Ziaja

Ár:   1595 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2017. november 2.

Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hatékonyan pótolja a nedvességet, hidratál és regenerál. Finoman mattít, kiegyenlíti a bőr tónusát és simítja a bőrt. Takarja a bőrpírt, az egyenetlenségeket és a kitágult pórusokat. Csillapítja az irritációt. Csökkenti a fáradtság látható jeleit, használatától a bőr ápolt és ragyogó lesz. Véd a káros UVA/UVB sugárzás ellen. Könnyű felvinni, azonnal a bőrbe szívódik. Bőrgyógyászatilag és allergológiailag tesztelt.

3 árnyalatban kapható

amt54

2020. május 29.

Inkább hidratáló, mint BB krém. Nagyon enyhe a színe, kissé nekem ragacsos, de télen lehet jó, amikor szárazabb az idő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Aerdna

2019. december 7.

natural tone van nekem. nyárra vettem, kicsit világos volt pedig nem vagyok kreol. kicsit nehezen szivodik be sokáig ragacsos maradt az arcom, de nagyon jó hogy tényleg nem szárit. illata is tetszik. nekem szépen egységesitette a böröm. ugyan nagy hibák nincsenek rajta, de szép selymes hatása lett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 7.

petszilva

2019. augusztus 21.

Rendeltem több korai bb krémet, de sajnos egyik sem lett jó színben. Ez viszont teljesen jó, pedig eddig nem voltam nagy bb krém használó, de ezt szívesen kenem magamra. Jól beszívódik, kellően hidratáló. Nekem a fedése is elég. És az ára is kedvező.Tőlem 5 csillagot kap.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Dorottya93

2018. február 26.

A krém csípte az arcomat több helyen is, így számomra nem jó ez a krém.
Igaz, hidratáló hatása van, de ennyit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

A krém csípte az arcomat több helyen is, így számomra nem jó ez a krém.
Igaz, hidratáló hatása van, de ennyit nem ér.

frufru

2018. január 5.

A tökéletes BB krém. Remélem Magyarországon egyre könnyebb lesz hozzájutni, mert egy csoda termék. 3 dobozkával használtam már, kb 1-1,5 éve. Megpróbálok hasznos lenni:

- Kiszerelés: 5/5 egyszerű, semmi túlkomplikálás, közepes méretű flakonka. Annyi meg tud használni, mint egy sima krémnél is, hogy ha sokáig nem használjuk, akkor a kupaknál picit megszárad a krém... no de ennyi.
- Színek: jelenleg ha jól tudom 3 színe elérhető. Szerintem a világos és a közepes színvilág elég, mert alapvetően rétegelhető ééééés ha pedig túl sötét lenne, akkor --> Minőség: akkor csak jobban el kell dolgozni. Mert hogy valójában ez végre egy BB krém, ami valóban krém. Tápláló, hidratáló arckrém, csudás illattal, aminek fedése is tud lenni, ha szeretnénk.
- Felhasználás: valójában bármire. Tökéletes reggeli szérum után fedő arckrémnek, ami picit ad egy kis színt és eltünteti a foltokat, de senki meg nem mondja, hogy viselünk szín fedést. 3-4 óra múlva még mindig krémes, puha érzése van az arcomnak, nem pedig egy száraz alapozó feeling.
Viszont lehet picit több anyagot is felvinni, és problémamentes bőrön tökéletesen elég fedést ad.
Adott esetben viszont ha kap egy kis púdert, akkor rétegelve még alapozó is mehet rá. Tökéletes nappali viseletnek, estére rádobva egy kis alapozót, tökéletes páros.
- Ár: borzasztó kedvező 5/5

Őszintén egy olyan termék, amit nagyon-nagyon ajánlok mindenkinek! Nekem teljes szerelem már évek óta és mindig is az lesz. Bár meg kell jegyezni, hogy nincs próblémás bőröm. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 5.

- Ár: borzasztó kedvező 5/5

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak