Aldo Vandini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   Müller, DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: summer88, Módosítva: 2012. június 26.

Lelőhely:   Müller, DM
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Érezze Amazónia csodáját ezzel a gazdagon hidratáló termékkel. Az olyan aktív hatóanyagokból, mint a tartalmas murumuru és shea vaj, az értékes lapacho kivonat, az ápoló jojoba olaj, E vitamin és a koffeinből álló komplexum bőrét intenzíven látja el nedvességgel, feszessé és simává varázsolja.

Kiszerelés: 200 ml

Angel79

2018. március 1.

Imádtam az illatát,nyáron indulás előtt bekentem a karjaimat,így még parfümöt sem kellett használnom,mert egész nap kitartott az illat.
Nagyon jól hidratál,finom puha a bőr utána,mindenféle ragacsosság nélkül.
Ne tartsa magába,akinek még akad ebből a fajtából bármi!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

Nagyon jól hidratál,finom puha a bőr utána,mindenféle ragacsosság nélkül.
Ne tartsa magába,akinek még akad ebből a fajtából bármi!

tavikacsa

2014. március 21.

Különösebben nem hidratál, és túl erős az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Különösebben nem hidratál, és túl erős az illata.

Remi

2013. március 6.

Finom, hosszan tartó illat. Ettől az az illúziónk támad, hogy hatékony, de nem !
Sajnos bőrápoló hatása alig van. Ahogy felkenjük hamar beszívódik, és olyan mintha semmit se kentünk volna fel... Bár az illat ekkor is ott lebeg körülöttünk, és ez sem utolsó szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 6.

Mirtillusz

2013. február 16.

illat orgazmusa volt az orromnak tőle
és puha lett a bőröm:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 16.

illat orgazmusa volt az orromnak tőle
és puha lett a bőröm:)

szambi

2012. október 31.

2 éve télen használtam, mert olyankor rendszeresen vakarózom a hidegtől. Nos ez annyira segített, hogy közvetlenül utána nem viszkettem, de reggel már igen. Egyébként minden este "kénytelen" voltam használni, de semmit extra hatást nem véltem felfedezni azon kívül, hogy nem hidratál rendesen. A végére sűrűbben és még többet kellett kennem, szóval nem voltam tőle elájulva. Az illata rendben van, de tényleg erős, egy idő után már kezdett elegem lenni belőle. Azóta megromlott az éjjeli szekrényemen.

Ha valakinek nem túl száraz, hámlós a bőre, akkor neki jó lehet, de én igazából a hidratálást kerestem benne, nem a tartós illatot, és ezzel személy szerint egyáltalán nem voltam megelégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 31.

summer88

2012. június 23.

Gyorsan beszívódik, majd finom pihe-puha és talán egy picit feszesebb is lesz tőle a bőröm. Az illata valami isteni! Frissítő, nagyon kellemes és hosszan tartó! Ha reggel bekenném vele a mellkasomat és a karjaimat szerintem parfümöt sem kellene használni, annyira intenzív.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 23.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Sorbitol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Sorbitol h 1 1

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.