Ziaja

Ár:   1450 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Chrissy, az összetevőket feltöltötte: Leena, Módosítva: 2019. május 23.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Fáradt, fakó és érzékeny bőrre javasolt szérum, amely simává és feszessé varázsolja a bőrt. Hidratáló emulzió, amely természetes aktív összetevőket tartalmaz. A legfontosabb ezek közül az acai bogyó, amely polifenolokban, anthocyaninokban gazdag, tartalmaz resveratrolt és vitaminokat is. Antioxidáns tulajdonságú, semlegesíti a szabadgyököket és megvédi a bőrt a káros oxidatív hatásoktól. Az antioxidánsok révén megvédi a bőrt a korai öregedéstől, feszesíti és erősíti azt. Csökkenti az irritációt és egészségesen ragyogó bőrt biztosít.

• láthatóan simább bőr
  • hidratált és feszes bőr
  • bőrpír csökkenése és a bőrtónus kiegyenlítődése
  • egészséges bőrkép, ragyogó bőrfelszín
  • gyors felszívódás és szaténfényű befejezés
  • smink alá is ideális

peps72

2021. november 20.

Tèlen a bőröm száraz ès hámlik, ezèrt vettem meg a krèmet. Azt gondoltam, hogy csak termèszetes összetevőket tartalmaz, persze a marketing jól átvert.
Egyèbkènt a bőröm mindig kipattog tőle, ezen kívűl más pozitív vagy negatív hatását nem tapasztaltam...Nem fogom többet venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 20.

Felari

2021. augusztus 28.

Inci nem túl vonzó, tudatra ébredésem előtt vettem, de elhasználom. A sok parfüm ellenére nem szárít, nyáron volt hogy csak ezzel hidratáltam. Pont 4 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 28.

sz.edina

2021. július 21.

Imádom! Nagyon hamar beissza a bőröm, ami hatalmas pozitívum. Emellett nagyon finom, kellemes kis illata van. Hidratál, simává, puhává teszi a bőröm. Nem kell belőle sok és még az ára is kedvező! 😊

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Rumcajsz

2021. január 20.

a bőröm pillanatok alatt beszívja, illata finom, de nem tolakodó, hamar elmúlik szerencsére. adagolója remek, állaga remek, pozitív hatása úgy gondolom van, elég sokáig kitart egy tubuska, de azért örülnék egy nagyobb kiszerelésnek, már csak környezetvédelmi szempontból is (nem szeretem az ilyen kis kiszereléses csomagolásokat). hidratál, általában a termékcsalád nappali krémével együtt használom, de ha sietek csak felkenem a szérumot és rohanok, és teljesen rendben van. alkalmanként kb 4-5 pumpányi nekem elég

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

RzsNta

2020. december 11.

Tökéletes! 🤩 Első használat után látható és érezhető volt a változás! 🥰 Az illata pedig fantasztikus!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Effi

2020. augusztus 31.

Nem szeretek elhamarkodottan értékelni, de itt muszáj kivételt tennem.
Tegnap jött meg a rendelésem, az esti rutinba már ez került a szérum helyére és már felkenéskor is jó előérzetem volt. Gyönyörűen itta a bőröm. Ma reggel pedig teljesen elámultam. Sima, puha bőr, úgy kisimultam, mintha visszamentem volna 10 évet az időben vagy mintha 10 órát aludtam volna (sajnos egyik sem valósult meg).
Ha továbbra is hozza ezt az eredményt akkor végre megtaláltam, amit kerestem! A tökéletes, könnyű és pénztárcabarát szérumot.

Pár hónap használat után azt tudom mondani, hogy nagyszerű termék. A nyári nagy melegben önmagában is elég volt az én bőrömnek, nem kellett rá hidratálnom. A hűvösebb időszakokban jobban szeretem a tömörebb formulákat, de jövő nyáron biztosan visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 31.

Nem szeretek elhamarkodottan értékelni, de itt muszáj kivételt tennem.

golleinora

2020. augusztus 9.

Egyszerűen imádom.
Fantasztikus az illata, az állaga, az adagolója.
Kis helyet foglal. Hidratàl.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

Egyszerűen imádom.
Fantasztikus az illata, az állaga, az adagolója.
Kis helyet foglal. Hidratàl.

angi009

2020. június 10.

ár-érték arányban verhetetlen. illata zseniális, mégsem szárít, mint általában az ennyire finom illatú parfümös termékek. én a nyakamra és a dekoltázsomra használom, arcra még nem próbáltam, mert arra vannak bevált termékeim, de úgy éreztem a nyakammal is érdemes már foglalkoznom :/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

arimer

2020. április 18.

Volt egy pàr hete kialakult seb/repedés a szájzugomban. Lehet vitaminhiany miatt alakult ki, minden esetre semmi de semmi nem segitett. Sem curiosa, sem barmi amit olvastam errol h jo lehet. Feladtam, majd par nap mulva elkezdtem ezt a kremet hasznalni az arcomra Másnap delutan azt vettem észre, kezd eltunni a seb, ujabb egy nap mulva mar nyoma sem volt. Ez engem nagyon meglepett. szuper az illata, az állaga, konnyen beszivodik, engem meggyozott!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 18.

Ardanky

2019. november 25.

Könnyen beszívódik.
Fincsi az illata.
Jó a pumpas adagoló.
De valoban csodaszernek nem mondanám.
Lehet nem hidratál annyira.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 25.

Könnyen beszívódik.
Fincsi az illata.
Jó a pumpas adagoló.
De valoban csodaszernek nem mondanám.
Lehet nem hidratál annyira.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Tocopheryl Acetate, Hesperidin Methyl Chalcone
Gyulladáscsökkentők: Beta-Glucan
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Propylene Glycol
Peptidek: Dipeptide-2, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Steareth-20 ti I eu 2 1

Két aminosavból (valin és triptofán) álló peptid. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Truthinaging információi szerint javítja a nyirokkeringést, több márka is bebizonyította a szem alatti sötét karikák halványítását (bár független kutatások által még nem igazán van alátámasztva). Mivel a szerkezete hasonlít a bőrben található lipidére, ezért természetes hidratáló anyagnak (NMF) tekinthető. Segít megőrizni a hám ép sejtközi szerkezetét, elősegíti a bőr gyógyulási folyamatát, megakadályozza a bőrirritációt és regenerálja a bőrt. Az összetevővel általában szemkrémekben találkozhatunk.