Yves Rocher

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   14 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rekag, Módosítva: 2013. április 7.

Lelőhely:   Yves Rocher márkaboltok
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mèly ráncok elleni szemkörnyék àpoló - 14 ml

Az Yves Rocher legújabb anti-age innovációja a láthatóan simább, rugalmasabb, fiatalabb bőrért. Az akácmézga kivonat megkettőzi az alma oligosidok ránckezelő hatásait, mivel serkenti a bőr hialuronsav és kollagén termelését, így a mélyebb ráncokat is feltölti. A rugalmas applikátorvég biztosítja a krèm könnyű ès pontos felvitelét.

senskin

2017. november 12.

YR teljes kiábrándulás. A csillogó krémjeikből nagyon elegem lett. Minden akciósan van, aztán jól megfizeted mert nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 12.

Rendoca

2017. március 13.

Azt gondolom, hogy vele együtt az YR összes szemkörnyékápolóját kipróbáltam.
Szerettem használni, szépen hidratált, gyorsan beszívódott... és számomra a legeslegfontosabb kritériumnak is megfelelt, mivel nem irritálta a szemem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Azt gondolom, hogy vele együtt az YR összes szemkörnyékápolóját kipróbáltam.

Veronika

2014. szeptember 27.

Én éjszakára használom, szuperül hidratál! 40%-os kedvezménnyel vásároltam, így megérte,de teljes áron kicsit húzós! Számomra az Alverde-s szemkörnyékápolóval vetekszik, illetve azoknak az összetevői is szebbek! A hidratálás, illetve a szebb összkép miatt jár a 3 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

fruzsicaaa

2014. szeptember 2.

Ez a krem egy csalas. Ugy teljesiti, amit iger, hogy a fenyvisszavero reszecskei miatt szepnek latszik a szemkornyek tole. Aztan lemosod es voila: mintha semmit nem kentel volna magadra. Gyakorlatilag egy smink. Raadasul vastag, nehez allagu. Csalodas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

antonelly

2014. július 27.

Ma vettem először,gondoltam,kihasználom az akciót,hogy fél áron van.Fantasztikusan jó krém,csak ajánlani tudom mindenkinek!Könnyen felszívódik,azonnal megszünteti a húzódás érzését,sokkal szebb a szemem környéke,mióta használom.Csodát nem tesz egyetlen krém sem,de ez tényleg azt nyújtja,amit ígér!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 27.

Damita

2014. május 3.

Ez tényleg igazi csodaszer! Kb. másfél éve nagyon elkezdett táskásodni a szemem, eleinte azt hittem, csak a fáradtság miatt, de mikor 12 óra alvás után is ugyanúgy néztem ki, gyanút fogtam, hogy ez már valami más, addigra viszont a táska alatt kialakult egy ronda mély ránc is, ami eléggé véglegesnek tűnt, hiába kentem, masszíroztam, makacsul maradt. Ekkor tévedtem be egy Yves Rocher boltba, ahol felajánlották a törzsvásárlói tagságot, és a kártya mellé kaptam egy csomó mintát is, köztük volt ez a krém is. Az illata rögtön rabul ejtett, és az állaga is nagyon kellemes, könnyű, nem zsíros. Célzottan a problémás részre kentem, és esküszöm, már az első használat után halványította a ráncot! Amint elfogyott a minta, rohantam megvenni. Mostmár lassan fél éve használom (ugyanazt a tubust - nagyon kiadós) és elmondhatom, hogy nyoma sincs a ráncnak. Persze időközben a táskásodást is sikerült megszüntetni egy másik YR krémmel. Szóval nekem ezzel sikerült a lehetetlen: visszaforgattam az időt :) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 3.

szilagyikriszta

2013. november 16.

Azt nem tudom,hogy kevesebb ráncom van e tőle,de legalább nem húzódik a szemem alatt a bőr!:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 16.

rekag

2013. április 9.

3 hete használom és elégedett vagyok vele. Nagyon tömör, kissé olajos krém, ami tökéletes az én száraz szemkörnyékemre. Nem irritál, nem csípi a szemem, pedig hajlamos vagyok a szemembe is belekenni. Ez az egyetlen olyan szemkrémem, amit napközben nem kell újra használnom, mert egész nap hidratált marad tőle a szemem alatti bőr. A kis csőrös adagoló nagyon praktikus és higiénikus. Sajnos az összetevői nem túl szépek, de annyira jól teljesít, hogy muszály neki 5 pontot adnom. Most egyébként akciós az yves rocher üzletekben, úgyhogy biztosan betárazok belőle még egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.