1.

Véletlenül vettem meg, igazából a másik, narancsosabb tetejű krémere gondoltam. Mégis, teljesen boldog voltam vele - kellemes illatú, gyorsan felszívódik, megfelelően hidratál és szerintem remekül teszi a dolgát. Sokáig elég volt egy tégely. Szerintem szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Zildinyo

2017. március 4.

Nekem egy SPF 20-as verzió van meg ugyanebből. Imádom, száraz bőrre, tavasszal tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Timitami

2017. március 1.

Kb. egy hónapja használom, előtte az éjszakai verzióját használtam, azért vettem meg a nappalit, mert az éjszakai bevált. Nekem könnyen beszívódik, jól kenhető, kellemes, tisztaság illatú, nem zsíros, nem nehéz tőle a bőröm. Mondjuk az Elixir 7.9 éjszkait hatásosabbnak találom, de annak más jellege van. Szóval ez a ránctalanító finom, és szintén hatásos, felkenés után érzem, ahogy feszesíti a bőröm. Bár mivel egy ideig az éjszakai verziójával párhuzamosan használtam, nem tudom, hogy melyik okozta a javulást. Valósznűsítem, hogy a kettő együtt. Biztos, hogy nem pénzkidobás. Most nappalra ezt használom, éjszakára az Elixir 7.9-et, és a minap mondta a kozmetikus, hogy szép, hidratált a bőröm, és kevesebbnek gondolt, mint ahány éves valójában vagyok :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 1.

juditkaa70

2017. február 26.

Évekkel ezelőtt jutottam hozzá a Vaterán nagyon jutányos áron. Akkor használtam először. Én semmi különöset nem tapasztalatam a bőrömön a hidratáláson kívűl. Nappal használtam,utána átáltam az éjszkai használatára,mert,sűrű,nehézkes az állaga. Egy normál vagy száraz bőrre a lehető legjobb krém,de egy zsírosodásra,és kifényesedére hajlamos bőrre nem ajánlanám! Hiába a minden bőr típusra jelzés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

Dora777

2017. február 26.

Nem szívódik be könnyen, hidratáló hatását nem nagyon éreztem sajnos. Nekem ez a termék nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 26.

Linduka

2017. február 5.

Nappali krém, de én mégis éjszakára használom. Gondolkoztam, hogy az éjszakait veszem meg, de most már nem bánom, hogy azt kihagytam, mert nagyon zsíros lehet.(Ezt csak gondolom) Nappalra smink alá szerintem nem jó, mivel nem szívódik be rendesen. Olyan, mintha éjszakai lenne. Nehéz krém, de jól hidratál, az illata isteni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 5.

Redlips

2017. február 4.

Deluxe mintát kaptam belőle az YR boltban. Most télen nagyon jól jött ez a kicsit zsírosabb krém, így elhasználtam nappalra, smink alá és így sem volt túl sok. Nem lett tőle se pattanás, se mitesszer, se zsírosodás. Könnyen beszívta a bőröm, hidratált maradt és jól jött ez az extra ápolás a téli időszakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

klemi-hella

2016. november 7.

Az én bőröm normál-száraz,talán ezért i van az,hogy nekem nagyon nagyon tetszik,az állaga kicsit sűrű,de hamar felszívódik,az illata kellemes és a bőröm imádja.Az éjszakai tán még jobb is,mint a nappali.Termékmintával próbáltam,de elégedett vagyok vele.
Nagyon szép a külső is,nekem nagyon tetszik

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 7.

Nagyon szép a külső is,nekem nagyon tetszik

Elkofen

2016. július 25.

Egy 10 ml-s, tubusos mintát kaptam az üzletben ebből. Nappali krémnek tényleg nagyon gazdag, sűrű és zsíros krém. Ezért én éjszakára használtam az arcom szárazabb részeire. Nálam jól beszívódott és szépen hidratált az éjszaka folyamán. Nappalra nem használnám, mert ahhoz tényleg túl zsíros krém. Kellemes, alig érezhető, visszafogott illata van, ami hamar elillan. (Nem túlparfümözött). Az illata megegyezik a YR Sérum Végétal szérumok illatával.
Szépek és természetesek az összetevői. Az én bőröm kedvelte és kellemes érzés volt felkenés után.
Két hétig használtam (amíg elfogyott a termékminta), s ezalatt nem tapasztaltam semmi csodát a ránctalanítás terén. Bár lehet, hogy nem is kellene csodákra számítani. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 25.

szilvinyuszko

2016. július 21.

Csak egy mintát kaptam az Yves Rocherban, azt próbáltam ki.
Nappali krém létére nagyon sűrű, zsíros krém. Talán éjszakinak alkalmaznám inkább.
Nehezen szívódik be, sokáig zsíros érzetű a bőröm tőle, bár nem fénylik...de egyáltalán nem kényelmes viselet.
Belegondolva az YR krémei egyáltalán nem tudtak még meggyőzni. Nagyon szeretem a tusfürdőiket, testápolókat, sőt, a kedvenc szempillaspirálom is tőlük van...de a krémek közül nem tudtam még igazán olyat találni, ami jó lett volna a bőrömnek...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

Csak egy mintát kaptam az Yves Rocherban, azt próbáltam ki.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol, Propyl Gallate
Hidratálók: Glycerin, Mesembryanthemum Crystallinum Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Bár Paula Begoun csak annyit mond az összetevőről, hogy szilikon, a TruthInAging szerint a methylsilanol mannuronate egy tengeri algából előállított összetevő, mely egyrészt hidratálja a bőrt, másrészt pedig feszesíti és erősíti is. Ezenkívül állítólag még antioxidáns hatása is van. Ezen állítások hitelességét azonban némileg megkérdőjelezi, hogy azok egy az összetevőt tartalmazó kezeléseket áruló spa honlapjáról származnak.