Yves Rocher

Ár:   6700 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 20.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az Yves Rocher legújabbanti-age innovációja a láthatóan simább, rugalmasabb, fiatalabb bőrért. Az akácmézga kivonat megkettőzi az alma oligosidok ránckezelő hatásait, mivel serkenti a bőr hialuronsav és kollagén termelését, így a mélyebb ráncokat is feltölti. Koncentrált, szérum-formulájának köszönhetően bőre napról napra feszesebb és láthatóan simább lesz.

itsjucus

2019. november 11.

Én beleszerettem. Reggel este használom arctisztítás után. 1 nyomásnyi elég az egész arcomra nyakamra. Nekem szuperül hidratálja a bőröm és hamar beszívódik, nem ragacsos, nem lesz tőle zsíros a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 11.

Beiggi

2019. november 8.

Kezdeti ránctalanítás - heti 1-2 alkalommal használom éjszakai krémként, jól beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 8.

Demonshadow

2018. december 18.

Tudom, hogy nem vagyok célcsoport, tudom, hogy még nincs szükségem rá, de abszolút semmit nem kezd a termék, még az én huszonéves ráncaimmal se. Felmerül a kérdés, hogy akkor mi a helyzet egy érettebb bőrű hölgy esetében?
Az illatát nagyon szeretem, praktikus a kinyomós kiszerelés, viszont mivel használat előbb elvileg fel kellene rázni, így a végét gyakorlatilag nem is lehetne kiszedni az üvegből. Érvényes lehet a vicc, mikor a gyógyszert nem rázzák fel beadás előtt, és megkérik a beteget, hogy ugráljon egy picit.
Anyunak bejött, szerinte használ is, én viszont tényleg semmit nem vettem észre. Azaz a semmi erős szó. Ahogy elkezdtem használni, az arcom telis-tele lett nagy, gyulladt pattanásokkal, amik lassan gyógyultak, és még ma is látszik a legtöbb helye. Utánpótlás mindig volt, és csodák csodájára, ahogy elhagytam, az újabbak sem rügyeztek a fejemen, most már pedig abszolút a gyógyulás fázisába értem.
Összességében tehát egy pont szól mellette az illata, meg amúgy viszonylag sokáig elég a szérum, mivel két pumpányi elég az egész arcra. A mérges pattanások miatt azonban nem tudnám senkinek nyugodt szívvel ajánlani, bár lehet, mindez nálam csak egy egyedi reakció volt, két pontnál akkor sem érdemel többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 18.

pattelin

2018. augusztus 3.

Hát nem vagyok tőle elájulva! Nekem túlságosan zsíros, ragacsos, nehezen szívódik be! Erre már nem teszek így hidratáló krémet! Azt meg pláne nem hiszem, hogy a ráncok ellen segít! Összességében volt már jobb szérumom is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Rendoca

2017. március 13.

Ő volt az első szérumom. :) Nagyon-nagyon szeretem. :) Megalapozta a szérumok iránti rajongásom. :) Fantasztikus termék, gyorsan beszívódik, szépen hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Ciprus

2016. augusztus 23.

Reggel este használom jó kis serum akciósan vettem így föleg megérte de szerintem eredeti árán is megveszem.Hidratáló börkisímitó hatása jól múködik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Emesenagyvarga

2016. július 17.

Nem rossz szérum, nem okozott problémát, és így nyáron a hidratáló hatása is elég nekem. Akcióan megéri, de legközelebb másik szérummal fogok tovább kísérletezni. Még keresem az igazit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 17.

Thegreensophia

2016. április 12.

Nekem nagyon bejött! Reggel és este használom! Nagyon szeretem!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 12.

Nekem nagyon bejött! Reggel és este használom! Nagyon szeretem!!!!

_ca_

2014. június 26.

Hivatalosan még fiatalabb vagyok a célcsoportnál egy-két évvel (elvileg ő a 35+ kategóriában szerepel), de mivel kaptam egyet ajándékba, úgy gondoltam, kipróbálom. Nálam nem okozott semmiféle irritációt, pedig ezt általánosságban az Yves Rocher krémeiről sajnos nem mondhatom el. A hidratáló és bőrkisimító hatásával meg vagyok elégedve, gyorsan beszívódik, kellemes az állaga is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 26.

szerka

2013. november 3.

Én elhasználtam egy üveggel. nem rossz, de semmi különös hatása nincs. Inkább krém hatásfokú, mint szérum. Picit zsírosabb is,bár könnyen beszívódik. Szerintem a zöld üveges szérumja Yves-nek hatékonyabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium PCA, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.