Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsika0, Módosítva: 2015. június 16.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vivi22

2017. október 5.

Nem jött be. Hatását nem éreztem cserébe reggelre bedagadt tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Nem jött be. Hatását nem éreztem cserébe reggelre bedagadt tőle a szemem.

juditkaa70

2017. február 26.

Ár-érték arányban hatásilag egy nagy nulla volt,még ráadásul a szememet is csípte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

giudittak

2015. július 20.

Na ez nekem nem vált be, csípte, marta a bőröm és a szemem is, alig használtam pár alkalommal és ki is dobtam. Tele van amúgy is parabenekkel...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

umpalumpa

2014. szeptember 3.

Nem vagyok elájulva :( Nem veszi fel a bőröm teljesen. Ha éjszakára kenem reggelre bevörösödik a szemem. Gondolom a párnán való forgolódással valahogy beledörzsölöm. 2 hónap után szaga lett. Olyan, mintha megromlott volna. Hidratált és táplált érzést ad, de ragad is. Az Ovale Lifting termékcsalád jobban bevált, de én hülye ezt vettem meg mondván, hogy ez való a koromnak a másik még biztos sok. Valahogy fordítva érzem. Én ezt ajánlanám 45 fölött, ha én készítettem volna a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

tmscsilla

2014. május 21.

Éjszakára használom, csodálatosan hidratál. A ránckezdeményemmel viszont semmi látványosat nem kezdett, pedig most már több, mint egy hónapja használom rendszeresen. Még nem tudom, hogy megveszem-e a következőt, mert azért nem a legolcsóbb kence (a mostanit ajándékba kaptam egy rendeléshez), de van rá esély.
Update: több, mint két hónap használat után azt vettem észre, hogy növeli a szempilláimat! Az alsó pilláim határozottan növekedésnek indultak, és még a felső pillasoron is látni valami kis pluszt. Bár ez nem tartozna feltétlenül a krémmel szembeni elvárásaim közé, azért nem haragszom miatta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 21.

bareszko

2013. július 24.

Én is csak éjszakára használom, és valóban jól működik a szarkalábak ellen. Szép szemeket eredményez. Viszont van két problémám vele, ami miatt nem veszem többet. 1. Reggelre száraz szemcsék alakulnak ki a szememen (olyan, mintha csipás lennék) alig tudom kinyitni a szemem. Amikor nem használom, sosem történik ilyen, ezért gondolom, hogy a krémmel lehet valami. 2. Túl sok paraben van benne. Viszont 3 csillagot megér. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 24.

turbolya

2012. december 29.

A tubus legvégénél tartok, de nem derült ki róla több, mint az elején, pedig az régen volt, mert nagyon kiadós krém, hónapokig elég. A kiszerelése tökéletes, remekül lehet adagolni, nem csúcsos-hegyes a csőre, hanem lapos, nem bántja a bőrt és még az utolsó cseppek is kinyerhetők belőle gond nélkül. Amit mindvégig nagyon furcsállottam és nem tudom hová tenni: elég gyakran előfordult, hogy bár mikor este föltettem, úgy tűnt, maradéktalanul és azonnal fölvette a bőröm, ébredéskor levakarható rétegek képződtek belőle. Összességében úgy érzem, tisztességesen karban tartotta a "célterületet", ennél több nem történt, de azért ez sem kevés persze.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

gyorsi

2012. október 2.

Szeretem! Eddig avont használtam (mindegyik csíp) és dm-es saját márkát. Azokhoz képest fényévekkel jobb. Tetszik az állaga, jól beszívódik (nem tapasztaltam húzódást és zsírosnak se érzem), kellemes érzés. A reggeli táskákon is segít, a szarkalábakon még nem láttam változást, de szerintem azon kevés krém segít.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 2.

Indira

2012. augusztus 28.

Nappalra nem javasolnám, ahhoz nem szívódik be 100%-osan, de éjszakára jó, nekem megfelelően hidratált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

kemenysepro

2012. február 4.

A szemem alatti fekete karikát nincs krém ami eltüntetné, nem vártam csodát. De meglepődve tapasztaltam, hogy rendszeres használat mellett jelentősen halványította és a szempilláim még soha nem voltak ilyen szépek és erősek!!! Amióta használom vannak alsó pilláim, a felsők pedig a szemüveglencsémbe ütköznek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Kókuszolajból előállított bőrpuhító (emollient) szer. Könnyen kenhető.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.