Ziaja

Ár:   1395 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2017. november 2.

Kategória:   Testápolók

Tisztítást és olajozást kombináló modern multifunkciós emulzió magas bőrápoló összetevő tartalommal. Használható az arcon, a teljes testen és hajpakolásként egyaránt. Zuhanyzás vagy fürdőzés közben használva hidratál, ápol és mérsékli a bőr érdességét, javítva a rugalmasságát. Hajpakolásként alkalmazva hidratája, regenerálja és ápolja a száraz, töredezett hajat. Különleges, enyhén kakaós és mogyorós illata egyedi aromaélményt nyújt.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

annaramona

2019. december 24.

Borzasztó illattal megáldott semmit nem érő termék. Nekem ráadásul még csípett is, pedig nem érzékeny a bőröm. Mintát kaptam belőle, nem vettem meg szerencsére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

Naspoja

2019. november 15.

Szokatlan narancsos-mogyorós-csokoládés illata van, de nagyon megfogott. Az állaga sűrű tejszín, lemosás után egy krémes réteget képez a bőrön. Hajpakolásként is jó, nagyon csillogó lesz a hajam tőle, de alaposan ki kell mosni, legalább kétszer. Rendszeresen fogom vásárolni, ugyan kicsit drága de számomra luxus érést nyújt, és az olyan kellemes néha :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

PinkMcFreeze

2019. április 10.

2019.04.01.

Szerintem gyene mìnőségű és túlárazott termék. Egyáltalán nem tud többet, mint a fele ennyibe kerülő testápolós-tusfürdős termékek. Több sebből vérzik a sztori, de kezdjük az elején. Flakonból kinyomva eszméletlen hìg és folyós a termék, ez nálam nagyon nem tetszett, és tovább rontotta a dolgot az, hogy lemosás utan olajos réteg képződik a bőrömön...Sajnos nem bìrom elviselni, ezért megfürödtem utána még tusfürdővel is, hogy eltűnjön az idegesìtő olaj réteg rólam. Tegnap és ma is viszketést okoz a bőrömön. Nagyon kiszerettem volna próbálni meg érdekelt a termék is, de több termék kipróbálsa után nem hiszem, hogy ennek a márkának a közelébe megyek. A termék harmatgyenge és túl drága es semmit nem tud, amit egy Balea testapolo-tusfurdo ne tudna és attol semmi bajom es elegedett vagyok vele 😐🙃

UP : 2019.04.10

Elhasználtam a flakont, de újra venni nem fogom és hiányozni sem fog. De puhább és hidratáltabb lett a bőröm, ezért kap +1⭐, de ebben minden jó indulatom benne van. Az illatáról nem is írtam korábban, hmm.. keresem a megfelelő kifejezést 😀 Nekem émelyìtő és túl sok volt, de hozzáteszem, hogy érzékeny vagyok az illatokra, ezért ez szubjektív és összessegeben az erdetei véleményemen sem változtat. A termék felejtős, inkabb egy Nivea vagy Balea vagy hasonló társainak a termékét próbáljátok ki😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

2019.04.01.

UP : 2019.04.10

Sheila

2019. április 5.

Eszembe sem jutott, hogy zuhanyzáson kívül bármi egyéb módon használjam, meglepve olvasom a véleményeket. Ez egy szuper, krémes állagú, olajos tusfürdő, finom illattal, semmi egyéb, viszont annak nagyon jó. Valóban hagy némi olajos réteget, de én épp ezért imádom mert utálok testápolózni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 5.

Bonzee

2018. november 29.

Ti tényleg nem mostátok le magatokról??? De hát rá van írva, hogy shower balm, vagyis tusfürdő balzsam! Nem tusoló-testápoló, hanem ápoló tusfürdő! Azt le szokás mosni, nem bőrön-hajon hagyni pimpósodni...
Nos, én rendeltetésszerűen használom. Hajra még nem kentem, mert arra sok mást használok.
De a bőrömmel csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 29.

De a bőrömmel csodát tesz.

Dhewilgirl

2018. szeptember 18.

Termékmintát kaptam belőle, egy használatra pont elég volt. Zuhanyozás után kentem be vele a testemet és az arcomat, egy percig hagytam magamon, majd leöblítettem, ahogy a leírásban van. Nekem elég semmilyen volt...az arcom puha lett, de mint testápoló, szerintem édeskevés. Az illatát nem tudtam behatárolni, volt benne valami kellemes, de volt valami furcsa "mellékszaga" is. Egynek elment, megvenni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

sziluetta

2018. július 27.

Akkor kezdjük az elején, termékmintaként kaptam, és egy rakat másik termékmintával együtt befogtam nyaralásra, hogy jó lesz ez. Hááát, tényleg jó illata van, az egy élmény, én elhiszem hogy bőrre is nagyon jó, mindenesetre én a hajamra kentem. Hihetetlen puhává varázsolta, teljesen meglepődtem. A hidegzuhany reggel ért, ugyanis én este befontam a hajam, hadd száradjon meg úgy... reggel kibontom, ohh nem száradt meg. Aha, dehogynem, csak ez a cucc nem jött ki belőle és úgy néztem ki mint aki egy hete nem mosott hajat. :(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

mona82

2018. január 30.

Ez az első tusoló-testápoló termék amit használok,nekem nagyon bejön.Az állaga olyan mint egy vizesebb tástápoló,mégis olajos,puha érzetet ad,az illata finom,kakaós,kicsit édeskés.Nem kell utána testápolózni,érdekes hogy egyáltalán nem habzik,mégis jól tisztít.Borotváláshoz is jól használható,nem perseg ki utána a bőröm.Nagyon klassz termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Squalane eo 1 0